LAWETA MŁYNARY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MŁYNARY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na regionalnym portalu


Jeśli dopada Cię usterka pojazdu ewentualnie każde odmienne doświadczenie losowe na trasie. Jeśli niezbędna Ci jest usługa holowania TIR-a lub drugiego samochodu ciężarowego lub dostawczego. Jeżeli poszukujesz takiej usługi to w okolicy Młynary nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Nie można zaoferować więcej niż sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol gwarantują taki pułap kondycji oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.

Wybierz nasz numer! W tej chwili nie trwoń teraz ani sekundy na czytanie gdy tkwisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak kiedy poszukujesz bezpieczeństwa nim będzie na pewno za późno. Asekuracji w dłuższej perspektywie. To my namawiamy do konwersacji. Żebyś miał szansę zapoznać się z firmową profesjonalną paletą usług, która rzecz jasna nie przypisana jest jedynie do holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to wyjątkowo wszechstronny usługodawca. W tym momencie będzie to konwersacja wirtualna, jednak z radością podyskutujemy z Tobą telefonicznie względnie osobiście.


Napiszmy coś o MegaHol.Co umie MegaHol?


MegaHol pod sprawdzone skrzydła wziął dużą liczbę zespołów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz nie ograniczają działalności wyłącznie do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi dostarczają względem jakichkolwiek pojazdów ciężarowych oraz dostawczych, i również dla aut osobowych , a także pozostałych pojazdów. Zdecydowanie nie nakładamy sobie ograniczeń w związku z tym lawetujemy i lekkie pojazdy i jednoślady, holujemy pojazdy osobowe oraz oferujemy transporty lawetą względnie autolawetą każdego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo zapewne nie zdziwimy informacją, że wśród oferowanych przez MegaHol usług pojawia się również fracht trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To zrozumiała decyzja gdy specjalnością pomocy drogowej są TIR-y, a w flocie sieci są właściwe lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej były wymagające, jednak teraz szczęśliwi jesteśmy z poszerzenia naszej aktywności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Aktualnie działamy w Młynary, a poza tym w wielu dodatkowych lokalizacjach na terenie Kraju i wszędzie tam można skorzystać z naszej fachowej pomocy.


Powinno się o nas pamiętać, bo wkrótce pojawimy się w całym Kraju.Co takiego konsument powinien zyskać na istnieniu sieci?


Usługę o pewnej jakości oraz bezpieczeństwie w ciągu 24h na dobę. To zrozumiała deklaracja i nie ma powodu liczyć na więcej od usługi holowania. Szczególną cechą usługi warunkującą nasze decyzje jest zwykle cena, ale wyraźnie częściej epizodycznie przy wyborze pomocy drogowej. Właśnie platforma umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dotrzeć w rejon kolizji szybciej. Ekipy MegaHol są w każdym przypadku doskonale gotowe do realizacji określonego zadania pomocy drogowej, ponieważ dzięki sieci potrafimy przygotować załogę najlepiej dopasowaną ze wszystkich gotowych do działania na tym obszarze. Znacznie prościej jest połączyć ekspertów z różnych drużyn jeśli w tym samym zadaniu należy podejmować się prac w kilku dyscyplinach. Podesłanie dedykowanej lawety potrafi być niewystarczające gdyż TIR czy autobus tkwi w parowie i dokładnie odmienny sprzęt wraz z załogą są w tym momencie przy okazji wskazani. To sieć zapewnia nam sprzęt o jaki ciężko by było małej, samodzielnie działającej firmie bez względu na to jak dobrej jakości są jej usługi.Czy z powodu działania w sieci stawka za usługi się obniża?


Pomoc drogowa to kłopotliwy materiał do zaplanowania stabilnej stawki za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są wcześniej nie do zaplanowania. To normalne, że rozpoczynamy od ustalenia wyjściowej wartości wręcz na etapie aprobowania wezwania. Takie dane jak model pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w ocenie klienta, odległość do miejsca wydarzenia i miejsca możliwego przewozu to wiedza, którą możemy pozyskać na etapie początkowej konsultacji. Te dane pomagają koordynatorowi wyjściowo obliczyć wartość usługi. Niełatwo jednak uniknąć korekty kalkulacji w wypadku wydarzeń losowych, więc każdorazowo powinno się uwzględniać podobną opcję. Z góry natomiast można zaplanować, że kalkulacja konkretnej jakości usługi w naszej sieci będzie niższa niż u słabszych operatorów. MegaHol ma oczywiście poświadczone umowy z silną rodziną ubezpieczycieli co udostępnia zleceniodawcom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Prócz holowania pojazdu o jaką usługę warto się do nas udać?


 • W MegaHol, prawdopodobnie jedynie dzięki istnieniu w platformie, propozycja usług jest bardzo różnorodna.
 • Rzecz prosta istotą jest pomoc drogowa w formie holowania i lawetowania.
 • Rozporządzamy autoautolawetymi z możliwością transportu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej holowanym pojazdem.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja czynna non-stop obsługująca ponadto samochody osobowe.
 • Transport usługowy wszystkich pojazdów od aut osobowych po ciężarówki.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
 • Fracht autobusów i unikatowych pojazdów.
 • Usługa transportu detali dłużycowych dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa oraz energetyki.
 • Wydobywanie z pobocza, dołu czy pola aut ciężarowych i nie wyłącznie tych.
 • Kompleksowa obsługa na trasie wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Oczywiście nasz tabor w pierwszym rzędzie pracuje w ramach pomocy drogowej, lecz dzięki sieciowej strukturze potrafimy bez strat kierować poszczególne pojazdy do innych usług. Na skutek działania w platformie posiadamy znaczący zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych oraz dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji konkretnych warsztatów i zdywersyfikowanego w granicach całej struktury. Wzrost naszej platformy gwarantuje nam obecnie możliwość rozpoczęcia nawet kilku zleceń równolegle bez jakichkolwiek szkód na jakości i bezpieczeństwie usługi. Wszystkie specjalne usługi dostarczamy 24h na dobę i przez cały tydzień nie jedynie na terenie kraju, ale też zagranicą na terenie Unii Europejskiej.Czy istnieje rękojmia pomocy z warunkiem współudziału MegaHol?


Wystarczy trzymać nasz numer pod ręką, reszta to profesjonalna, typowa, normalna odpowiedź na zarejestrowanie wezwania. Jesteśmy zdecydowani na trwałe umowy zapewniające udział MegaHol w przedsięwzięciach pomocowych co przede wszystkim legitymizuje się w przykładzie klientów flotowych. Długoterminową umowę na opiekę nad flotą TIR-ów oraz innych aut ciężarowych i dostawczych stosunkowo łatwo z nami parafować na atrakcyjnych warunkach choćby w Młynary. Umowa deklaruje zleceniodawcom nasz prędki dojazd w rejon wezwania. Mając wiedzę na temat charakteru taboru naszego klienta nie tylko dotrzemy prędzej, ale automatycznie także dokładniej przygotowani. Na przykład serwis mobilny. Kiedy jest zawczasu gotowy do pracy z danym taborem to niewątpliwie rośnie i szybkość i jakość usługi i zmniejszają się straty kontrahenta. Instytucja, która z nami podpisuje umowę nie musi być miejscowa, bo jeśli jej flota systematycznie porusza się w okolicy Młynary w jakim celu mają ryzykować kłopoty z niewykluczoną potrzebną pomocą? W przypadku awarii dobrze mieć pomoc drogową w pobliżu.


Holowanie z MegaHol to podróż do zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: