LAWETA WIELEŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIELEŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, chociaż patrząc z innej perspektywy zdecydowani zawsze jesteśmy na jakiekolwiek zlecenia. Na szczęście nie traktujemy was jak kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie z tego powodu, że jeżdżą mniejszym samochodem. Zaznaczamy to, że naszą profesją bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, jednak wszystkie nasze oddziały rozłożone w całej Polsce muszą być w taki sposób wyposażone żeby sprostać jakiemukolwiek zleceniu w optymalny sposób.


Oczywiście nie można liczyć na fart, iż w drodze ominą nas problemy z niesprawnością samochodu. Niesprawność ewentualnie może wam się trafić w rejonie Wielenia, lecz to nic ponieważ i tu mamy swój oddział, zatem spokojnie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia bardzo szybko. Jest jednak pytanie – Czy jest oczywiste, że natychmiast trzeba samochód holować? W momencie uzyskiwania zamówienia zawsze robimy wywiad na temat problemów, które was napotkały i być może ta interwencja skończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że rozporządzamy wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zdarzenia na pewien okres stanie się specjalistycznym punktem warsztatowym, i w tenże sposób zaoszczędzimy czas i ograniczymy nakład na usunięcie niesprawności.


I dodajmy, że poradzimy sobie z każdą awarią. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, teraz umacnia nas w zaufaniu do tego, iż podejmujemy dobre decyzje w momencie finalizacji przyjętych zleceń. Wiele niesprawności jakie utrudniają kierowcom dalszą drogę dla naszych drużyn okazuje się nietrudnymi do wyeliminowania. Zawsze jesteśmy dyspozycyjni by zająć się każdą błahostką tak samo czy też to będą wycieraczki czy na przykład raczej nieodpalający motor, rozerwana opona czy też niedobór paliwa, my prędko to zlikwidujemy.


Pilnuj by mieć to stale z tyłu głowy. Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś tutaj z odległego końca Polski, ale jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Fakt, że ze swoim defektem utknąłeś w lokum skomplikowanym dla ciebie do usytuowania nie będzie posiadał dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy w tym miejscu dowolny zakątek. Wywołuj nas o każdej godzinie dnia i nocy. Dojedziemy na sto procent bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my funkcjonują.Zawsze jesteśmy gotowi do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Holowanie, transportowanie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance i darmowe usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli wciąż masz wątpliwości! Tymczasem na sto procent możesz w Wieleniu liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Esencją naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, natomiast nasza baza lawet i autolawet jest skomponowana do przewozu każdego pojazdu. Jedną z metod holowania jest samopomoc kierowców którzy holują auto, szczególnie pojazdy osobowe przy użyciu liny holowniczej, lecz naszą radą absolutnie jest zalecenie by wykorzystywać w takim przypadku ekspertów.


Znajdą się argumenty by naszą poradę traktować serio. Przy holowaniu szczególnie ważne są praktyka i profesjonalizm. Ponadto dobry sprzęt, bowiem zwykła linka holownicza potrafi bywać niebezpieczna. Holując pojazd musi się pomijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co bardzo skomplikuje jak i przedłuży kurs. Więc tutaj dokładnie powinno być pole do popisu dla fachowego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety albo autolawety dobrane do przerzutu jakiegokolwiek typu samochodów, a zarazem podróżnych. O dowolnej porze umiemy, wyjątkowo skutecznie dostarczyć na miejsce wydarzenia niezbędny tabor i pewnie dowieźć i pojazd i podróżnych do określonego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta działalność nas pasjonuje. Każdy chciałby stać się najefektywniejszym w bliskiej sobie dyscyplinie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w transporcie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się nieopodal tego celu. Ważnym gestem do osiągnięcia tego finału musi być wartościowa oferta i jakość naszych usług. Większość kierowców zapewne musiała mieć kiedyś styczność z popsutym na drodze TIR-em. Długie zatory mogą się tworzyć nawet na szosie dwupasmowej kiedy wykluczymy z ruchy jeden pas. Jest też oczywiste, że efekt może być zwyczajnie groźniejszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej szosie. Dlatego bardzo znaczący okazuje się szybki i fachowy przewóz takiego pojazdu, albo jak najszybsza jego reperacja praktycznie w rejonie lokalizacji kolizji.


W taborze MegaHolholowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz branżowy sprzęt posiłkowy, w tym również stosowny sprzęt do wydobycia uciążliwego pojazdu z kanału czy ulokowania go na kołach. Posiadamy więc zdolność natychmiastowego odblokowania drogi , a także przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze rejony umożliwiające wszczęcie bezpiecznej formy remontu. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, cały wachlarz dokuczliwych pojazdów przywieziemy prędko oraz bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Poręką klasy naszych prac jest przede wszystkim kompetentna kadra osiągalna dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że wcale tym razem nie będą potrzebne holownik i niskopodwoziówka. W rejon kolizji zdecydowanie skuteczniej przyjedzie mobilny serwis i choćby i na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy efektywnie dokonają koniecznej naprawy.


Od wulkanizacji opon po małe naprawy napędu na oczywiście jest przygotowany mobilny serwis. Mechanik mobilnego serwisu odjeżdża gruntownie gotów do pracy dzięki starannemu rekonesansowi, jaki przeprowadzamy w chwili otrzymania zlecenia. Może zdarzyć się, iż wywiad telefoniczny jest za skromny i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi zrealizować błyskawicznej reperacji, tym razem nie jest to przecież kłopot ponieważ w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Najczęściej udaje się nam do zamówień podchodzić szczególnie indywidualnie dlatego, że mamy doświadczenie, że każdy dowolny przykład jest oryginalny. Nasi mechanicy mogą z wskazówek klientów wyłapać istotne wskazówki bez przytyku, nawet kiedy zleceniodawcy plątają się w klasyfikacji niesprawności. Podobne podejście jedynie wspomaga nas w komforcie funkcjonowania ponieważ pewność gwarantuje nam doskonale zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w naszym taborze mamy pod dostatkiem, dlatego pozwoliliśmy sobie na rozszerzenie naszej palety usług o fracht maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. To absolutnie rozważna decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał własnych profesjonalnych kierowców i sprzętu, i tym samy ogranicza koszty działalności w ten sposób oddziałując na zmniejszenie opłat podstawowych prac.


Bezawaryjnie przywieziemy na wybrane położenie koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy w granicach całego kraju i zagranicą. Również towary ponadnormatywne czy ładunki dłużycowe.


Bezpośrednio w naszych rękach są one całkiem bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunek. Każdorazowo operujemy kompletną specyfikacją niezbędną, aby dostarczać nasze usługi i z tego powodu zabezpieczamy się przejmując na siebie wszelkie formalności połączone z przewozem.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc dlaczego tym razem nie? Dlatego może być MegaHol. Raczej chcemy być najlepsi, ale ostatecznie akurat nie potrzebujemy aby inni czuli się gorsi. Wierzymy, iż każda pomoc drogowa, których funkcjonuje sporo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich może jest troszkę mniej, weryfikuje się w efektach pracy.


Winno się właściwie przemyśleć to zagadnienie szerzej. Odosobniony zakład prawdopodobnie nie będzie kierował tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów i sprzętem jak instytucja należąca do sieci budującej się z całego szeregu kooperantów. Oczywiście to samo dotyczy doświadczonych kierowców lub przeszkolonych mechaników. Jesteśmy jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały czuwające w okolicy wydarzenia współdziałają ze sobą, aby na miejsce posłać absolutnie najlepiej przygotowaną załogę.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, jaka czyni kwintesencję oferowania naszych usług legitymizuje się właśnie w związku z tym. Pełna firmowa platforma będzie czuwać nad działalnością wyprawionej grupy zawodowców, którzy będą załogą z lokalnego zakładu, prawdopodobnie powiązaną rodzinnie lub przyjaźniami, jednak będą skuteczni mając takie partnerstwo.


Dowolne wezwanie dostaje swoją wycenę , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas ceny za usługę są niższe niż się spodziewacie. Wyjątkowo optymalną formą fakturowania za nasze usługi wydaje się być bezpośrednie rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest możliwość wykonania pracy w ramach OC ewentualnie Assistance.


To jest MegaHol – absolutnie nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Wielenia, który zapewnia Ci spokojną jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: