LAWETA MASZEWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MASZEWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu udzielania tej usługi. Choćby i najbliższa podróż potrafi skończyć się wypadkiem, kolizją lub nawet małą usterką. Niestety często bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Zmiana koła czy wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu zajścia różnorodnych nieskomplikowanych usterek, a w ostateczności usługa lawetowania lub holowania – standardowo lub na sztywnym holu. Takie defekty mają wszystkie samochody od osobówki do ogromnych TIR-ów. Na stronach naszego portalu MegaHol.pl łączymy specjalistów z kierowcami. Nasi mechanicy regularnie w wyraźnie różnorodnych okolicznościach dostarczają profesjonalnej pomocy. Rozporządzają wystarczającym transportem dopasowanym do lekkich samochodów, a także ciężarowych zestawów, oczywiście niezmiennie mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Już bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy traktują ich jak najbliższych przyjaciół.


To absolutnie nie jest jedynie kolejna jednostka. Nasza pomoc drogowa aby udzielić Tobie ochrony wyjedzie natychmiast jakby to był Twój najdroższy przyjaciel. Przyjaciel któremu potrafisz zaufać ponieważ jest gotów na dowolne zdarzenie.


Przebywając w pobliżu Maszewa uczestniczyłeś w kraksie względnie dotknęła Cię się awaria samochodu? Wystukaj numer do przyjaciele – do MegaHol. On ciągle czeka w sąsiedztwie oraz będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Zjawimy się na miejscu zaskakująco szybko. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis oraz obsadę profesjonalistów.


Drobne naprawy na drodze to nie będzie kłopot. Nasze załogi w żadnym wypadku nie rezygnują. Życzymy wam byście sprawnie przejeżdżali nasze ulice, ale rozumiemy, że bywają przebite opony, silniki które nie potrafią zaskoczyć, nieoczekiwane niedostatki paliwa w zbiorniku albo zniszczony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wówczas z przyjemnością dotrzemy aby usunąć niesprawność na miejscu zdarzenia. W dowolnej chwili zlecenia potrafimy przesądzić, że pożądana na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Ubezpieczamy przestrzeń zajścia natychmiast po przybyciu. Na jakiejkolwiek ścieżce, w każdym miejscu, w jakimkolwiek zaułku – to jest nie ważne gdzie stanął Twój samochód. My takie stanowisko odnajdziemy by Tobie pomóc. Bowiem znajdujemy się u siebie więc rozpoznamy tu dowolną drogę.

NASZA GALERIA


Bez telefonu do przyjaciela przenigdy nie wyjeżdżaj w drogę. Obojętnie gdzie będziesz my w całym kraju czekamy na telefon od Ciebie. Dowolna pora musi być idealna. Dzwoń skoro jesteś w opresji. Zjawimy się na miejscu – niechybnie! MegaHol w ten sposób dokładnie postępuje. Niezawodna pomoc drogowa! Przyjaciół poznaje się w potrzebie.Zabezpieczamy współpracę o dowolnej porze dnia czy nocy:

  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa bądź transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance czy bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie ustawienie go na kołach

Przejrzyj szczegóły! Przyjaciel z Maszewa na sto procent jest gotowy do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Funkcjonuje parę technik na transport zniszczonych pojazdów, jednakże najłatwiejszy i najszybszy to ostatecznie autoautolawety bądź autolawety. Możemy również zadeklarować holowanie, jednak teraz na autostradzie wygląda to zupełnie inaczej ponieważ tutaj ten typ transportu pojazdów jest oficjalnie zabroniony. Pewność gwarantują nam doskonale wyposażone, branżowe pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów), a także fachowa brygada. W momencie załadunku oraz przewozu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Wszyscy pasażerowie i oczywiście pojazd całodobowo będą przewiezieni na wskazane miejsce.


W każdym przypadku można podjąć decyzję o holowaniu, oczywiście jeśli pozwala na to stan techniczny samochodu i przepisy. Taki skład może poruszać się po drodze z szybkością do 60 km/h, jednak na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na drodze usterce to oczywiście spory dylemat, ale my mamy tego świadomość. Utrudnienia ruchu na drodze to przeważnie zasada w przypadku niesprawności TIR-a. W takich okolicznościach nierzadko holowanie może być wyłącznym sposobem odkorkowania drogi. Nie raz nasza pomoc drogowa efektywnie prowadziła pokrewne czynności.


Holowanie pojazdów nie ma przed nami niewiadomych bowiem rozporządzamy profesjonalnym sprzętem. Wysokiej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam solidnie i sprawnie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w przypadku gdy jest to potrzebne. Ani kłopotliwy dostęp, ani stan techniczny samochodu nie zakłóci nam wydostania TIR-a z dołu, a także ustawienia go na kołach.


Kiedy powstaje ostateczność transportu materiałów z awaryjnego pojazdu mamy zdolność podstawienia właściwego samochodu do ich przewozu. Przeładujemy je i przywieziemy na zlecone miejsce.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo jest dla nas celem stąd całodobowo czuwa nad nim nasza kompetentna, wyspecjalizowana kadra. Okazałe zaplecze pozwala nam bez względu na pogodę obojętnie jakie zamówienie skutecznie podjąć w każdej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się czasami proste do rozwiązania awarie. Brak oleju, paliwa czy czasami zatankowanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów paraliżujących dalszą jazdę, ale nieskomplikowanych do naprawienia przypadków niesprawności. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe reperacje realizuje w terenie całodobowo. Laweta będzie nie zasadna. Serwis przyjdzie na miejsce awarii najszybciej, a w palecie usług jest również działający 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis doglądają gruntownie wykształceni mechanicy. Nie bacząc na markę i rodzaj samochodu są w stanie skutecznie podjąć na trasie różnorodne drobne naprawy.


Jedyne co potrzeba to jednorazowy telefon. Uzgodnimy szczegóły awarii i oczywiście markę samochodu, a zaledwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na miejscu zdarzenia. Całościowe przystąpienie do wszystkich incydentów jest zasadą naszego działania ponieważ naszym celem jest w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Swoim partnerom mamy do zaproponowania szeroką paletę usług, a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. Bezawaryjny przewóz jesteśmy w stanie zagwarantować każdej dużej maszynie drogowej. Nie oznacza dla nas kłopotu transport wielkich maszyny rolniczych. Lokalna kadra jest szczegółowo przygotowana między innymi do przewozu małych, jednak wagowo kłopotliwych pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Zarządzamy taborem pozwalającym na fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i duży gruz.


Takiego typu usługę można u nas zamówić na terenie naszego kraju. Transportu podejmujemy się także zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na oferowane usługi rozporządzamy całkowitą, niezbędną dokumentację.Dlaczego my?


Bowiem jesteśmy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie tylko w miejscowym terenie, a w całym kraju. Bowiem podstawy zachowania w określonych konfiguracjach opracowujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wyspecjalizowanych fachmanów z wielu ośrodków. Uruchamiając ten pomysł spodziewaliśmy się efektu w formie doskonałej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Wszelką usługę wyceniamy odrębnie. W symulacji brane są pod rozwagę: rodzaj pojazdu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik i oczywiście miejsce zdarzenia.


Nasze zlecenia utrzymują niewygórowane wyceny, jednak potrafią być darmowe jeśli Państwo posiadają właściwe ubezpieczenie Assistance ewentualnie jeśli nasza usługa jest zawiniona wcześniejszą stłuczką do jakiej doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście koszty opłaca się z OC winnego kolizji.


Jesteśmy w sąsiedztwie!
Na zgryzoty Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Maszewa który absolutnie nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: