LAWETA BARCZEWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BARCZEWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna istnieje dla Was. Dzień dobry!


Najwidoczniej poszukujesz usługi pomocy drogowej w okolicy Barczewa. Trafiłeś doskonale. W sytuacjach awaryjnych, w momentach potencjalnych doświadczeń losowych na trasie, a nade wszystko w usługach holowania wszystkich pojazdów poczynając od TIR-a przez inne pojazdy ciężarowe oraz dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. Laweta wynajęta z MegaHol to niepodważalna rękojmia szybkości, a także jakości usługi 24h na dobę.


Nie powinieneś w tym momencie czytać wszystkiego. Dzwoń do nas po pomoc. Dokładniej zapoznamy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli tym razem dysponujesz czasem i masz chwilę, a pojawiłeś się na tej stronie gdyż poszukujesz bezpieczeństwa. Zagwarantowania sobie w dalszym horyzoncie gwarancji niezawodnej pomocy. Teraz powinien być doskonały moment na otwarcie rozmowy. To Ci pozwoli nabrać pewności co do wyboru MegaHol. To jest ogólnopolska sieć zespołów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o wyjątkowo bogatej ofercie znacznie rozleglejszej niż usługi holowania. Na razie wirtualnej rozmowy, ale oczywiście nic raczej nie stoi na przeszkodzie by ją zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Rozpoczniemy od nas:Co możemy?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak mnóstwo zakładów, które zdecydowały się pod naszym szyldem połączyć swoje oferty w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie świadczymy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale zdecydowanie uzupełniamy swoją propozycję. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie motocykli oraz skromniejszych pojazdów przypuśćmy kładów, ale zasadniczo przewozy lawetą i autolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


Firmową specjalnością wydaje się być TIR, a uniwersalnie pojazdy ciężarowe, dlatego nieuniknionym było, że w profilu naszych usług znalazł się również przewóz maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których przewozu mamy w naszej platformie odpowiednie lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Rozszerzamy się w myśl dobra klienta od drobnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą platformę działającą na całym Górnym Śląsku i w przyległych województwach. Nasze istnienie w Barczewo to skutek ekspansji firmowych, jakościowych usług do wielu miejsc w Polsce.


Na całym terytorium Kraju znajdziemy się niedługo.Co uzyskasz korzystając z sieci MegaHol?


Rękojmię jakości i zaufania usługi w czasie 24h na dobę. To jasna gwarancja i nie ma powodu żądać więcej od usługi holowania. Zwykle wycena usługi ma spory wpływ na nasze decyzje, jednak zdecydowanie skromniejszy w przykładzie usług pomocy drogowej. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol tak szybko dojeżdża w rejon kolizji. Ekipy MegaHol są w każdym przypadku perfekcyjnie przygotowane do zrealizowania określonego zamówienia pomocy drogowej, ponieważ dzięki platformie potrafimy przygotować załogę idealnie dobraną ze wszystkich dostępnych do działania na określonym obszarze. O wiele prościej jest połączyć fachowców z innych ekip jeżeli w pojedynczym zadaniu należy działać w kilku specjalizacjach. Wyekspediowanie specjalistycznej lawety czasem ma prawo być niedostateczne na przykład TIR lub bus tkwi w rowie i całkowicie odmienny sprzęt wraz z załogą są tutaj przy okazji konieczni. To sieć zapewnia nam sprzęt o jaki niełatwo by było lokalnej, indywidualnie działającej firmie nie bacząc na to jak znakomitej klasy są jej usługi.Jaka obowiązuje wartość usługi?


To normalne iż ma prawo się zdarzyć, że potrzeba będzie podejmować czynności, których nie potrafiliśmy założyć więc przygotowanie stabilnego taryfikatora usług w przypadku pomocy drogowej jest po prostu niemożliwe. W MegaHol regułą jest wczesna kalkulacja usługi wykonana podczas aprobowania zamówienia. Początkowe oszacowanie kosztów powinno się przygotować w czasie przyjmowania zlecenia usługi. Ponieważ ze zleceniodawcą możemy omówić: rodzaj samochodu, odległości w okolice zajścia i potencjalnego miejsca transportu, charakter zniszczeń, a w konsekwencji typ środka przewozu jaki będziemy musieli wyekspediować. Te dane pozwolą dyspozytorowi wyjściowo określić wartość usługi. Lecz w przypadku doświadczeń losowych jest całkowicie prawdopodobna rewizja kalkulacji wprost w rejonie zdarzenia. Platforma ma jednakże dla końcowej wartości usługi kolosalne znaczenie, gdyż jak to zdarza się zazwyczaj w takich przykładach pomaga obniżyć całkowite koszty, a co za tym idzie zamykającą wycenę. Dodatkowo w MegaHol istnieje ewentualność rozliczeń bezgotówkowych, a to zasługa umów z znaczną rodziną ubezpieczycieli.Obok holowania pojazdu o jaką usługę warto się do nas zwrócić?


 • MegaHol na skutek działania w platformie wykorzystuje ogromny wachlarz usług.
 • Kluczową usługą jest holowanie i lawetowanie wszelkich aut.
 • Mamy na stanie autolawety z opcją przerzutu do 6 osób.
 • Mobilny serwis ciężarowy dostępny w czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Mający w kręgu zainteresowania poza TIR-ami i innymi samochodami ciężarowymi , a także dostawczymi jednocześnie samochody osobowe.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a wprost do auta osobowego.
 • Usługowy transport aut różnych rodzajów.
 • Usługowy transport, dodatkowo w ramach umów ciągłych, ciężkiego sprzętu drogowego, budowlanego oraz rolniczego.
 • Usługa frachtu wszelkich pojazdów niestandardowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • Usługa transportu detali dłużycowych nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu.
 • Wyciąganie aut z trudno dostępnych miejsc.
 • Dostarczenie na drodze paliwa i oczywiście innych płynów eksploatacyjnych.

Umożliwiając pomocy drogowej kompletną możliwość działania jesteśmy wstanie, dzięki funkcjonowaniu w sieci, równocześnie i bezkonfliktowo dopuścić dostarczanie usług transportowych. Platforma zezwoliła MegaHol zdywersyfikować zasoby indywidualnych zakładów tak, że dziś dysponujemy pokaźną różnorodnością sprzętu co umożliwia nam rozległy wachlarz ponad standardowych usług. Moc MegaHol przekłada się także na ewentualność rozpoczęcia licznej grupy działań równolegle nie dopuszczając strat na marce i bezpieczeństwie realizowanych usług. Nasze specjalne usługi oferujemy w całym kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Czy istnieje rękojmia usługi z warunkiem współudziału MegaHol?


Wystarczy mieć nasz numer pod ręką, reszta to kompetentna, podstawowa, oczywista reakcja na zarejestrowanie wezwania. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest nie zastąpioną marką świadczącą pomoc drogową nie jedynie kontrahentom indywidualnym, ale także obsługującą klientów flotowych. W każdym polskim oddziale, choćby tutaj w Barczewie, istnieje możliwość z nami parafować stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów i innych aut ciężarowych względnie dostawczych albo powiedzmy firm taksówkowych. Te umowy są dla MegaHol realne dzięki sieci ponieważ ta zapewnia nam finalizacje obowiązkowego paragrafu umowy – natychmiastowego przyjazdu na miejsce wezwania. Mając wiedzę na temat charakteru taboru naszego klienta zdecydowanie nie tylko dojdziemy prędzej, ale bez wątpienia na pewno też lepiej przygotowani. Poślemy przypuśćmy wcześniej gotowy do działania serwis mobilny i wasza firma będzie miała mniejsze straty. Należałoby wiedzieć, że grupa którą obsługujemy absolutnie nie musi być przypisana do Barczewa. Wystarczy, że porusza się często w naszym regionie, a taka umowa redukuje ryzyko. W sytuacji usterki pożądane jest mieć pomoc drogową pod ręką.


Holowanie z MegaHol to droga po triumf!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: