LAWETA MROZY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MROZY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się szczerze zaznaczyć, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to na szczęście nie oznacza, iż odmawiamy realizacji odmiennych zamówień, ba nawet przeciwnie dysponując znakomicie wyposażoną infrastrukturą jesteśmy w stanie  obsłużyć parę zleceń jednocześnie. Nie traktujemy was jak kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie z tego powodu, że jeżdżą mniejszym samochodem. Wszystkie nasze odziały rozmieszczone są obecnie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych pojazdów absolutnie z celowym nastawieniem na auta ciężarowe.


Awaria auta jest w stanie zdziwić cię w dowolnej chwili w najmniej prawdopodobnym czasie. Niesprawność może wam się przydarzyć w okolicach miasta Mrozy, lecz to nic ponieważ i tutaj posiadamy własny oddział, toteż spokojnie wybierz numer do MegaHol będziemy na miejscu niezwykle prędko. Choć praktycznie holowanie pojazdu bywa niepotrzebne. Zawsze może się okazać, że wystarczy praca mobilnego serwisu podparta wykwalifikowaną załogą. Miejsce zajścia na krótki okres stanie się specjalistycznym punktem warsztatowym, a w ten sposób wygospodarujemy czas i ograniczymy wydatek na usunięcie usterki.


Nie pamiętamy takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. Dotychczasowe doświadczenie zbudowało własną pewność siebie, a dzisiaj to przenosi się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Często jest tak, iż pospolita awaria wstrzymuje dalszą podróż, natomiast dla nas niewielka naprawa w terenie nie wydaje się być kłopotem. Skończyły się czasy kiedy potrzebowałeś transportować ze sobą kompletny warsztat samochodowy bo teraz drobnymi naprawami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy a kiedy trzeba zamieniając w mżawkę zniszczone wycieraczki.


Pilnuj by mieć to na uwadze. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy stąd, dlatego jeśli niestety nie wiesz w którym miejscu masz awarię nie musisz się martwić. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna w mieście Mrozy wszystkie zakamarki i zlokalizuje cię choćbyś sam nie kojarzył gdzie masz awarię. Nigdy nie rozważaj nad porą dnia wzywaj pomoc drogową niezwłocznie jeśli możemy być tobie potrzebni. Przyjaciele są rozmaici, doskonalsi, zawodni oraz pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zawodzi. Gdyż tacy są przyjaciele.


Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Niepłatne usługi z OC sprawcy i w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dolanie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co ukrywa pełna paleta możliwości jeżeli wciąż nie masz pewności. Jednak tutaj w mieście Mrozy jesteś w stanie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją naszych usług, ale faktem jest, że jak już nadmieniliśmy zawsze jesteśmy gotowi do przerzutu lawetą lub autolawetą dowolnego samochodu. Jedną z form holowania jest samopomoc kierowców którzy przewożą samochód, szczególnie samochody osobowe przy wykorzystaniu linki holowniczej, ale naszą wskazówką absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w takim momencie profesjonalistów.


Tą wskazówkę trzeba przyjąć na serio. Rzecz jasna najistotniejszym wydaje się być praktyka i profesjonalizm usługi. Oczywiście nie można w stu procentach zaufać przeciętnej linie holowniczej bowiem zdarza się ona wadliwa. Natomiast w chwili kiedy odległe trasy coraz częściej odbywamy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, musi się wiedzieć, iż na takich drogach holowanie jest wzbronione. Więc tutaj faktycznie powinno być miejsce dla profesjonalnego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Czuwające w naszym taborze lawety lub też autolawety pozwalają nam na przetransportowanie każdego rodzaju pojazdu. Czyż wolno oczekiwać czegoś więcej niż niezawodnego i szybkiego przewiezienia uszkodzonych aut i ich pasażerów na wskazane miejsce, no zapewne nie, tymczasem my akurat takimi problemami się zajmujemy profesjonalnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego utworzyliśmy MegaHol. Od początku rywalizujemy o palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. Gwarantujemy różnorodną propozycję i oczywiście profesjonalne zrealizowanie prac. Awaria TIR-a na drodze potrafi być ogromnym kłopotem. Wyłączenie jednego pasa ruchu potrafi przynieść kilometrowe zatory choćby i na drodze dwupasmowej. A skutek potrafi być bardziej czasochłonny jeśli na przykład do usterki dojdzie na podrzędnej, ale uczęszczanej trasie. Więc bezzwłoczna naprawa względnie pewny, specjalistyczny transport takiego pojazdu jest faktycznie istotny.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i odpowiednim sprzętem posiłkowym takim, jaki wspiera wydostanie ciężkiego TIR-a z kanału i umiejscowienie go na kołach. Wykorzystujemy, jak się zdaje idealne narzędzia, aby przeprowadzić sesję bezkolizyjnej reperacji po uprzednim oczyszczeniu ulicy z awaryjnie uwięzionego, trudnego pojazdu. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, cały wachlarz ciężkich pojazdów dostarczymy skutecznie oraz bezawaryjnie przez całą dobę.


Rękojmią jakości naszych prac jest przede wszystkim kompetentna załoga osiągalna dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, iż holownik oraz niskopodwoziówka na szczęście nie będę w tej sytuacji użyteczne. Choćby i na autostradzie rezultaty awarii może skasować mobilny serwis, jaki w lokalizację zdarzenia dotrze prędzej oraz przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Mobilny serwis jest gotów tak samo na wulkanizację opon jak i na skromne remonty silnika. Personel mobilnego serwisu wyrusza dokładnie przygotowany dzięki obszernemu rekonesansowi, jaki przeprowadzamy w czasie otrzymania zlecenia. Stale posiadamy możliwość przywołania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w zapasie na wypadek gdyby szybka reperacja okazała się niemożliwa.


Usterki, choć zbliżone bywają jednakże bardzo rożne, dlatego też do wszelkich wezwań podchodzimy jednostkowo. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy propozycje, ponieważ zawsze są naszymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Luksus realizacji zadań dostarcza nam wyśmienicie wyekwipowane zaplecze, dlatego wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam wyłącznie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy 

Zarządzamy solidną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników w związku z tym wydało nam się naturalnym rozbudowanie naszej palety usług o fracht ciężkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. Pomimo, że oczywiście nie specjalizujemy się w podobnej dyscyplinie transportu to jednak wśród załogi zawsze są fachowcy, kierowcy z istotnym doświadczeniem w podobnych transportach, my tylko polecamy ich umiejętności.


Dowozimy na terenie Polski i zagranicę wszystkie maszyny począwszy od ciężkich chociaż niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Wolno również desygnować nam transport ładunków ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Od początku ubezpieczamy frachty choć zawsze jesteśmy przekonani, iż w naszych rękach zawsze są bezpieczne. Bierzemy na siebie wszelkie formalności połączone z transportem w tym potencjalne, konieczne uprawnienia okazując się w ten sposób pełną specyfikacją potrzebną do świadczenia podobnej usługi.Dlaczego my?

Niby dlaczego to ma być nie? Czemu akurat nie MegaHol? Każdy może napisać, że jest najlepszy, jakkolwiek my rzecz jasna nie zamierzamy ujmować innym zdolności. Jesteśmy przeświadczeni, że potencjalne pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe funkcjonują niezmiennie sprawnie.


Powinno się też inaczej na tą sytuację spojrzeć. Prawdopodobieństwo uzyskania niezbędnego sprzętu w naszym wypadku jest daleko poważniejsze niż w jednostkowym zakładzie choćby ze względu na ilość kooperantów. O wyspecjalizowanych mechaników lub zawodowych kierowców również zapewne jest łatwiej bezpośrednio w markowej sieci niż w indywidualnym warsztacie.  Sieć oddziałów umiejscowionych blisko wydarzenia, współpracując integralnie ze sobą posiada możliwość skierowania pomocy z wysoce przystosowaną do okoliczności załogą oraz odpowiednim sprzętem.


Jako istota regulująca normę dostarczania firmowych usług znakomicie sprawdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Przypuszczalnie z usługą dotrze mała, zaprzyjaźniona drużyna zawodowców, ale wspomagana energią naszej firmowej pajęczyny.


Taryfikatora nie mamy, ale macie prawo przewidywać rzetelną wycenę, niejednokrotnie mniejszą niż oczekujecie, a to dlatego, iż wartościujemy prace jednostkowo. W momencie prac wykonywanych z OC ewentualnie Assistance nie musi się pokrywać zapłaty, gdyż rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


I to oczywiście nasz MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Czekający na Twój kontakt przyjaciel z miasta Mrozy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: