LAWETA WRONKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WRONKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący dział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że w zasadzie jesteśmy gotowi i otwarci na dowolne zadanie. Nie traktujemy was jako zwykłych kontrahentów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy tylko z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Jesteśmy gotowi na holowanie samochodów ciężarowych w tym samym zakresie jak i innych samochodów i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są adekwatnie zaopatrzone.


Zawsze może ci się przydarzyć problem na drodze. Awaria może wam się przytrafić w rejonie Wronek, ale to nic ponieważ i w tym mieście posiadamy swój warsztat, dlatego przezornie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia niezwykle prędko. Jest natomiast pytanie – Czy jest oczywiste, że w ogóle należy pojazd holować? W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, oraz znakomicie wykwalifikowaną załogą. Nasze poczynania na miejscu zdarzenia zawiodą do szybkiego naprawienia niesprawności.


Jakąkolwiek niesprawność jesteśmy w stanie wyeliminować Zdobyte doświadczenie uformowało naszą ufność w siebie, a to przenosi się na wasze zadowolenie z naszych usług. Niejednokrotnie jest tak, iż banalna niesprawność uniemożliwia dalszą jazdę, lecz dla nas mała naprawa w miejscu zdarzenia na szczęście nie wydaje się być problemem. Nasz profesjonalne ekipy zajmą się każdą drobnostką więc już nigdy nie potrzebujesz się martwić o paliwo, wycieraczki, opony dlatego, że pod dobrą opieką będziesz bezpieczny na trasie.


Pamiętaj! Jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie, a ty mogłeś tutaj dotrzeć choćby i z krańca Europy. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna w tym mieście wszystkie zakamarki i wynajdzie cię choćbyś osobiście nie kojarzył gdzie jesteś. Jest kłopot to potrzeba pomagać, pora oczywiście nie jest kluczowa bo istotni powinni być przyjaciele chętni do pomocy, dlatego będziesz mógł do pomocy drogowej zadzwonić o każdej porze. Przyjaciele są różni, lepsi, zawodni i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zdradza. Albowiem tacy zawsze są przyjaciele.


Potrafimy objąć Cię ochroną przez całą dobę:

  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Usługi w granicach Assistance czy niepłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli wciąż masz rozterki! Masz rację, że nie powinno się zaufać jedynie słowom, ale przypomnij sobie, że tu we Wronkach masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest podstawą wszystkich naszych usług, lecz faktem jest, że jak właściwie wspomnieliśmy jesteśmy gotowi do przerzutu lawetą ewentualnie autolawetą jakiegokolwiek pojazdu. Mamy świadomość, że znaną techniką pomocy jest holowanie, szczególnie jeśli mowa o pojazdach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej umie się podobnej interwencji podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to jednak sugerujemy sięgnięcie po usługi specjalistów.


Tę poradę warto przyjąć na serio. Decydujące są doświadczenie i fachowość istotne przy wykonaniu podobnej usługi. Lina holownicza, którą zazwyczaj wykorzystujemy do tego typu holowania jest niestety tandetna. Natomiast w chwili kiedy długie wyjazdy coraz częściej odbywamy autostradą ewentualnie trasą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, iż na takich drogach holowanie na sto procent jest zakazane. Prawdopodobnie nie musimy w zasadzie o tym informować, jakkolwiek dokładnie MegaHol utrzymuje całość tego co jest niezbędne, aby rzetelnie odholować dowolny pojazd.


Każdy typ aut potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce sięgając do naszych lawet, i autolawet. Czyż powinno się żądać czegoś lepszego niż pewnego oraz sprawnego odtransportowania awaryjnych pojazdów i ich pasażerów na określone miejsce, no zapewne nie, tymczasem my właśnie tym się paramy kompetentnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To naturalnie nasz żywioł. W transporcie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy być zawsze wśród najdoskonalszych. Znaczącym ruchem do wypracowania podobnego ideału jest bogata paleta i jakość profesjonalnych usług. Większość kierowców prawdopodobnie miała już możliwość spotkania z uszkodzonym na trasie TIR-em. Także jeżeli usterka znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych odcinkach dróg to zamknięcie jednego pasa ruchu na parę godzin potrafi przynieść wielokilometrowe zatory. Bliźniacze, bądź prawdopodobnie fatalniejsze skutki jest w stanie podobna awaria rozpętać na podrzędnej, jednakże ruchliwej trasie. Każdy kierowca musi w tej sytuacji zauważyć profesjonalistów od remontów w rejonie zdarzenia i fachowego frachtu samochodów.


W bazie pojazdów MegaHol znajdziecie holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i profesjonalny sprzęt posiłkowy, w tym również adekwatny sprzęt do wydostania ciężkiego pojazdu z rowu czy też ustawienia go na kołach. Dysponujemy więc adekwatnymi materiałami by błyskawicznie odkorkować ulicę tak aby stosunkowo łatwo było bezpiecznie przeprowadzić naprawy. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, pełny kalejdoskop uciążliwych samochodów przywieziemy skutecznie i pewnie przez całą dobę.


Ale oczywiście w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czuwa kompetentna kadra i to przede wszystkim oni zapewniają wysoką wartość wszystkich usług.Mobilny serwis 24h

Rozstrzygnięcie problemu może także okazać się diametralnie odmienne no i holownik , a zarazem niskopodwoziówka tym razem nie będą nieodzowne. W okolicę awarii zdecydowanie skuteczniej przyjedzie mobilny serwis no i także na drodze szybkiego ruchu, wykwalifikowani mechanicy skutecznie dokonają potrzebnej naprawy.


Mobilny serwis jest zaaranżowany tak na wulkanizację opon jak również na lekkie poprawki napędu. To rola analitycznego rekonesansu przeprowadzonego w czasie podjęcia zgłoszenia. Każdorazowo posiadamy możliwość przywołania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w odwodzie na przypadek gdyby sprawna reperacja okazała się niemożliwa.


Niesprawności, mimo, że bliźniacze pozostają jednak wyjątkowo rożne, stąd też do wszystkich zamówień przystępujemy jednostkowo. Kontrahent ma prawo akurat nie mieć racji przynajmniej co do analizy sytuacji, jednakże my umiemy wsłuchać się w jego prośby i wskazówki, a potem wysnuć stosowne wnioski, bowiem w ten sposób pracuje się z przyjaciółmi. Firmowi mechanicy, otrzymując wsparcie doskonale wyposażonego zaplecza technicznego, wyjmują z tych polemik wyłącznie właściwe rady.Transport niskopodwoziowy

Profesjonalną paletę usług uzupełniliśmy o przewóz dużych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych gdyż szeroka baza lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników umożliwiła nam przyjęte rozwiązanie bez uszczerbku dla zasadniczych zleceń. Pomimo, iż nie specjalizujemy się w tej gałęzi przewozu to pomimo tego faktu wśród kadry znajdują się eksperci, kierowcy z bogatym doświadczeniem i praktyką w takich przewozach, dlatego wykorzystujemy ich wiedzę.


Bezawaryjnie przywieziemy na wybrane miejsce pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na terenie naszego kraju i zagranicą. Łatwo także powierzyć nam przewóz towarów ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


Zawsze ubezpieczamy ładunki natomiast zawsze jesteśmy pewni, iż w naszych opiekuńczych rękach zawsze są bezpieczne. Przejmujemy na siebie jakiekolwiek formalności powiązane z transportem w tym potencjalne, potrzebne uprawnienia wykazując się w ten sposób pełną specyfikacją nieodzowną do oferowania takiej pracy.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc dlaczego tym razem nie? No to niech okaże się, że MegaHol. Absolutnie nie zamierzamy odejmować umiejętności innym, lecz też nikt tego nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Prawdopodobnie sprawdzają się w działaniu potencjalne pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe chociaż jest ich w sektorze szczególnie dużo.


Popatrz na to trochę odmiennie. Nasza firmowa sieć oddziałów to formacja skupiająca znaczną ilość kooperantów, co daje nam pozwolenie by proponować w ofercie zdecydowanie bardziej wszechstronny zespół pojazdów niż możliwość pojedynczego warsztatu. Oczywiście to samo działa w sprawie sprawdzonych kierowców lub przeszkolonych mechaników. Platforma warsztatów położonych niedaleko zdarzenia, kooperując ściśle ze sobą wykorzystuje możliwość skierowania pomocy z najbardziej dobraną do okoliczności załogą i odpowiednim sprzętem.


Jako istota ustalająca zasadę dostarczania naszych usług znakomicie sprawdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Dotrze konkretnie do was właściwie wyszukana grupa zawodowców, prawdopodobnie z niewielkiego zakładu w którym budują ich więzy prywatne lub przyjaźni, jednak będą mogli liczyć na błyskawiczną interwencję naszej pajęczyny.


Niejednokrotnie stawki za nasze usługi zdarzają się mniejsze niż się spodziewacie, a wynika to z tego, że u nas nie bazujemy na cenniku, a wyceniamy każde wezwanie jednostkowo. Zlecenia które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie wykonane z OC względnie Assistance nigdy nie wymagają żadnych dopłat klienta.


Oto MegaHol – nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Zawsze Twój uważny przyjaciel z Wronek.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: