LAWETA TYCZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TYCZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy pewną koncesję na pomaganie


Kiedy zdarzy Ci się awaria samochodu ewentualnie jakiekolwiek odmienne zdarzenie losowe na szosie. Gdy nieodzowna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a względnie drugiego auta ciężarowego czy dostawczego. Jeśli poszukujesz pomocy to w strefie Tyczyna raczej nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Sto procent. Tak absolutna jest gwarancja jakości i zaufania usług wykonanych lawetą wynajętą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Skoro to usterka wybierz nasz numer bezzwłocznie. w tym momencie raczej nie trwoń już czasu na czytanie. Zdążymy się jeszcze poznać dokładniej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeżeli tym razem dysponujesz czasem i masz chwilę, więc wszedłeś na naszą stronę ponieważ potrzebujesz bezpieczeństwa. Gwarancji w dalszym horyzoncie. w takim razie zapraszamy Cię do konsultacji na temat profesjonalnej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć warsztatów, które oferują wiele więcej niż jedynie holowanie samochodów. Wirtualnej rozmowy, w której z satysfakcją odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Takie pytanie zadawane jest przeważnie jako pierwsze:MegaHol – wytłumaczmy co to za formuła?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej tak jak mnóstwo zespołów, jakie zdecydowały się pod naszym logo zgrupować wszystkie zdolności w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie oferujemy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowychdostawczych, ale zdecydowanie uzupełniamy firmową propozycję. Przewóz lawetą względnie autolawetą, a także holowanie aut osobowych, lawetowanie motocykli i mniejszych pojazdów takich jak załóżmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej sytuacji potrafimy podjąć się przewozu kłopotliwych maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy dysponentami odpowiednich lawetnaczep niskopodwoziowych. Od całego szeregu lat funkcjonujemy na terenie Górnego Śląska a także sąsiednich regionów mimo, że rozpoczynaliśmy tylko w Dąbrowie Górniczej. Konsekwentny rozwój doprowadził nas do zrealizowania pomysłu naszej sieci w Tyczynie oraz w wielu dodatkowych lokalizacjach w Polsce, w których dostarczamy profesjonalne, jakościowe usługi.


Dążymy do tego, by odnaleźć nasze miejsca w całej Polsce.Jakie korzyści przynosi tego modelu platforma kierowcom?


W trakcie 24h na dobę absolutną gwarancję jakości i zaufania usługi. To prawdopodobnie najwyższa wartość usługi holowania jakiej powinien spodziewać się kierowca? Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie istotny wpływ na dobór usługodawcy, jednak w przykładzie usług pomocy drogowej ma mniejsze znaczenie. Czas dojazdu na miejsce zamówienia w przypadku sieci MegaHol jest znacząco krótszy niż średnia. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych załóg pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam oceniać indywidualnie i wysyłać tam ekipę właściwie zorganizowaną do tej pracy. Znacznie łatwiej jest połączyć fachmanów z różnych grup jeśli w konkretnym zadaniu należy podejmować się prac w kilku specjalnościach. Wysłanie dedykowanej lawety może być niewystarczające ponieważ TIR czy autobus tkwi w wykopie i dokładnie inny sprzęt wraz z załogą są w tym przypadku przy okazji przydatni. Dzięki platformie już mamy kooperantów, którzy potrafią się nawzajem wzmocnić w właściwy sprzęt i mechaników. Partnerów, których skromniejsze firmy potrzebują dopiero wyszukiwać w sytuacji kiedy okazują się niezbędni.Ile taka usługa u nas kosztuje?


W przykładzie pomocy drogowej, mogącej w miejscu zdarzenia przedsięwziąć cały szereg, praktycznie problematycznych do wcześniejszego określenia prac, niezwykle ciężko jest zbudować jeden niezmienny cennik. Kanonem w MegaHol jest okoliczność, że nasz dyspozytor wyjściowo określa prognozowaną stawkę z klientem. Już wówczas potrafimy określić dostatecznie jak daleko jest do rejonu zdarzenia, jakich usług będziemy musieli się podjąć na miejscu, jak daleko powinno się transportować dany pojazd, czy powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki rodzaj lawety, a może naczepy będzie niezbędny. Te szczegóły umożliwią szybką kalkulację roboczych kosztów usługi. Natomiast należy wspomnieć, że na miejscu zdarzenia potrafi zaistnieć wiele nieprzewidzianych kłopotów, które zmuszą nas do korekty wyceny. Platforma ma jednakże dla docelowej stawki za usługi spore znaczenie, ponieważ jak to zdarza się zazwyczaj w takich sieciach pozwala zredukować wszelkie nakłady, a w efekcie zamykającą kalkulację. Możemy podać jeszcze i kolejny powód zwrócenia się po pomoc do Nas. Jest to oferta rozliczeń bezgotówkowych za nasze usługi z racji na liczne umowy łączące nas z ogromnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Prócz holowania pojazdu o jaką usługę warto się do nas zwrócić?


 • MegaHol na skutek działania w sieci wykorzystuje ogromny arsenał usług.
 • Znacząco rozwiniętą usługą w tej platformie jest holowanielawetowanie.
 • Awaryjny przerzut pasażerów autolawetą na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym samochodem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich aut ciężarowych ze specjalnym dostrojeniem na TIR-y. Naturalnie kompletna obsługa aut dostawczych, ale także i osobowych.
 • Mobilna wulkanizacja opon w dowolnym rozmiarze. Szczególnie TIR-y są naszym oczkiem w głowie.
 • Transport wszystkich aut w ramach usług dla przedsiębiorców i kontrahentów indywidualnych.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych i drogowych.
 • Wśród dodatkowych usług transportowych również transport pojazdów nietypowych takich na przykład jak tramwaje, przyczepy mieszkalne i autokary itp.
 • W umowach nie tylko długoterminowych dodatkowo usługa frachtu dłużycowego.
 • Wyciąganie z pobocza, rowu czy pola samochodów ciężarowych i nie jedynie tych.
 • Dostarczanie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, bezpośrednio na drodze.

Jest oczywiste, iż cały sprzęt jakim operujemy jest przekazany usłudze pomocy drogowej, jednak dzięki działaniu w sieci mamy luksus utrzymania służby z jednoczesnym użyciem naszego sprzętu w usługach transportowych. w naszym przykładzie wykorzystujemy sumę oraz paletę specjalizacji lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelakim zastosowaniu, którymi zarządzamy dzięki sieci. w jedynym momencie, nie tracąc na marce i czasie usługi, jesteśmy wstanie podejmować kilkanaście usług. Wszystkie usługi świadczymy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w granicach całego kraju oraz zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.W jaki sposób zagwarantować sobie tę kompetentną pomoc?


Jedyne co potrzeba to mieć nasz numer pod ręką, reszta to nasza rutynowa, normalna odpowiedź na zgłoszenie. MegaHol świadczy swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym może podpisać stałą umowę obsługi. Stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów czy pozostałych samochodów ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z nami podpisać na atrakcyjnych warunkach choćby w Tyczynie. Szybki przyjazd na miejsce wezwania oto to co na początek umożliwia klientom stała umowa. Zasługą długoterminowej umowy staje się także skuteczniejsze przygotowanie do zrealizowania usługi, ponieważ będziemy z pewnością znać model taboru naszego kontrahenta. Wyekspediujemy powiedzmy wcześniej gotowy do działania serwis mobilny i wasza firma zanotuje mniejsze szkody. Umowa z MegaHol na pewno ogranicza niebezpieczeństwo strat, dlatego jeżeli działa firma, zdecydowanie nie obowiązkowo lokalna, której tabor wielokrotnie przemieszcza się w obszarze naszego Tyczyna to polecamy jej takie usługi. Niezawodna pomoc drogowa pod ręką to komfort w momencie awarii.


HolowanieMegaHol – bezpośrednia jazda w okolice zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: