LAWETA SULEJÓWEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SULEJÓWEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak powinien brzmieć tytuł tego rozdziału, lecz patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszystkie usługi. Jeśli chodzi o nas to kontrahenta widzimy jako przyjaciela zatem w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie zważając na to jakie gabaryty ma jego auto. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza reprezentacyjna usługa, ale zespoły rozlokowane po całej Polsce zawsze są przygotowane na to aby radzić sobie z każdym zamówieniem.


Niesprawność auta jest w stanie zdziwić cię w dowolnej sytuacji w prawie nie przewidywalnym terminie. Gdy zdarzy się taki kłopot w bliskości naszego Sulejówka wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie dobre rozstrzygnięcie. Natomiast właściwie holowanie pojazdu może okazać się zbędne. W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, i doskonale wyspecjalizowaną kadrą. Dlatego, prawdopodobne jest, że wyjaśnimy defekt na miejscu wydarzenia.


A damy radę sobie z jakąkolwiek awarią. Dotychczasowe doświadczenie zbudowało naszą pewność siebie, a dzisiaj to przenosi się na waszą satysfakcję z naszych usług. Mnóstwo usterek jakie paraliżują klientom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych ekip okazuje się być nietrudnymi do usunięcia. Niech ci się nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bowiem na trasie nawet minimalna niesprawność może okazać się uciążliwa do osobistej naprawy, w tej sytuacji wycieraczki oraz opony, niedobór paliwa czy nieodpalający napęd też czasami wymagają naszej pomocy.


Miej to na względzie. Ty, całkiem możliwe, że dojechałeś tutaj z dalekiego krańca Polski, natomiast my pracujemy tu u siebie. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna tutaj wszystkie zakątki i znajdzie cię choćbyś sam nie kojarzył gdzie jesteś zlokalizowany. Oczywiście nie zastanawiaj się nad porą doby przywołuj nas niezwłocznie gdy potrafimy być ci konieczni. Zjawimy się na miejscu na sto procent bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my istnieją.Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dolanie ubytku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Bezpośrednio przekonaj się co zawiera pełna oferta jeśli nadal nie masz pewności. Na przyjaciół będziesz mógł liczyć w każdym przypadku i wszędzie, tymczasem  tym bardziej w Sulejówku.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią naszych usług, lecz jak poprzednio nadmieniliśmy jesteśmy przygotowani do transportu lawetą lub autolawetą każdego samochodu. Zepsuty samochód można zapewne, w zakresie samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, jednak odradzamy korzystanie z takiego ryzyka bez doświadczenia.


Znajdą się czynniki by tę wskazówkę rozpatrywać poważnie. Nie zawodowy prowadzący po prostu nie przypuszcza jak ważne przy holowaniu bywają doświadczenie oraz profesjonalizm. Awaryjność prostych lin holowniczych kieruje uwagę na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Holując auto trzeba objeżdżać autostrady i drogi szybkiego ruchu co znacznie utrudni oraz wydłuży przewóz. Dlatego pomoc drogowa MegaHol dysponująca wytrawnymi zastępami, i właściwym sprzętem do lawetowania wydaje się być najlepszym doborem.


Każdy rodzaj pojazdów jesteśmy wstanie przewieźć korzystając z własnych lawet, a kiedy trzeba autolawet. Przewóz aut to nasza specjalność, więc o każdej godzinie wolno państwu nas przywołać byśmy rzetelnie wykonali zleconą nam usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa adrenalinę. Naszym celem jest być najlepszym w transporcie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Zabezpieczamy różnorodną ofertę oraz kompetentne wykonanie prac. Większość kierowców zapewne miała już styczność z popsutym na trasie TIR-em. Nawet wówczas jeśli usterka ma miejsce na dwupasmowych magistralach to zamknięcie jednego pasa ruchu na kilka godzin jest zdolne utworzyć wielokilometrowe zatory. Rzecz jasna nie sądźmy, iż będzie łatwiej na peryferyjnych trasach bo bywają one szczególnie ruchliwe, a awaria TIR-a potrafi je całkowicie unieruchomić. I właśnie to jest powód dla jakiego szanować należy sprawne, kompetentne remonty na miejscu powstania zderzenia, a także kompetentny przewóz tych pojazdów.


W taborze MegaHol znajdują się holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt pomocniczy, w tym także optymalny sprzęt do wydostania ciężkiego samochodu z kanału czy ustawienia go na kołach. Trudno nie zauważyć, że posiadamy fizyczne możliwości frachtu ciężkiego sprzętu w miejsce, gdzie bezpiecznie, stosunkowo łatwo dokonać nieodzownych remontów. Skutecznie oraz bezpiecznie przewieziemy pełen wachlarz ciężkich aut w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych brygadach pełni dyżur specjalistyczna załoga będąc również gwarantem naszej klasy.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się okazać, iż akurat nie będzie zapotrzebowania na holownik no i niskopodwoziówkę. Chociażby na drodze szybkiego ruchu skutki zdarzenia potrafi skasować mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia dojedzie prędzej i przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Od nieznacznych napraw motoru po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne warianty awarii. Mechanik mobilnego serwisu rusza gruntownie zorganizowany dzięki specjalnemu rekonesansowi, jaki prowadzimy w czasie przyjęcia zlecenia. Bywa że sondaż telefoniczny jest niewystarczający i personel mobilnego serwisu jednak nie może zrealizować szybkiej reperacji, tym razem nie jest to przecież kłopot ponieważ w odwodzie zawsze wyczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Przedkładane przez nas niezależne podejście do zamówień zrodziło się z faktu, iż niesprawności mimo, że podobne niejednokrotnie bywają bardzo różnorodne. Nasi kontrahenci maja prawo do złej oceny, to my musimy być fachowcami więc umiemy wybaczyć przyjaciołom traktując każde zlecenie jednostkowo. Możemy tak postępować dzięki ogromnemu zapleczu technicznemu dającemu nam absolutny komfort pracy.Transport niskopodwoziowy

Operujemy dużą bazą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników więc wydało nam się oczywistym powiększenie firmowej propozycji o przewóz potężnych maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych. To prawda, że w takiej dziedzinie transportu akurat nie specjalizujemy się, ale gdy pośród perfekcyjnych kierowców gromadzi się tylu z optymalnym doświadczeniem nie wolno nie wykorzystać tego potencjału.


Frachty realizujemy w kraju i zagranicą sprawnie przerzucając na wybrane miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do trudnych chociaż niedużych wózków widłowych oraz pikapy czy busy. Ponadto towary ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Będąc w naszych rękach zawsze są one całkowicie bezpieczne, a i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. Jakiekolwiek formalności także dowody potrzebne do specyfikacji powiązanej z prowadzoną przez nas pracą, zawsze przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Ze względu na to, że na szczęście nie znamy takiego czynnika, ażeby nie. No to niech okaże się, że MegaHol. Może i planujemy być najlepsi, jednakże ostatecznie rzecz jasna nie pragniemy żeby pozostali odbierali się gorsi. Ciężko zakładać, iż coś nie funkcjonuje właściwie w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli tak mnóstwo tego rodzaju warsztatów utrzymuje się w branży.


Powinno się wszakże przemyśleć ten problem szerzej. Nasza kompletna sieć zespołów to grupa koncentrująca znaczną ilość wspólników, a to gwarantuje nam pozwolenie by proponować w ofercie o wiele bardziej wielofunkcyjny zespół pojazdów niż oferta pojedynczego warsztatu. Identycznie sytuacja ma się z wykwalifikowaną załogą, i z kierowcami o wysokich umiejętnościach i doświadczeniu.  Platforma zespołów położonych niedaleko zdarzenia, współpracując integralnie ze sobą wykorzystuje sposobność skierowania pomocy z najbardziej dopasowaną do okoliczności kadrą oraz właściwym sprzętem.


Jako podwalina regulująca zasadę świadczenia firmowych usług znakomicie potwierdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Przyjedzie do was właściwie wyszukana grupa specjalistów, prawdopodobnie z małego warsztatu gdzie wiążą ich więzy rodzinne lub przyjaźni, jednakże będą mogli liczyć na natychmiastową interwencję dużej sieci.


Nigdy nie posiadamy cennika bo dowolne wezwanie oceniamy odrębnie, tymczasem to posiada swoje odbicie w nierzadko mniejszych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Usługi które rozliczamy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie zrobione z OC ewentualnie Assistance nie potrzebują jakichkolwiek dopłat klienta.


To jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Sulejówka, który jak nikt pojawi się jeśli znajdziesz się w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: