LAWETA OBRZYCKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OBRZYCKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWarto się zastanawiać czy też być może nie wysoce bardziej odpowiednim tytułem dla obecnego rozdziału nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” dlatego, że akurat w takiej usłudze się specjalizujemy, choć właściwie nie odmawiamy tej usługi przy pozostałych zleceniach. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i stąd nie wycofujemy się z zamówień na inne pojazdy niż ciężarówki. Mając to na uwadze, każdy z wszystkich oddziałów, rozlokowanych po całej Polsce, musi być gotów w takim samym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego samochodu.


Kłopoty z autem w podróży to naturalna sprawa. Może to się zdarzyć dokładnie w przestrzeni naszego Obrzycka, i w takiej sytuacji będziesz mógł bezproblemowo prosić o przysługę MegaHol, to doskonałe wyjście. Notabene nie musi się niezwłocznie holować pojazdu. Mobilny serwis to współcześnie jest absolutnie typowa usługa, a jednocześnie jeśli do tego dołączymy wyspecjalizowaną kadrę to przyjedziemy do was z kompetentnym warsztatem. I w efekcie niesprawność będzie wyeliminowana na miejscu.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z dowolną awarią. W zasadzie do chwili obecnej regularnie rozwiązywaliśmy szczęśliwie wezwania, nabraliśmy zatem przekonania choćby do naszych rozwiązań. Wiele usterek które uniemożliwiają kierowcom dalszą podróż dla naszych drużyn okazuje się być tuzinkowymi do usunięcia. Nasze brygady zajmą się jakąkolwiek błahostką dlatego absolutnie na szczęście nie musisz się martwić o wycieraczki, opony, paliwo dlatego, że pod dobrą kontrolą będziesz spokojny na trasie.


Pilnuj by mieć to stale w pamięci. Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, a ty mogłeś w okolice Obrzycka przyjechać choćby i z końca Polski. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna w naszym rejonie wszystkie zakątki i znajdzie cię nawet gdybyś osobiście nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Wymagasz pomocy więc dzwonisz, rzecz jasna nie ważne o jakiej porze, twoi przyjaciele asekurują cię całą dobę. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol ma cały szereg przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego oczywiście nie rozczarowała. Otóż zarabiać przystoi właściwie.Ręczymy za pomoc o dowolnej godzinie dnia czy nocy:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Pełna paleta możliwości jest tutaj rozpisana w detalach czyli masz czas rozproszyć wątpliwości. Na przyjaciół będziesz mógł liczyć zawsze i gdziekolwiek, natomiast przede wszystkim w tym Obrzycku.LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie zakłada to jednak, że nasze lawety i autolawety nie są przystosowane do przerzutu pozostałych pojazdów. Awaryjny samochód stosunkowo łatwo naturalnie, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, aczkolwiek hamujemy animusz kiedy pojawia się wybieranie takiego ryzyka bez doświadczenia.


Taką wskazówkę trzeba wziąć na serio. Nie zawodowy prowadzący zwyczajnie niestety nie rozumie jak ważne przy holowaniu mogą być doświadczenie oraz profesjonalizm. Linka holownicza, którą powszechnie użytkujemy do takiego rodzaju holowania zdarza się niestety niepewna. Teraz kiedy wszystkie wyprawy w poważnej liczbie realizują się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach istotną wiadomością bezwzględnie jest fakt, że holowanie na takich trasach na pewno jest zakazane. Stąd pomoc drogowa MegaHol dysponująca wytrawnymi zastępami, oraz właściwym sprzętem do lawetowania wydaje się być najwłaściwszym doborem.


Dowolny typ samochodów potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce sięgając do własnych lawet, czy też autolawet. Właściwy transport przywieziemy natychmiast na miejsce kolizji i pewnie dowieziemy na wskazane miejsce i pojazd i oczywiście podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego wymyśliliśmy MegaHol. Wciąż zabiegamy o palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. Zabezpieczamy bogatą propozycję i oczywiście profesjonalne przeprowadzenie usług. Kierowcy doskonale rozumieją jakże nieprzyjemną potrafi być na szosie awaria TIR-a. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest w stanie spowodować kilometrowe zatory choćby i na drodze dwupasmowej. Jest również jasne, iż wynik potrafi być poniekąd gorszy na uczęszczanej, bocznej szosie. Z tego powodu szybka reperacja czy zawodowy, kompetentny przerzut takiego auta jest faktycznie ważny.


Kiedy trzeba unosić TIR-a z rowu , a następnie postawić go na kołach musisz operować ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki zawsze jest praktycznie na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a do tego dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a potrafimy w takim razie solidnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy mogli go bezpiecznie zreperować. Kompletny repertuar trudnych pojazdów: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, prędko i bezawaryjnie, przez całą dobę, dostarczymy pod zdefiniowany adres.


Zapewnia to dodatkowo specjalistyczna kadra, która piastując dyżury w naszych zespołach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może się wyklarować, iż holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będę tu obligatoryjne. W lokalizację zdarzenia o wiele prędzej nadjedzie mobilny serwis i choćby na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy pewnie dokonają oczekiwanej naprawy.


My jesteśmy przygotowani na mnóstwo typów niesprawności od wulkanizacji opon po zmiany motoru. Próbujemy przed wyruszeniem sprecyzować powód awarii i z tego powodu przeprowadzamy gruntowny rekonesans podczas podejmowania zamówienia, dzięki tej metodzie nasi mechanicy odjeżdżają już zorganizowani. W każdym przypadku posiadamy możliwość zamówienia lawety czy też holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w odwodzie na przypadek gdyby błyskawiczna reperacja okazała się niewykonalna.


Preferowane przez nas osobiste nastawienie do wezwań wywodzi się z faktu, iż niesprawności jakkolwiek pokrewne często pozostają bardzo różnorodne. Profesjonalni mechanicy potrafią z rad kontrahentów wyłowić ważne dane bez przytyku, nawet wówczas jeśli zleceniodawcy wikłają się w klasyfikacji usterki. Firmowi mechanicy, mając partnerstwo profesjonalnie wyposażonego zaplecza technicznego, wyciągają z tych konwersacji tylko skuteczne porady.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy naszą propozycję, jednakże kluczowe usługi na tym posunięciu absolutnie nie tracą, bowiem transport maszyn drogowych, maszyn budowlanych , a także rolniczych wynika z konkretnej infrastruktury lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników funkcjonujących w naszym padoku. To ze wszech miar rozważna decyzja, gdyż czerpie z potencjału własnych zawodowych kierowców i taboru, i tym samy minimalizuje koszty działalności w ten sposób oddziałując na zmniejszenie opłat wyjściowych prac.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do masywnych jakkolwiek małych wózków widłowych, wszystkie pojazdy jesteśmy wstanie przewieźć na obszarze Polski lub zagranicę. Łatwo również desygnować nam fracht ładunków ponadnormatywnych lub dłużycowych.


W związku z tym, że zabezpieczenie ładunku jest tu na pierwszym miejscu to przy utrzymaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, natomiast i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunki. Całe procedury i papiery wskazane do specyfikacji powiązanej z wykonywaną przez nas pracą, regularnie bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Niby dlaczego to ma być nie? Skoro tym razem nie ma żadnych zastrzeżeń to może być MegaHol. Każdy ma prawo powiedzieć, że jest najlepszy, jakkolwiek my nie chcemy odbierać innym zdolności. Działa dużo pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz prawdopodobnie każda wypełnia oczekiwane zadania.


Powinno się na pewno przemyśleć to szerzej. Indywidualny warsztat nigdy nie będzie kierował naprawdę tak rozległym taborem oraz sprzętem jak marka funkcjonująca jako część sieci tworzącej się z całego szeregu kooperantów. O wyspecjalizowanych mechaników lub doświadczonych kierowców także bywa zdecydowanie łatwiej bezpośrednio w markowej platformie niż w jednostkowym warsztacie. MegaHol to harmonijne połączenie lokalnych zakładów, które nawzajem się wzmacniają będąc dodatkowo w pobliżu zajścia przy tym gospodarując spektakularnym wyborem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Kwintesencję świadczenia naszych usług wyznacza reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się przede wszystkim z tego powodu. Na przykład do zadania przyjeżdża odpowiednio wybrana drużyna mechaników z niewielkiego warsztatu związana przyjaźniami albo zgoła rodzinnie, lecz to grupa która ma prawo, w jakiejkolwiek sytuacji, dostać wzmocnienie dużej pajęczyny takich warsztatów.


Dowolne zlecenie ma swoją wycenę , a skutek jest taki, że często u nas stawki za pracę mogą być mniejsze niż się oczekuje. Zamówienia z OC oraz Assistance prowadzimy w ramach ubezpieczenia.


A to oczywiście jest MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Niezmiennie Twój przezorny przyjaciel z Obrzycka.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: