LAWETA SUCHOWOLA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SUCHOWOLA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSzczerze witamy na stronie MegaHol


Najwyraźniej szukasz pomocy w okolicy Suchowoli. Trafiłeś wyśmienicie. W realiach awaryjnych, w wypadkach potencjalnych wydarzeń losowych na szosie, a w szczególności w usługach holowania wszelakich aut poczynając od TIR-a poprzez pozostałe pojazdy ciężarowe oraz dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. Laweta z MegaHol to niepodważalna rękojmia szybkości i wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Nie musisz w tej chwili przeglądać wszystkiego. Wystukaj numer do nas po pomoc. Lepiej zaprzyjaźnimy się później.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Lecz kiedy szukasz bezpieczeństwa nim może być już po zajściu. Uzyskania tego efektu przez zabezpieczenie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. W takim przypadku namawiamy Cię do rozmowy w przedmiocie profesjonalnej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które deklarują dużo więcej niż wyłącznie holowanie aut. Na razie wirtualnej konsultacji, lecz nic raczej nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Na wstęp logiczne pytanie:Co możemy?


MegaHol gromadzi wielką liczbę niewielkich zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie wyłącznie dla samochodów ciężarowych, TIR , a także dostawczych, lecz w o wiele szerszym zakresie. Zdecydowanie nie narzucamy sobie granic z tego powodu lawetujemy i małe pojazdy i motocykle, holujemy pojazdy osobowe i oczywiście oferujemy transporty lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba nie zaskoczymy informacją, że wśród deklarowanych przez naszą pomoc drogową usług pojawia się również transport kłopotliwego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To oczywista decyzja gdy branżą pomocy drogowej są TIR-y, a w flocie firmy są właściwe lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej były wymagające, jednak teraz zadowoleni jesteśmy z rozwinięcia swojej działalności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Dziś działamy w Suchowoli, a także w wielu nowych miejscach Kraju , a w każdym z tych miejsc można czerpać z naszej profesjonalnej pomocy.


Należałoby o nas myśleć, gdyż niedługo będziemy praktycznie w całym Kraju.Jakie wartości gwarantuje taka sieć kontrahentom?


Usługę o pewnej jakości i bezpieczeństwie w ciągu 24h na dobę. Kiedy dyskutujemy o holowaniu jest to najważniejsza deklaracja. Oczywiście cena ma naturalnie duży wpływ na wybór usługodawcy, lecz praktycznie w przypadku usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. Polityka działania sieci MegaHol redukuje czas dojechania w rejon zdarzenia. Tylko dzięki platformie mamy możliwość wyekspediowania idealnie przygotowanej do określonego zlecenia brygady spośród wielu gotowych do pracy w konkretnym rejonie. Przytrafiają się awarie wymagające wszechstronnych fachowców względnie, co właśnie w MegaHol jest realne, kilku mechaników z odrębnych specjalizacji. Nieustannie w krytycznych okolicznościach zwykle zmuszeni są do działania ci którzy akurat przyjechali i koniecznie trzeba wzywać kolejną firmę kiedy, pomimo starań nie można ominąć kłopotu. U nas jednocześnie zjawią się wszyscy którzy powinni być pomocni chociażby konieczne było łączyć możliwości całego szeregu zespołów z platformy. Dzięki sieci już mamy kooperantów, którzy mogą się wzajemnie wspomóc w odpowiedni sprzęt i ekspertów. Wspólników, których skromniejsze firmy potrzebują dopiero wyszukiwać w momencie gdy już stają się nieodzowni.Czy może jest dostępny cennik usług?


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Zdecydowanie nie ma tu zbyt wielu niezmiennych danych na których można wesprzeć rachubę stałej ceny usługi, ponieważ zawsze w miejscu zdarzenia wielokrotnie musi się wykonać wiele nieprzewidywanych wcześniej działań. Tu podstawą jest wczesna kalkulacja usługi przeprowadzona w czasie aprobowania zlecenia. Zasadnicze ustalenia potrafimy poczynić w momencie przyjmowania zlecenia usługi. Gdyż z klientem możemy ustalić: typ pojazdu, trasę w rejon kolizji i spodziewanego miejsca transportu, rodzaj zniszczeń, a co za tym idzie rodzaj środka transportu jaki będzie trzeba zadysponować. Przy wstępnej symulacji ceny usługi to wystarczające informacje. Nie można jednak uniknąć korekcji kalkulacji w okolicznościach zdarzeń losowych, więc każdorazowo trzeba uwzględniać podobną perspektywę. Z góry właściwie powinno się założyć, że kalkulacja konkretnej jakości usługi w naszej platformie będzie niższa niż u drobniejszych operatorów. Należałoby też pamiętać, iż dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli MegaHol wykonuje także usługi bezgotówkowe.Co takiego proponujecie wyjąwszy holowanie?


 • Na skutek działania w platformie arsenał usług MegaHol jest znaczny.
 • Rzecz zrozumiała normą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Usługa transportu do 6 osób odpowiednią autolawetą wraz z unieruchomionym samochodem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych aut ciężarowych i dostawczych, oraz również osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna 24h na dobę obsługująca ponadto auta osobowe.
 • Fracht wszystkich aut jako usługa dla instytucji i kontrahentów indywidualnych.
 • Usługowy fracht, również w zakresie umów stałych, trudnego sprzętu rolniczego, drogowego czy też budowlanego.
 • Transport autobusów i unikalnych pojazdów.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu świadczymy usługi frachtu dłużycowego.
 • Efektywne wydostanie pojazdów z ciężkiego terenu bez nowego uszczerbku.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu w terenie.

Zdecydowanie nasza flota przede wszystkim pełni dyżury w zakresie pomocy drogowej, natomiast dzięki sieciowej architekturze firmy możemy bez strat kierować pewne pojazdy do innych zadań. Wszystko to efekt sumy i skali posiadanego taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest osiągalne tylko w sieci, gdzie wystraczy optymalnie zróżnicować zasoby konkretnych, zintegrowanych w sieci warsztatów. Progres naszej sieci daje nam dzisiaj sposobność rozpoczęcia choćby i kilku zleceń jednocześnie bez jakichkolwiek szkód na jakości i bezpieczeństwie usługi. Swoje usługi oferujemy 24h na dobę, każdego dnia w granicach całego kraju , a także w granicach Unii Europejskiej.Czy inicjuje się umowę, która zarezerwuje nasz współudział w świadczeniu pomocy.


Jeśli wcześniej ktoś zapamięta sobie nasz numer to nie będzie na pewno żadnej trudności by MegaHol przywołać w chwili zaistnienia problemu. Jesteśmy zdecydowani na stałe umowy gwarantujące udział MegaHol w usługach pomocowych co szczególnie sprawdza się w przypadku kontrahentów flotowych. Długoterminową umowę na obsługę floty TIR-ów czy innych aut ciężarowych i dostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol parafować na przyjaznych warunkach bodaj w Suchowoli. Umowa gwarantuje kontrahentom nasz szybki przyjazd na miejsce zdarzenia. Dzięki sieci dotrzemy do was właściwie natychmiast, a będąc gotowym na charakter taboru z jakim będziemy mieli do czynienia skuteczniej wykonamy potrzebną pracę. Na przykład serwis mobilny. Jeśli jest z góry przygotowany do pracy z danym taborem to zdecydowanie wzrasta i sprawność i klasa usługi i będą mniej dokuczliwe szkody klienta. Jeśli wasza grupa pracuje w regionie Suchowoli to umowa z MegaHol powinna być naturalna, ale marki spoza naszego sektora, których pojazdy przemieszczają się w tej dzielnicy kraju raczej często, też zawierają z nami umowy ograniczając ryzyko strat. Solidna pomoc drogowa pod ręką to luksus w przypadku awarii.


Holowanie jedynie w granice zysku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: