LAWETA BŁAŻOWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BŁAŻOWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszych regionalnych stronach


Kiedy zdarzy Ci się usterka auta względnie jakiekolwiek inne doświadczenie losowe na trasie. Jeśli konieczna Ci jest usługa holowania TIR-a względnie innego samochodu ciężarowego czy dostawczego. Jeżeli szukasz pomocy to w rejonie Błażowa nie mogłeś trafić lepiej. Absolutna gwarancja kondycji oraz zaufania do usługi przez 24h na dobę jest normalna w wypadku lawetMegaHol.


Jeżeli to awaria dzwoń bezzwłocznie. Teraz absolutnie nie trać już czasu na czytanie. Zdążymy się jeszcze poznać lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Tymczasem jeżeli potrzebujesz bezpieczeństwa nim będzie na pewno po fakcie. Otrzymania solidnej gwarancji pomocy w przyszłości. Teraz jest świetny moment na podjęcie rozmowy. Będziesz mógł nabrać pewności co do decyzji o wyborze MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o wyjątkowo różnorodnej ofercie daleko większej aniżeli usługi holowania. Tutaj będzie to konwersacja wirtualna, lecz z satysfakcją porozmawiamy z Tobą telefonicznie ewentualnie osobiście.


Takie pytanie pojawia się najczęściej jako jedno z pierwszych:


Otóż z kim prowadzicie rozmowę?


MegaHol jednoczy niemałą liczbę drobnych zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie tylko dla pojazdów ciężarowych, TIR oraz dostawczych, lecz w o wiele obszerniejszym wachlarzu. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli i drobniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, a zasadniczo frachty lawetą oraz autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Naszą specjalnością powinien być TIR, a uniwersalnie samochody ciężarowe, w związku z tym nieuniknionym było, że w zakresie firmowych usług znalazł się także fracht maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których transportu mamy w sieci stosowne lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Od dawna funkcjonujemy na gruncie Górnego Śląska jak również okolicznych regionów chociaż startowaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Dzisiaj warto zaczerpnąć z naszej kompetentnej pomocy również w Błażowie i w całym szeregu nowych miejscach Polski.


W całym kraju znajdziemy się wkrótce.Co zapewnia sieć kierowcom?


Rękojmię wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. w usługach holowania raczej nie można liczyć na więcej? Zwykle cena usługi ma znaczący wpływ na nasze wybory, ale wyraźnie mniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Właśnie sieć umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć w rejon zdarzenia szybciej. Funkcjonowanie w sieci MegaHol zapewnia nam o wiele poważniejsze możliwości w wyborze grupy optymalnie przygotowanej do zadania, a tym samym już na starcie podnosi jakość usługi. Nie możliwe by było dla nas problemem wysłanie do skomplikowanego wezwania paru ekspertów, którzy zwykle funkcjonują w różnych zespołach, ale funkcjonujących w granicach naszej sieci. Indywidualnie funkcjonująca pomoc drogowa ma prawo mieć dylemat z zakończeniem potencjalnych zadań, jednak w MegaHol do wyciągnięcia TIR-a z wykopu dotrze podnośnik z jakiegoś punktu, mobilna wulkanizacja z innego, a jeśli to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie obecnie są zdolności sieci. w zasadzie to sieć gwarantuje nam sprzęt o który ciężko by było lokalnej, jednostkowej firmie nie bacząc na to jak doskonałej klasy są jej usługi.Jaka jest cena usługi?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Raczej nie ma w tej usłudze całego szeregu stałych na jakich stosunkowo łatwo wesprzeć symulację nie zmiennej wartości usługi, gdyż wprost w terenie niejednokrotnie należy podejmować wiele nieplanowanych przed wyjazdem działań. Zawsze rozpoczynamy od zdefiniowania pierwszej wyceny właściwie na szczeblu aprobowania zlecenia. Istnieją dane, istotne dla kalkulacji usługi, które potrafimy uzyskać wręcz na poziomie przyjmowania zapotrzebowania na tę usługę. Powiedzmy typ samochodu, jego stan techniczny w opinii zleceniodawcy, trasy które będziemy potrzebowali przebyć, a na tej podstawie dopuszczalna jest także decyzja o wysłaniu właściwej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Te wskazówki pozwalają koordynatorowi orientacyjnie obliczyć wartość usługi. Naturalnie na miejscu kolizji może się wyklarować niezbędna rewizja kalkulacji usługi. Zdecydowanie jednak skuteczność sieci polega także na tym, że wyceny za poszczególne usługi maleją, więc prawdopodobnie będą korzystne wobec cenników małych operatorów. Ponadto w MegaHol występuje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli.Jakie zamówienia wykonujecie oprócz holowania aut?


 • MegaHol dzięki platformie ma duży repertuar usług.
 • Pomoc drogowa to rzecz jasna holowanielawetowanie.
 • Transport autolawetą dodatkowo podróżnych, konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych pojazdów ciężarowychdostawczych, ale również osobowych.
 • Dopasowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, jednak w całości wyszkolona na każdy rozmiar opon od ciężarówek praktycznie do osobówek.
 • Usługowy transport pojazdów drogowych wszystkich typów.
 • Indywidualne i długoterminowe umowy na fracht pojazdów rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Transport pojazdów nietypowych, ale też na przykład autokarów.
 • Usługa transportu detali dłużycowych nie tylko dla przemysłu, leśnictwa, budownictwa czy też energetyki.
 • Wyciąganie z pobocza, wykopu czy pola pojazdów ciężarowych i nie jedynie tych.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu na trasę brakującego paliwa czy pozostałych płynów eksploatacyjnych.

Jest naturalne, iż cały tabor którym operujemy jest poświęcony usłudze pomocy drogowej, równoważnie dzięki funkcjonowaniu w platformie mamy komfort podtrzymania służby z jednoczesnym wykorzystaniem taboru w usługach przewozowych. Sankcjonuje nam to liczebność i różnorodność lawetautolawet, a dodatkowo naczep niskopodwoziowych o różnym przeznaczeniu. Ilość zleceń, które możemy wykonywać jednocześnie, bez utraty jakości, regularnie przyrasta w tempie rozwijania platformy na pozostałe okręgi. w MegaHol pozostałe usługi oferujemy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Jak osiągnąć pewność, iż pomoc zapewni wam MegaHol?


Rutyną naszych usług jest natychmiastowy dojazd na obojętnie jakie wezwanie wystarczy, że do MegaHol zadzwonicie. Zwyczajnie wcześniej zapiszcie nasz telefon. Poręczeniem naszego współuczestnictwa w realizacji usługi jest także stała umowa. Legitymizuje się ona zwłaszcza w okolicznościach obsługi klientów flotowych. w każdym polskim oddziale, choćby tutaj w Błażowie, wolno państwu z MegaHol ratyfikować stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów i innych aut ciężarowych ewentualnie dostawczych albo na przykład firm taksówkowych. Umowa zabezpiecza klientom nasz szybki przyjazd w rejon zajścia. Szybkość, która w ostatnich czasach rośnie do kategorii najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, rzecz jasna nie ma prawa odbywać się kosztem klasy tychże, dlatego świadomość rodzaju taboru swoich stałych zleceniodawców ma naprawdę ogromne znaczenie dla skuteczności naszych usług. w przypadku kolizji straty są w stanie stać się poważniejsze gdy liczy się czas. Sprawna praca serwisu mobilnego w takim przypadku może mieć decydujący wpływ. Ważne jest w związku z tym by taki serwis był zawczasu zaordynowany na obsługę taboru znanego kontrahenta. Należałoby mieć na uwadze, że instytucja którą obsługujemy absolutnie nie musi być z okolic Błażowa. Wystarczy, że porusza się cyklicznie w naszym obszarze, a taka umowa ogranicza ryzyko. w przypadku kolizji lepiej utrzymywać pomoc drogową w pobliżu.


MegaHolHolujemy w granice spokoju!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: