LAWETA NOWOGARD 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych NOWOGARD i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, może wynikać z przykrego doświadczenia które przytrafić może się w czasie jazdy, jednak jest nam miło, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z oferty MegaHol. I najkrótsza droga potrafi zakończyć się wypadkiem, kolizją względnie choćby awarią. Wtedy zwykle rozsądnie jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Transport niesprawnego pojazdu lawetą czy przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale możliwa jest także zmiana koła czy też wulkanizacja uszkodzonej opony, albo drobna naprawa wykonana na miejscu prostej awarii, a często paraliżującej dalszą podróż. Bliźniacze zadania prowadzimy dla każdego rodzaju samochodu w tym naturalnie także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl jest miejscem gdzie kierowca w biedzie zastanie ekspertów. Są specjalistami, którzy na co dzień udzielają profesjonalnej pomocy w bardzo różnych sytuacjach. Rozporządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich pojazdów tak jak i ciężkich zestawów ciężarowych bądź maszyn. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Nasza instytucja funkcjonuje jako całkowicie niepodobna do innych. Nasza pomoc drogowa jest jednak taka jak zaufany przyjaciel, który wyjedzie pilnie żeby udzielić Tobie porady. I wyłącznie przyjaciel jest gotowy Ci ulżyć w jakiejkolwiek sytuacji, zatem będziesz mógł mu zawierzyć.


Zawsze może dojść do nagłej awarii lub stłuczki? Gdy podróżujesz w sąsiedztwie Nowogardu o nic nie potrzebujesz się kłopotać zwyczajnie wystukaj numer do przyjaciela – zadzwoń po MegaHol. Przybędziemy bezzwłocznie. Dowieziemy mobilny serwis i wyszkolonych ekspertów.


Nie ma jakichkolwiek trudności żeby sfinalizować na ulicy jakiekolwiek drobne naprawy. Życzymy wam byście sprawnie przejeżdżali polskie ulice, lecz rozumiemy, że zdarzają się przekłute opony, silniki które nie potrafią zaskoczyć, nieoczekiwane deficyty paliwa w zbiorniku lub popsuty mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z satysfakcją przyjedziemy ażeby skasować usterkę na miejscu. Zawsze także jesteśmy gotowi na komunikat, że wskazana będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. Gdy to będzie pożądane każdorazowo chronimy teren awarii albo kraksy. Na każdej ścieżce, w dowolnym miejscu, w jakimkolwiek zaułku – to jest nie istotne gdzie ugrzązł Twój samochód. My po prostu wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a także jak Ci dopomóc. Gdyż mapa pobliskich ścieżek nie ma dla nas zagadek.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela stale miej przy sobie. Nawet w granicach całego kraju absolutnie Cię nie rozczaruje. Będziesz mógł dzwonić o którejkolwiek porze. Nadjedziemy szybko – to pewne! Ponieważ pomoc drogowa MegaHol rzeczywiście tak pracuje. Przyjaciół poznaje się w potrzebie.Nasza pomoc drogowa podejmuje się pracy 24 godziny na dobę:

  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki, a także w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę

Sprawdź detale! Przyjaciel z Nowogardu na sto procent jest zdecydowany do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta albo autoautolawety to jedna z szybszych i najspokojniejsza metoda przetransportowania naruszonego samochodu. Wielokrotnie widzimy na trasach półoficjalnie holowane samochody, tymczasem warto wiedzieć, że ten sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Profesjonalne pojazdy oraz doświadczona załoga. Pomoc drogowa w okolicy Nowogardu posiada podstawy żeby być przekonaną o własnej sile. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu możemy być pewni o zabezpieczenie transportu samochodu, a także załadunku. Samochody oraz potencjalni pasażerowie będą przez całą dobę przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Jeżeli stan techniczny pojazdu na to pozwoli i jednoznacznie również paragrafy w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. W w każdym momencie będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny dylemat to szybkość przemieszczania sie po drodze. Taki zespół musi jechać z maksymalną szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na jezdni awarii to oczywiście poważny kłopot i my musimy mieć tego świadomość. Powikłania ruchu na drodze to przeważnie zasada w momencie awarii TIR-a. W takim wypadku częstokroć holowanie jest wyłącznym ratunkiem odkorkowania drogi. Z takim problemem już mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię natychmiast i profesjonalnie.


Możemy przyjąć holowanie dowolnego samochodu gdyż zarządzamy specjalistycznym sprzętem. Możemy solidnie oraz sprawnie przetransportować choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, bo umożliwia nam to znakomitej jakości naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. Nie ma dla nas trudno osiągalnych stanowisk, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wydobycia. Nawet TIR-a po wypadku wystawimy z jaru, a nastepnie postawimy na kołach.


Zepsuty samochód może czasem przewozić produkty, które nie podległy skasowaniu, jednakże potrzebują przewiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na zorganizowanie tej pomocy. Dowieziemy zgodnie z decyzją, uprzednio przygotowując ewentualne oczyszczanie terenu i oczywiście przeładowanie towarów.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas pierwszym wyborem dlatego przez całą dobę pracuje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Bez względu na realia pogodowe w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy zawsze jesteśmy w stanie przeprowadzić dowolne zadanie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się czasami nietrudne do rozwiązania awarie. Oczywiście, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przebita opona uniemożliwiają dalszą drogę, jednak są zdecydowanie proste do usunięcia na miejscu. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w takich wypadkach umie się całodobowo wykazać swobodą. Okaże się oczywiste, że nie ma powodu by korzystać z lawety. Szybki dojazd to cecha naszego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę jest w wachlarzu usług.


Ten mobilny serwis hołubią świetnie przygotowani mechanicy. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw możliwych do przeprowadzenia na ulicy jest wyjątkowo rozległy.


Telefonujesz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy błyskawicznie. Kilkanaście chwil będzie nam niezbedne na przyjazd na miejsce ale przez telefon potrzebujemy określić detale awarii, markę samochodu i oczywiście miejsce zdarzenia. Kompleksowe przystąpienie do potencjalnych epizodów jest esencją naszego postępowania ponieważ naszym priorytetem jest w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych narzuca posiadanie profesjonalnego taboru, którym rozporządzamy to z tego powodu proponujemy tę usługę. Dostarczymy którąkolwiek wielką maszynę drogową bezawaryjnie, a także skutecznie czy też to będzie spychacz czy też koparka gąsienicowa. Podobnie transport dużych maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Nasza załoga jest gruntownie przygotowana między innymi do przewozu małych, lecz ciężkich pojazdów powiedzmy wózków widłowych. W czasie przewozu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego branżowego taboru. To potrafi zdarzyć się uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy każdy niekonwencjonalny ładunek.


Takie usługi transportowe przeprowadzamy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Gwarantujemy pełną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Bowiem MegaHol to doświadczona pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie tylko w miejscowym regionie, ale w całym kraju. Z tego powodu, że nasza wiedza to całość doświadczeń i rzecz jasna praktyki wykwalifikowanych zawodowców z licznej ilości ośrodków. Znaczna efektywność w pewnym naprawianiu awarii czy optymalne efekty frachtu samochodów są oczywiście tego wynikiem.


Osobnej kalkulacji podlega dowolna usługa. Szacując wycenę zwracamy uwagę na: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, rejon zajścia, model pojazdu, który obsługujemy, użycie części zamiennych oraz charakter prac wykonanych na miejscu zdarzenia.


Gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, bądź do zniszczenia doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być nieodpłatne, gdyż straty pokryte zostaną z OC sprawcy stłuczki lub ubezpieczeniowej pomocy.


Niezmiennie o nas pamiętaj!
Niezmiennie Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Nowogardu zdecydowany do pomocy regularnie odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: