LAWETA KRYNKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRYNKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa witryna działa zawsze dla Was. Dzień dobry!


Skoro to usterka ewentualnie odmienne drogowe doświadczenie losowe sprowadziło Cię tutaj, to w rejonie Krynki trafiłeś najpewniej najlepiej jak to możliwe. Skutecznie pomożemy, a jeżeli będzie taka potrzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne pojazdy ciężarowe lub dostawcze w tej sprawie nie kryją dla nas tajemnic. 24h na dobę, stu procentową porękę jakości i zaufania gwarantuje autolawety zamówiona w MegaHol.


Jeżeli to awaria wywołaj nasz numer bezzwłocznie. W tym momencie nie marnuj już czasu na czytanie. Zdążymy się później zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż jeżeli potrzebujesz bezpieczeństwa zanim będzie już za późno. Oczekujesz na przyszłość pełnej gwarancji wysokiej próby usługi. W takim wypadku zachęcamy Cię do rozmowy na temat różnorodnej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów, które proponują wiele bogatszy wachlarz usług niż tylko holowanie pojazdów. Na początek do konwersacji wirtualnej, w której odpowiemy na kilka przeważnie kierowanych do nas pytań.


Na wstęp proste pytanie:MegaHol – co to za strategia na pomoc?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zakładów, które zdecydowały się pod tym logo związać własne możliwości w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie świadczymy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale wyraźnie rozszerzamy firmową paletę usług. Zdecydowanie nie narzucamy sobie granic w związku z tym lawetujemy i lekkie pojazdy i jednoślady, holujemy pojazdy osobowe oraz świadczymy przewozy lawetą lub autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo zapewne nawet nie zaskoczymy wiadomością, że wśród przedstawianych przez nas usług pojawia się dodatkowo przewóz wielkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To rozsądna decyzja gdy specjalizacją pomocy drogowej są TIR-y, a w posiadaniu firmy są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat sprawnie działamy w całym obwodzie Górnego Śląska i województw sąsiednich. Obecnie działamy w Krynki, ale także w wielu innych lokalizacjach na terenie Polski i w każdym z tych miejsc można doświadczyć naszej kompetentnej pomocy.


Idziemy do tego, aby odkryć swoje miejsca w całej Polsce.Co takiego otrzymasz dzięki platformie MegaHol?


Wysoki standard i bezpieczeństwo usługi gwarantowane 24h na dobę. To zrozumiała wartość i nie ma powodu żądać więcej od usługi holowania. Najczęściej wycena usługi ma spory wpływ na nasze decyzje, jednak znacząco skromniejszy w wypadku usług pomocy drogowej. Metoda działania sieci MegaHol zmniejsza czas dotarcia w rejon zdarzenia. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje poszczególnych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam rozpatrywać jednostkowo i ekspediować tam obsadę dobrze zaaranżowaną do tej roli. A nawet jesteśmy wstanie w razie zaistnienia takiej potrzeby kojarzyć załogi specjalizujące się w przeciwnych dziecinach, a pożądane jednocześnie. Indywidualnie działająca pomoc drogowa może mieć dylemat z zrealizowaniem bardziej skomplikowanych zleceń, natomiast u nas do wyciągnięcia TIR-a z dołu dotrze dźwig z jakiegoś zakładu, mobilna wulkanizacja z innego, a jeśli zajdzie taka konieczność to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są zdolności sieci. Sieć gwarantuje nam korzyść jeśli idzie o dostępność i mnogość sprzętu, a to przedłuża się na szybkość i klasę firmowych usług to znaczy konkretną korzyść naszych klientów.Czy może funkcjonuje prosty cennik usług?


To normalne iż ma prawo się zdarzyć, że trzeba będzie prowadzić prace, których tym razem nie mogliśmy założyć dlatego stworzenie stabilnego taryfikatora usług w przykładzie pomocy drogowej jest zwyczajnie skomplikowane. Zawsze zaczynamy od określenia wyjściowej ceny absolutnie na szczeblu przyjmowania wezwania. Są informacje, ważne dla kalkulacji usługi, które możemy uzyskać już na poziomie składania zamówienia. Na przykład typ samochodu, jego stan w diagnozie zleceniodawcy, trasy jakie będziemy potrzebowali pokonać, a na tej podstawie dopuszczalna jest także decyzja o wysłaniu dopasowanej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Takie dane pomagają dyżurnemu wstępnie obliczyć cenę usługi. Aczkolwiek korekta kalkulacji może być wskazana po oględzinach bezpośrednio w rejonie zajścia. Nie mniej energia platformy polega też na tym, że stawki za poszczególne usługi tanieją, dlatego potencjalnie będą atrakcyjne wobec cenników skromniejszych operatorów. Ponadto MegaHol przeprowadza także usługi bezgotówkowe dzięki umowom z wieloma ubezpieczycielami.Jakie usługi polecacie prócz holowania samochodów?


 • W MegaHol, praktycznie tylko dzięki istnieniu w sieci, paleta usług jest niezwykle różnorodna.
 • Holowanie i lawetowanie aut jest istotą naszej oferty.
 • Mamy na stanie autolawety z opcją przewozu konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych pojazdów ciężarowych i dostawczych, ale również osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna 24h na dobę wykonująca tę usługę dodatkowo dla aut osobowych.
 • Usługa przewozu pojazdów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Transport maszyn drogowych, budowlanych jak również rolniczych.
 • Wśród dodatkowych usług transportowych również transport pojazdów nietypowych takich na przykład jak tramwaje, przyczepy mieszkalne i autokary itp.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa lub ogólnie dla sektora przemysłowego, dostarczamy usługi frachtu dłużycowego.
 • Wyciąganie aut z ciężko przystępnych stanowisk.
 • Dowiezienie na trasie paliwa i oczywiście innych niezbędnych w pojeździe płynów eksploatacyjnych.

Dzięki konstrukcji sieciowej jesteśmy wstanie utrzymać całkowitą gotowość do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoczesnym harmonijnym dostarczaniu usług przewozowych. Zezwala nam na to liczba i rozmaitość lawet i autolawet, jak również naczep niskopodwoziowych o różnorakim zastosowaniu. W identycznym czasie, nie tracąc na marce i czasie usługi, potrafimy prowadzić kilkanaście usług. Specjalne usługi wychodzące poza pomoc drogową dostarczamy na terenie całego kraju i zagranicą na obszarze Unii Europejskiej, ale także 24h na dobę każdego dnia.Co zrobić by zdobyć gwarancję, że pomocy udzieli wam MegaHol?


Jedyne co potrzeba to mieć nasz numer pod ręką, reszta to dobra, rutynowa, normalna odpowiedź na otrzymanie zlecenia. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest doskonałą grupą oferującą pomoc drogową nie tylko kontrahentom indywidualnym, ale także obsługującą klientów flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi hipotetyczni zleceniodawcy flotowi z którymi podpisujemy stałe umowy na usługę. Także tu w Krynki. Umowa zabezpiecza klientom nasz natychmiastowy dojazd w rejon kolizji. Wartością stałej umowy będzie także solidniejsze przygotowanie do zrealizowania usługi, gdyż będziemy z góry znać rodzaj taboru naszego zleceniodawcy. Na przykład serwis mobilny. Jeśli jest zawczasu skomponowany do pracy z rozpoznanym taborem to znacznie rośnie i sprawność i jakość usługi i obniżają się szkody zleceniodawcy. Trzeba wiedzieć, że firma którą obsługujemy zdecydowanie nie musi być przypisana do Krynki. Wystarczy, że porusza się często w naszym obszarze, a taka umowa minimalizuje ryzyko. Mówią, iż zdecydowanie nie ma niczego nieomylnego. To może pożądane jest zagwarantować sobie choć pomoc drogową od ręki w chwili niespodziewanego kolizji.


Holowanie z MegaHol to droga w okolice dobrobytu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: