LAWETA DYNÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DYNÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach MegaHol


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w jakimi powinno się poszukiwać usługi pomocy drogowej w okolicy Dynowa, w chwili usterki pojazdu ewentualnie nietypowego zajścia losowego, a szczególnie w materii holowania TIR-a, specjalistycznego pojazdu ciężarowego względnie dostawczego. Absolutna rękojmia klasy, a także bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest normalna w wypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Wystukaj nasz numer! Nie marnuj teraz czasu na przeglądanie tej strony gdy tkwisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w okolicznościach gdy akurat nie znalazłeś się na „musiku”, a jedynie szukasz wewnętrznego spokoju. Osiągnięcia tego stanu przez zapewnienie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. To powinien być doskonały czas na podjęcie konwersacji. Będziesz mógł nabrać ufności co do decyzji o wyborze MegaHol. To ogólnopolska sieć zakładów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo różnorodnej propozycji usług znacznie pełniejszej aniżeli usługi holowania. w tym momencie będzie to konsultacja wirtualna, lecz z satysfakcją podyskutujemy z Tobą telefonicznie ewentualnie bezpośrednio.


Na początek logiczne pytanie:Jak działa MegaHol?


MegaHol, mimo że próbuje wskazywać na to nazwa, absolutnie nie preferuje w usługach wyłącznie TIR-ów. Nasza marka przygotowuje ogólnopolską sieć z drobnych warsztatów ciężarowej pomocy drogowej służąc pomocą zdecydowanie nie wyłącznie samochodom ciężarowymdostawczym. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również pojazdy osobowe, dostarczamy usługi lawetowania popularnych skuterów i drobniejszych pojazdów, załóżmy kładów i oczywiście podejmujemy się transportów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej nie zaskoczymy informacją, że wśród proponowanych przez nas usług pojawia się także transport wielkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To oczywista decyzja gdy branżą pomocy drogowejTIR-y, a w posiadaniu firmy są stosowne lawetynaczepy niskopodwoziowe. Rozszerzamy się dla dobra kontrahenta od małej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po istotną platformę pracującą w całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Nasz oddział w Dynowie to skutek ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług do całego szeregu lokalizacji w Kraju.


W całym kraju pojawimy się szybko.Co nabędziesz na skutek działania    platformy MegaHol?


Przez 24h na dobę pełną rękojmię wysokiej klasy i zaufania usługi. w usługach holowania zapewne nie można liczyć na więcej? Wycena, która w większości przypadków może mieć znaczny wpływ na wybór usługodawcy wcale nie musi być tak istotna przy decyzji zamówienia realnej pomocy drogowej. To sieć sprawia, że MegaHol dociera do kontrahenta sprawniej niż konkurencja. Wyśmienicie przygotowane do działania załogi MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci możemy na poszczególne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej zaaranżowaną do zapotrzebowania. Otwarci także jesteśmy na nadzwyczaj uciążliwe usługi domagające się mechaników z wielu branż, bo dzięki sieci rozporządzamy nie jedynie wszechstronnymi, ale i profesjonalistami skupionymi na pojedynczej dyscyplinie. Podesłanie dedykowanej lawety może być niewystarczające ponieważ TIR czy autobus tkwi w rowie i całkowicie inny sprzęt wraz z załogą są w tym momencie dodatkowo potrzebni. Korzystanie z stosownego sprzętu w dużej mierze definiuje możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Sieć umożliwia nam potrzebną dostępność, o jaką ciężko jest małym, indywidualnie pracującym zakładom.Czy dzięki sieci cena usługi się zmniejsza?


Pomoc drogowa to szczególna usługa. Raczej nie ma w tej branży szczególnie wielu stałych na których wolno oprzeć kalkulację regularnej wyceny usługi, gdyż bezpośrednio w miejscu zdarzenia często musi się wykonać wiele nieplanowanych przed wyjazdem ruchów. U nas zasadą jest wczesna kalkulacja usługi dokonana w czasie podejmowania zamówienia. Takie wskazówki jak model pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w ocenie klienta, droga w rejon kolizji i rejon potencjalnego przewozu to ważne informacje, które staramy się zyskać w czasie początkowej konsultacji. Przy orientacyjnej rachubie ceny usługi to dostateczne dane. Niestety musimy wspomnieć, że na miejscu kolizji często może pojawić się wiele nadzwyczajnych kłopotów, które zmuszą nas do poprawki kalkulacji. Jednak zazwyczaj ceny za wszystkie nasze usługi są skromniejsze niż u konkurencji i wynika to jedynie z sieciowego profilu naszej marki. Dodatkowo MegaHol wykonuje także usługi bezgotówkowe, a zawdzięcza to umowom ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Czy holowanie aut to cała propozycja naszej firmy?


 • Praca w sieci dała MegaHol duże możliwości w rozwinięciu oferty.
 • Szczególnie zaawansowaną usługą w naszej platformie jest holowanielawetowanie.
 • Awaryjny przewóz pasażerów autolawetą na przykład do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszystkich aut ciężarowych z wyjątkowym nastawieniem na TIR-y. Zdecydowanie całkowita obsługa samochodów dostawczych, ale też i osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Szczególnie TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Usługa przewozu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Przewóz uciążliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Wśród opcjonalnych usług przewozowych także transport pojazdów niestandardowych takich na przykład jak tramwaje, przyczepy mieszkalne i autokary itp.
 • Transport dłużycowy nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
 • Pewne dla pojazdu wydostanie go z ciężko dostępnego miejsca.
 • Dostarczanie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Zabezpieczając pomocy drogowej całkowitą możliwość działania możemy, dzięki funkcjonowaniu w sieci, łącznie i bezproblemowo dopuścić dostarczanie usług przewozowych. w naszym przykładzie wykorzystujemy ilość i paletę specjalizacji lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, którymi rozporządzamy dzięki platformie. w jedynym czasie, zdecydowanie nie kosztem marki i czasu usługi, potrafimy podejmować kilkanaście zleceń. Nasze usługi oferujemy 24h na dobę, przez cały tydzień w całym kraju, a także zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.W jaki sposób zdobyć sobie taką profesjonalną interwencję?


Z pewnością zalecamy zadzwonić do nas w wypadku zaistnienia problemu, przedtem zachowując sobie nasz telefon. MegaHol świadczy swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i z każdym ma prawo ratyfikować stałą umowę obsługi. Stałe umowy deklarujące pomoc drogową to w tej dziedzinie typowa praktyka. Zarówno floty TIR jak też mniejszych aut ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a bywa że i korporacje taksówkowe, szukają takich umów, a my mamy je w naszym wachlarzu usług. Trwała opieka gwarantuje, że do awarii samochodów z floty dojedziemy skuteczniej niż przeciętnie. Sprawna reakcja, która w ostatnich czasach rośnie do rangi najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie może realizować się kosztem jakości tychże, z tego powodu świadomość rodzaju taboru swoich stałych zleceniodawców ma tak istotne znaczenie dla skuteczności naszych prac. Choćby serwis mobilny. Gdy jest wcześniej gotowy do pracy z danym taborem to wyraźnie rośnie i szybkość i klasa usługi i zmniejszają się szkody klienta. Jeśli wasza instytucja funkcjonuje w regionie Dynowa to umowa z nami zdaje się być naturalna, ale instytucje spoza naszego sektora, których pojazdy przemieszczają się w naszej dzielnicy kraju raczej regularnie, również podpisują z nami umowy minimalizując zagrożenie strat. Gwarantowana pomoc drogowa pod ręką to komfort w momencie kolizji.


HolowanieMegaHol – rozsądna podróż do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: