LAWETA STEPNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STEPNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, może wynikać z nieprzyjemnego zdarzenia jakie przytrafić potrafi się w podróży, jednak jest nam przyjemnie, iż zechcieli Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. W każdej podróży musisz być gotowym na ewentualność współuczestnictwa w wypadku bądź kraksie względnie powstania awarii choćby i w nowoczesnym samochodzie. Dobrze jeśli pomoc drogowa może nam wtedy zapewnić wsparcie. Transport uszkodzonego samochodu lawetą bądź przy wykorzystaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale niewykluczona jest także wymiana koła czy też wulkanizacja uszkodzonej opony, ewentualnie drobna naprawa wykonana na miejscu nieskomplikowanej usterki, a często paraliżującej dalszą jazdę. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół może mu się przytrafić konieczność takich poczynań. Na stronach naszego portalu MegaHol.pl zbliżamy specjalistów z kierowcami. Sytuacje są różne, lecz nasi specjaliści zawsze i kompetentnie zdołają dostarczyć efektywnej pomocy. Zarządzają odpowiednim transportem dopasowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zestawów, i niezmiennie mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Ta instytucja naprawdę jest diametralnie odmienna. Oto może być pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie pomocną dłoń niby prawdziwy przyjaciel. Ten przyjaciel, jaki jest gotowy na każdą okoliczność dlatego wolno mu w pełni zaufać.


Gdyby zdarzyła Ci się kolizja lub usterka w strefie naszego Stepnicy dzwoń do przyjaciela, który jest niedaleko – dzwoń do MegaHol. Przybędziemy natychmiast. Specjalnie wykształcona kadra przywiezie i oczywiście obsłuży mobilny serwis.


Nie znamy takich przeciwności abyśmy na trasie musieli odpuścić sobie drobne naprawy. Wulkanizacja lub zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek oraz inne w sumie niewielkie usterki z satysfakcją wyeliminujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. A jeżeli stanie się tak, że będzie konieczna autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to oczywiście stale czuwamy by nic nam nie pokrzyżowało jej przyjazdu. Otrzymujesz pewność, iż przestrzeni zajścia nie porzucimy niezabezpieczonej. Na którejkolwiek drodze, w każdym miejscu, w jakimkolwiek zakamarku – nie jest istotne gdzie utknął Twój samochód. My natychmiast potrafimy Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bo na naszym terenie znamy każdą drogę czy krajową czy komunalną.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela stale trzymaj przy sobie. Możesz się zorientować w całym kraju jak jest wartościowy. Dowolna chwila bezwzględnie jest odpowiednia. Dzwoń gdy znalazłeś się w potrzebie. Przyjedziemy – bez wątpienia! I to dokładnie jest pomoc drogowa MegaHol. Bowiem w biedzie licz na przyjaciela.Nasza pomoc drogowa podejmuje zgłoszenia 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Usługi w ramach Assistance czy darmowe usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię

Jeśli możesz przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Stepnicy na sto procent jest zdecydowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Zepsute pojazdy szybko oraz najprościej da się przetransportować gdy w grę wchodzi autolawety ewentualnie autoautolawety. Możemy także postawić na holowanie, lecz aktualnie na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej ponieważ tu taki model transportu samochodów jest oficjalnie zabroniony. Stabilność zapewniają nam doskonale zaopatrzone, profesjonalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) i fachowa brygada. Daje nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego bezpieczeństwa załadunku i transportu samochodu. Na określone miejsce przez całą dobę dowieziemy samochód i wszystkich pasażerów.


Zdecydowanie gdy pozwalają na to przepisy, a także stan pojazdu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Z maksymalną prędkością 60 km/h powinien poruszać się na drodze taki zestaw, holowanie zatem bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to problem gdy na ulicy podlega usterce samochód ciężarowy. Zawsze usterka TIR-a inicjuje ograniczenie ruchu na drogach. Nierzadko ostatnim sposobem odkorkowania drogi wydaje się być holowanie. W takim przypadku należałoby przywołać naszą pomoc drogową.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas tajemnicą bowiem zarządzamy specjalnym sprzętem. Znakomitej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy umożliwiają nam solidnie oraz odpowiedzialnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy czy autobus w przypadku gdy jest to konieczne. TIR w jarze będący do góry kołami, nawet wówczas kiedy wydarzy się to w trudno dostępnym stanowisku, będzie przez nas wyciągnięty i postawiony do pionu.


Możemy też zapewnić stosowny samochód do transportu materiałów przewożonych w zepsutym aucie. Dowieziemy zgodnie z instrukcją, wcześniej przygotowując potencjalne sprzątanie oraz przeładowanie ładunków.


Całodobowo fachowa, wykwalifikowana kadra dba żeby dać Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Nie zwracamy uwagi na sytuację pogodową bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości wypełnić każde zlecenie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wśród usterek są też takie łatwe w naprawie. Faktycznie, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też nalanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przedziurawiona opona przerywają dalszą jazdę, ale są zdecydowanie proste do naprawienia z dala od warsztatu. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście oferuje natychmiastowe naprawy całodobowo. Jeśli chodzi o lawetę to jak się okaże, nie ma tutaj dla niej zajęcia. Na miejsce usterki serwis przybędzie bezzwłocznie, a w ogromnym repertuarze usług istnieje także mobilny punkt wulkanizacji operujący przez całą dobę.


Obsługa, jaka hołubi mobilny serwis chlubi się prawdziwym profesjonalizmem. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, bez względu na markę są w stanie się podjąć na drodze drobnych napraw w bardzo szerokim zakresie.


Dzwonisz jedynie raz. Odbieramy błyskawicznie. Kilkanaście minut będzie nam potrzebne na przyjazd na miejsce lecz przez telefon potrzebujemy sprecyzować detale usterki, markę samochodu i naturalnie miejsce zajścia. Kierunkiem naszych poczynań jest w największym stopniu wspomóc kierowcę z tego powodu do wszystkich epizodów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Także transport maszyn budowlanych jest ważną pozycją w różnorodnej ofercie naszych usług. Przewieziemy którąkolwiek poważną maszynę drogową bezpiecznie oraz szybko czy to będzie walec czy też zgarniarka. Na porządku dziennym jest też transport dużych maszyn rolniczych. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, jednak zmuszają do specyficznej troski bowiem są to pojazdy rzeczywiście drobne, natomiast ciężkie. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują tę usługę. Baza pojazdów jaką zarządzamy pomaga nam przedsięwziąć usługi z obszaru frachtu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. To potrafi być na przykład kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy jakikolwiek niekonwencjonalny towar.


Nie wyłącznie w kraju, lecz także i zagranicą wykonujemy te usługi. Zapewniamy pełną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Dlatego że nie jest łatwo istotnie dać porękę na udzielenie Ci profesjonalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, lecz MegaHol ją gwarantuje. Gdyż mnóstwo ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim rzeczoznawcom zebrać tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikację. Pozwala nam to prędko i skutecznie skasować faktycznie każdą awarię i dostarczyć na wskazane miejsce każdy samochód z pewnością znakomitej jakości i umiarkowanej wyceny.


Na każdą usługę spoglądamy osobno więc każdą rozdzielnie szacujemy. Szacując cenę kierujemy uwagę na: lokalizacja zajścia, model samochodu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój czynności zrealizowanych na miejscu i oczywiście czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik.


Nasze usługi mają przystępne wyceny, lecz potrafią być wolne od opłat jeśli Państwo mają właściwe ubezpieczenie Assistance ewentualnie jeśli nasza usługa jest podyktowana wcześniejszą stłuczką do której doszło z przyczyny osób trzecich i oczywiście wydatki rozlicza się z OC sprawcy.


Dbaj!
W każdym przypadku Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Stepnicy wyczekuje pod telefonem zdeterminowany aby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: