LAWETA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GŁOGÓW MAŁOPOLSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMegaHol wita na naszym portalu


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w jakimi powinno się poszukiwać pomocy w strefie Głogowa Małopolskiego, w sytuacji niesprawności pojazdu ewentualnie odmiennego zajścia losowego, a szczególnie w sprawie holowania TIR-a, innego pojazdu ciężarowego względnie dostawczego. 24h na dobę, stu procentową porękę kondycji i zaufania umożliwia autolawetyMegaHol.


Jeśli to taka paląca potrzeba to właściwie nie trać kolejnych sekund i wystukaj nasz alarmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sytuacja jeśli zjawiłeś się na tej stronie w poszukiwaniu stabilnej pomocy na wypadek kłopotów. Osiągnięcia tego przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. w takim razie to sugeruje, że chcesz zaznajomić się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów parających się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług bogaty repertuar znacznie wychodzący poza usługę holowania. Zapraszamy w tej sytuacji do rozmowy. Wirtualnej konsultacji, w której z satysfakcją odpowiemy Ci na wszystkie pytania.


Rozpocznijmy od wyjaśnienia:


Czym na pewno jest MegaHol?

MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zakładów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem zintegrować osobiste możliwości w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie dostarczamy usług jedynie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale zdecydowanie rozwijamy swoją ofertę. Od mniejszych pojazdów, przypuśćmy kładów czy może jednośladów po transport lawetą czy autolawetą aut osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili jesteśmy wstanie podjąć się transportu uciążliwych maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy dysponentami stosownych lawetnaczep niskopodwoziowych. Rozwijamy się w myśl dobra klienta od niewielkiej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą sieć działającą na całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Nasze istnienie w Głogowie Małopolskim to wynik ekspansji naszych jakościowych usług w kierunku całego szeregu miejsc w Polsce.


W całym kraju będziemy dostępni niedługo.Jakie wartości gwarantuje tego typu sieć konsumentom?


Pewność wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę. Czyż powinno się spodziewać się więcej w propozycji usług holowania? Najczęściej wycena usługi ma znaczący wpływ na nasze wybory, jednak znacznie skromniejszy w przykładzie usług pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce wezwania w przypadku platformy MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż standardowo. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych drużyn pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam oceniać odrębnie i wysyłać tam obsadę najlepiej zaaranżowaną do tej usługi. Nie możliwe by było dla nas dylematem posłanie do skomplikowanego wezwania kilku fachowców, którzy na etacie działają w odrębnych oddziałach, ale działających w ramach naszej sieci. Bezpośrednio w trudnych sytuacjach zwykle zmuszeni są do działania ci którzy aktualnie nadjechali i koniecznie trzeba wzywać następną firmę gdy, nie można ominąć problemu. w MegaHol równocześnie pojawią się w komplecie ci którzy mogą być pomocni choćby trzeba było łączyć możliwości kilku warsztatów z sieci. Dzięki platformie operujemy sprzętem, jakiego mogą rzecz jasna nie mieć równolegle na stanie niewielkie jednostkowe warsztaty.Cena usługi może być istotna.


Pomoc drogowa to uciążliwy przedmiot do wprowadzenia stabilnej stawki za usługę tym bardziej, że za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są wcześniej nie do zaplanowania. To normalne, że rozpoczynamy od zdefiniowania wstępnej wartości w zasadzie na szczeblu podejmowania zlecenia. Istnieją informacje, znaczące dla wyceny usługi, które potrafimy otrzymać już w czasie składania zapotrzebowania na tę usługę. To rodzaj pojazdu, jego stan w ocenie klienta, trasy jakie będziemy potrzebowali pokonać, a na tej podstawie dopuszczalna jest także decyzja o wyekspediowaniu właściwej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. Dyżurny będzie wiedział jakie powinien zadawać pytania, a takie dane dostarczą mu komplet tego co jest potrzebne do wstępnej wyceny. Trudno natomiast uniknąć korekty kalkulacji w przypadku zdarzeń losowych, w związku z tym bezwzględnie powinno się uwzględniać taką możliwość. Warto wiedzieć jednakże, że zdecydowanie podobnie do znanych sieci handlowych, w naszej sieci usługi bliźniaczej jakości są zwykle tańsze niż u samodzielnie operującej konkurencji. Istnieje jeszcze jeden powód skierowania się po pomoc do MegaHol. Mianowicie ewentualność rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z pełnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.


Jakie usługi proponujecie obok holowania pojazdów?


 • W MegaHol, właściwie tylko dzięki istnieniu w platformie, paleta usług jest wyjątkowo bogata.
 • Wysoce zaawansowaną usługą w naszej sieci jest holowanielawetowanie.
 • Posiadamy autolawety z alternatywą przerzutu na przykład do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, różnych pojazdów ciężarowychdostawczych, oraz oczywiście także osobowych.
 • Ukierunkowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz w pełni przygotowana na każdy rozmiar opon od ciężarówek do osobówek.
 • Przewóz wszelkich pojazdów w ramach usług dla firm i kontrahentów prywatnych.
 • Przewóz trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Fracht autokarów i niestandardowych pojazdów.
 • W ramach nie tylko stałych umów nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa świadczymy usługi transportu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, dołu czy pola pojazdów ciężarowych i zdecydowanie nie tylko takich.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu na drogę brakującego paliwa czy innych płynów eksploatacyjnych.

Zapewniając pomocy drogowej absolutną możliwość działania potrafimy, dzięki funkcjonowaniu w platformie, łącznie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na świadczenie usług przewozowych. To zasługa sumy i skali będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To być może jest możliwe wyłącznie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo właściwie zdywersyfikować stan posiadania konkretnych, zrzeszonych w sieci oddziałów. Siła platformy pozytywnie odkłada się również na możliwość podjęcia wielu zleceń jednocześnie zdecydowanie nie trącąc przy tej okazji na jakości oraz bezpieczeństwie prowadzonych prac. Pozostałe usługi ponad pomoc drogową dostarczamy na terenie całego kraju i w granicach Unii Europejskiej, ale również 24h na dobę każdego dnia.W jaki sposób zapewnić sobie tę kompetentną pomoc drogową?


Jeśli uprzednio ktoś zapisze sobie nasz kontakt to zdecydowanie nie będzie na pewno jakiejkolwiek komplikacji by MegaHol wezwać w chwili konieczności. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest nie zastąpioną marką oferującą pomoc drogową nie jedynie zleceniodawcom indywidualnym, ale również obsługującą zleceniodawców flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi prawdopodobni klienci flotowi z którymi parafujemy stałe umowy na usługę. Również tutaj w Głogowie Małopolskim. Stała opieka zaręcza, że do niesprawności samochodów z floty dojedziemy skuteczniej niż zwykle. Mając wiedzę na temat charakteru taboru naszego zleceniodawcy rzecz jasna nie tylko dotrzemy szybciej, ale bez wątpienia ewidentnie też odpowiednio przygotowani. Wzorem może być tutaj praca serwisu mobilnego, który jeśli jest wyposażony pod znany nam tabor kontrahenta działa zwyczajnie efektywniej i tym samym ogranicza jego straty. Warto mieć w pamięci, że firma którą serwisujemy absolutnie nie musi być z okolic Głogowa Małopolskiego. Wystarczy, że przemieszcza się często w tym terenie, a ta umowa minimalizuje ryzyko. w przypadku usterki warto mieć atut w rękawie. Niech nim zostanie nasza kompetentna pomoc drogowa.


Holowanie tylko w okolice dobrobytu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: