LAWETA KAŁUSZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KAŁUSZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien brzmieć tytuł tego rozdziału, mimo, że patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszelkie zlecenia. Zawsze klienta widzimy jako przyjaciela w związku z tym tak podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie bacząc jakie gabaryty ma jego auto. Jesteśmy przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w bliźniaczym stopniu jak i pozostałych aut i wszystkie nasze oddziały rozlokowane w całej Polsce są należycie wyposażone.


Nie ma miejsc gwarantujących spokój i na ogół można mieć usterkę samochodu. W takiej sytuacji nie trwoń czasu na szukanie przysługi jedynie od początku wybierz numer do MegaHol, w okolicy miasta Kałuszyn to jedna z najwłaściwszych pomocy drogowych. Natomiast faktycznie holowanie auta może okazać się niezasadne. Absolutnie wcześniej  należy wykorzystać mobilny serwis, a nasze perfekcyjnie wyspecjalizowane załogi są w stanie sobie dać radę z naprawą. Zatem w rezultacie awaria zostanie usunięta na miejscu.


Musimy być pewni, iż wyjaśnimy jakikolwiek kłopot. Nabyte doświadczenie ukształtowało naszą pewność siebie, ale to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Zdecydowana większość usterek jakie wstrzymują kierowcom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych drużyn okazuje się nietrudnymi do naprawy. Zakończyły się klimaty gdy potrzebowałeś wozić ze sobą duży zakład samochodowy bowiem obecnie małymi naprawami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki lub uzupełniając w ulewę skasowane wycieraczki.


Nie myśl o tym, lecz miej to na względzie. Ty, być może dotarłeś do nas z dalekiego krańca Europy, jednak my jesteśmy u siebie. Nieistotne gdzie złapały cię kłopoty bez problemów to miejsce odnajdziemy, zatem szybko podamy ci przyjazną dłoń. Oczywiście nie zastanawiaj się nad chwilą doby przywołuj pomoc drogową bezzwłocznie kiedy możemy być ci konieczni. Pamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i przenigdy żadnego nie zawiodła. Właśnie tak właściwie mamy.


Umiemy objąć Cię opieką przez całą dobę:

  • Niepłatne usługi z OC stłuczki jak również w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku

NASZA GALERIA


Aby rozproszyć jakiekolwiek obiekcje na naszej stronie będziesz mógł zapoznać się z naszą kompletną ofertą. Na przyjaciół jesteś w stanie czekać w każdym przypadku i gdziekolwiek, natomiast  przede wszystkim w naszym mieście Kałuszyn.LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie posiadała u nas palmę pierwszeństwa, nie oznacza to jeszcze, iż nasze profesjonalne lawety lub autolawety nie mogą być zaadaptowane do przerzutu różnych samochodów. Jedną z odmian holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy ciągną pojazd, przede wszystkim samochody osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, tymczasem naszą radą absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w takim momencie specjalistów.


Taką poradę warto przyjąć na poważnie. Zwykły kierowca po prostu niestety nie rozumie jak ważne przy holowaniu potrafią być praktyka i profesjonalizm. Dodatkowo właściwy sprzęt, bowiem normalna linka holownicza może być niebezpieczna. Dziś kiedy wszystkie podróże w znaczącej mierze realizują się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach znaczącą wiadomością bezwzględnie jest fakt, że holowanie na takich drogach na pewno jest zakazane. Prawdopodobnie nie potrzebujemy w zasadzie o tym informować, ale akurat MegaHol posiada wszystko co potrafi być potrzebne, żeby kompetentnie odholować dowolny pojazd.


W profesjonalnym taborze obecne są lawety, a także autolawety dostosowane do każdego rodzaju pojazdów. O każdej godzinie potrafimy, wyjątkowo prędko przywieźć na miejsce zdarzenia przepisowy tabor oraz pewnie dowieźć i pojazd i pasażerów do wybranego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co uwielbiamy. Każdy chce być najlepszym w bliskiej sobie dziedzinie, tymczasem jeśli chodzi o nas to w transporcie aut ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy nieopodal tego stanu. Ważnym ruchem do zrealizowania wymarzonego finału jest różnorodna paleta i klasa profesjonalnych usług. Z uszkodzonym TIR-em blokującym trasę spotkał się zapewne każdy kierowca. Długie korki potrafią się budować choćby i na drodze dwupasmowej jeśli wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Gdy usterka nadejdzie na szybkiej trasie jednopasmowej to wynik może stać się jeszcze groźniejszy. Stąd ekspresowa reperacja czy sprawny, fachowy przewóz takiego pojazdu jest tak bardzo ważny.


Wszystkim co zasadniczo niezbędne do likwidacji takich awarii administruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do usług posiłkowych. Dysponujemy w takim razie adekwatnymi materiałami aby szybko odblokować drogę na tyle aby można było bezkolizyjnie wykonać remonty. Prędko i bezpiecznie dostarczymy cały wachlarz ciężkich aut w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Lecz jakość naszych prac zabezpieczona jest w całości przez doświadczoną załogę czuwającą zawsze w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik oraz niskopodwoziówka nie będę tu niezbędne. Usterkę potrafią wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, który w lokalizację zdarzenia zajedzie zdecydowanie szybciej.


Mobilny serwis jest zaaranżowany zarówno na wulkanizację opon jak i na lekkie naprawy silnika. Najczęściej udaje się wcześniej zdefiniować podstawę usterki i dlatego prowadzimy dokładny rekonesans podczas przyjmowania zamówienia,  dzięki tej metodzie nasi mechanicy odjeżdżają już przygotowani. Rzecz oczywista, że każdorazowo potrafi wyskoczyć coś niespodziewanego i tak sprawna reperacja akurat nie będzie osiągalna, jednak wówczas szybko podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka oczekująca jedynie na polecenie.


Niesprawności, choć bliźniacze często są właściwie wyjątkowo rożne, w związku z tym też do wszystkich zadań przystępujemy jednostkowo. Wszyscy mechanicy potrafią z porad klientów wyłowić kluczowe informacje bez komentarza, nawet wówczas jeżeli zleceniodawcy mylą się w diagnozie awarii. Podobne postępowanie tylko wspiera nas w komforcie funkcjonowania bowiem pewność zapewnia nam profesjonalnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze mamy dostatecznie dużo, stąd zdecydowaliśmy się na poszerzenie firmowej oferty o przewóz maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych. Pomimo, iż nie specjalizujemy się w tej gałęzi transportu to wszakże pośród ekipy znajdują się fachowcy, kierowcy z prawdziwym doświadczeniem w takich przewozach, my tylko polecamy ich potencjał.


Bezawaryjnie przywieziemy na wskazane miejsce pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na obszarze całego kraju i zagranicą. Łatwo oczywiście desygnować nam transport ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Każdorazowo ubezpieczamy frachty chociaż zawsze jesteśmy pewni, iż w naszych rękach są bezpieczne. Każdy przewóz, przede wszystkim niekonwencjonalnych towarów potrzebuje pozwoleń, upoważnień czy też odpowiedniej dokumentacji, jednakże nigdy nie zarzucamy klienta pozyskaniem takich formalności.Dlaczego my?

A dlaczego akurat nie? Jeżeli nie znamy veta to ma prawo być MegaHol. Zawsze zabiegamy o to by być najlepsi, jednakże przecież nigdy nie pragniemy żeby inni odbierali się gorsi. Jesteśmy pewni, że wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe działają dość korzystnie.


Namawiamy zwróć na to uwagę patrząc z nieco przeciwnej perspektywy. Ponieważ tworzymy sieć, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia stosownego sprzętu powinno być znacznie wyższe niż w pojedynczym warsztacie. W kwestii kadr firmowa pajęczyna też buduje wyższość nad pojedynczym warsztatem, również w sytuacji kiedy działają tam prawdziwi fachowcy.  Jesteśmy niczym naczynie połączone, w którym wszystkie odziały oczekujące w strefie kolizji współdziałają ze sobą, by na miejsce wyekspediować absolutnie najlepiej skomponowaną załogę.


Właśnie w związku z tym legitymizuje nam się doskonale, jako opoka oferowania naszych usług, credo „Bądź przyjacielem klienta”. Pełna firmowa sieć będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej obsady fachowców, którzy będą drużyną z lokalnego warsztatu, prawdopodobnie związaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą skuteczni gdy za plecami będą mieli takie zaplecze.


Każde wezwanie dostaje swoją wycenę dzięki temu niejednokrotnie u nas wyceny za pracę są niższe niż się oczekuje. W przypadku prac prowadzonych z OC ewentualnie Assistance nie ma konieczności pokrywać opłat, bowiem rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Oto MegaHol – rzecz jasna nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Niezmiennie Twój wrażliwy przyjaciel z miasta Kałuszyn.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: