LAWETA HALINÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych HALINÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy być może nie bardziej właściwym tytułem dla tego akapitu nie będzie wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” dlatego, że akurat w takiej usłudze się specjalizujemy, chociaż właściwie nie odmawiamy podobnej usługi przy innych zleceniach. Jeśli chodzi o nas to klienta widzimy jako przyjaciela dlatego w taki sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel potrzebuje nie patrząc jakie gabaryty posiada jego auto. Holowanie aut ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, ale oddziały rozłożone po całej Polsce muszą być przygotowane na to by poradzić sobie z jakimkolwiek zamówieniem.


Zawsze może ci się przydarzyć defekt na trasie. Ewentualnie może to się wydarzyć akurat w bliskości naszego miasta Halinów, a w takiej sytuacji będziesz mógł szybko zapytać o przysługę MegaHol, to dobre uporanie się z kłopotem. Natomiast może nie wystąpi potrzeba holowania. Absolutnie na początku  trzeba zastosować mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wyspecjalizowane kadry potrafią sobie poradzić z reperacją. Dlatego, być może rozwikłamy awarię w miejscu zajścia.


U nas nie było takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. Do tej chwili obojętnie jakie zamówienie zamykaliśmy pozytywnie i nie szukamy takiego argumentu by to się odmieniło. Drobne naprawy, które wystarczy przeprowadzić w terenie to dla pomocy drogowej zazwyczaj proste usterki, natomiast klientom hamują dalszą drogę. Nasze załogi zainteresują się każdą drobnostką w tej sytuacji właściwie nigdy nie potrzebujesz się martwić o paliwo, wycieraczki, opony dlatego, że pod naszą kontrolą będziesz bezpieczny na drodze.


To jest znaczące! Ty, być może dojechałeś tutaj z dalekiego końca kraju, ale jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Zapamiętaj, że masz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie dręcz się, iż nie kojarzysz w którym miejscu przebywasz my na sto procent cię odszukamy. Zdarza się awaria to należy pomagać, godzina rzecz jasna nie jest kluczowa bo znaczący zawsze są przyjaciele zdecydowani do pomocy, więc będziesz mógł do pomocy drogowej zatelefonować o dowolnej porze. Idealnie jest posiadać przyjaciół na których zwykle wolno się oprzeć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Bo tacy zawsze są przyjaciele.


Będziesz mógł rozważać naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Ulokowanie samochodu na kołach czy przeciągnięcie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Pomoc w ramach Assistance i bezpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tu zaprezentowana w szczegółach toteż masz czas rozproszyć wątpliwości. Masz całkowitą rację, że niełatwo zawierzyć wyłącznie zobowiązaniom, lecz wiedz, iż tutaj w mieście Halinów masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno miała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie znaczy to wcale, że nasze profesjonalne lawety lub też autolawety nie są przystosowane do przewozu pozostałych aut. Holowania pojazdu osobowego próbuje podjąć się każdy prowadzący korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak doradzalibyśmy w podobnych okolicznościach sięgać po fachowców.


Bezwzględnie jest to celowe z kilku względów. Rzecz jasna najistotniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Niestety nie wolno w stu procentach zaufać pospolitej lince holowniczej bowiem jest ona niebezpieczna. Holując auto należy pomijać autostrady i trasy szybkiego ruchu co zdecydowanie skomplikuje jak i przedłuży przejazd. Oczywiście w tym wypadku dokładnie jest pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


I nie musimy przypominać, że w naszej infrastrukturze obecne są niezbędne do tego lawety lub autolawety. O jakiejkolwiek porze umiemy, niezmiernie prędko przywieźć na miejsce wypadku stosowny transport i pewnie przewieźć i pojazd i podróżnych do wyznaczonego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co kochamy. Każdy planuje być najefektywniejszym w bliskiej sobie dyscyplinie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie aut ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się nieopodal tego celu. Ważnym krokiem do zrealizowania podobnego finału powinna być świetna propozycja i marka naszych usług. Większość użytkowników dróg prawdopodobnie musiała mieć już styczność z popsutym na szosie TIR-em. Zamknięcie jednego pasa ruchu jest zdolne spowodować przewlekłe zatory nawet na drodze dwupasmowej. Jednak rezultat potrafi być groźniejszy kiedy na przykład do awarii dojdzie na peryferyjnej, jakkolwiek ruchliwej szosie. Trzeba w tej sytuacji zauważyć profesjonalistów od napraw bezpośrednio w rejonie zdarzenia i fachowego przewozu samochodów.


Wszystkim co pożądane do kasacji takich awarii dysponuje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do usług dodatkowych. Trudno nie zauważyć, że mamy prawdziwe możliwości transportu kłopotliwego samochodu w miejsce, gdzie bezpiecznie, stosunkowo łatwo dokonać potrzebnych reperacji. Prędko oraz bezawaryjnie przewieziemy pełen kalejdoskop dużych aut w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy,


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu w naszych brygadach pełni dyżur fachowa załoga będąc oczywiście gwarantem naszej marki.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka tym razem nie będą zasadne. Chociażby na autostradzie rezultaty zdarzenia może naprawić mobilny serwis, jaki w lokalizację zdarzenia nadjedzie skutecznie no i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Od lekkich remontów napędu po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu są przygotowani na rożne warianty niesprawności. Najczęściej udaje się wcześniej określić przyczynę awarii i z tego powodu przeprowadzamy precyzyjny rekonesans w czasie przyjmowania zamówienia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy wyjeżdżają właściwie zorganizowani. Rzecz zrozumiała, że w każdym przypadku potrafi wypaść coś nadzwyczajnego i natychmiastowa naprawa akurat nie będzie osiągalna, jednak wówczas bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka oczekująca wyłącznie na wezwanie.


Rozumiemy, iż każdy epizod jest inny w związku z tym przystępujemy do wezwań niezwykle odrębnie. Wszyscy klienci maja prawo do fałszywej analizy, to my jesteśmy profesjonalistami więc umiemy wybaczyć przyjaciołom oceniając każde zlecenie odrębnie. Możemy tak działać dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam niezaprzeczalny komfort pracy.Transport niskopodwoziowy   

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w firmowym taborze mamy pod dostatkiem, stąd zdecydowaliśmy się na rozwinięcie firmowej oferty o przewóz maszyn rolniczych, maszyn budowlanych jak również drogowych. To fakt, że w tej gałęzi transportu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednak jeśli wśród perfekcyjnych kierowców gromadzi się tylu z odpowiednim doświadczeniem nie wolno nie zagospodarować podobnego potencjału.


Transportujemy na obszarze kraju i zagranicę wszystkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych chociaż małych wózków widłowych. Także ładunki ponadnormatywne bądź ładunki dłużycowe.


Wszystkie samochody i frachty przewożone w zakresie naszych usług zawsze są u nas bezpieczne, choć i tak każdorazowo ubezpieczamy przewozy. Całkowite procedury oraz listy potrzebne do dokumentacji związanej z wykonywaną przez nas usługą, każdorazowo przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Albowiem tym razem nie znajdziesz sobie takiego impulsu, żeby nie. Skoro akurat nie znamy przeciwwskazań to ma prawo być MegaHol. Nigdy nie chcemy umniejszać umiejętności pozostałym, lecz oczywiście nikt niczego podobnego rzecz jasna nie robi mówiąc, że jest najlepszy. Jesteśmy pewni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe spisują się dość korzystnie.


Namawiamy zwróć na to uwagę patrząc cokolwiek z innej flanki. Nasza pajęczyna warsztatów to rodzina skupiająca znaczną ilość kooperantów, co zabezpiecza nam upoważnienie by deklarować w ofercie o wiele bardziej wielofunkcyjny tabor niż oferta pojedynczego zakładu. O wykwalifikowanych mechaników oraz doświadczonych kierowców też jest łatwiej bezpośrednio w markowej pajęczynie niż w indywidualnym zakładzie.  Działamy jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały czuwające w strefie zajścia kooperują ze sobą, aby na miejsce posłać całkowicie rzetelnie przygotowaną pomoc.


Kwintesencję dostarczania naszych usług definiuje idea „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się dokładnie w związku z tym. Nasza firmowa platforma będzie tworzyć ochronny parasol nad pracą wyprawionej obsady fachmanów, którzy będą załogą z niewielkiego warsztatu, pewnie związaną rodzinnie lub przyjaźniami, ale będą skuteczni mając takie zaplecze.


Często stawki za zlecone nam usługi są mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, iż u nas nie opieramy się na taryfikatorze, bo wartościujemy dowolne wezwanie jednostkowo. Oczywiście wykonujemy potencjalne wezwania z OC oraz Assistance i w takim przypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


Taka jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z miasta Halinów, który zabezpiecza Ci spokojną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: