LAWETA BISKUPIEC 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BISKUPIEC i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitajcie na stronach witryny MegaHol


Słusznie, że w tym miejscu się znalazłeś! Bowiem to najlepsze miejsce w strefie Biskupica do jakiego mogłeś dotrzeć. Ratujemy we wszystkich incydentach losowych, jakie mogą wydarzyć się na autostradzie. Usuniemy każdą usterkę. Skutecznie pomożemy w holowaniu TIR-a oraz innych aut ciężarowych względnie dostawczych. Sto procent. Taka jest gwarancja klasy i zaufania usług wykonanych lawetą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Wywołaj nasz numer Absolutnie nie trać w tej sytuacji czasu na przeglądanie tej witryny gdy tkwisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Ale jeżeli szukasz zaufania zanim okaże się, że już jest po zajściu. Wypracowania trwałej gwarancji pomocy w dalszym horyzoncie. To my zachęcamy do konwersacji. Żebyś mógł zaznajomić się z naszą obszerną ofertą usług, która absolutnie nie tyczy wyłącznie holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów związanych z ciężarową pomocą drogową to niesamowicie kompletny usługodawca. Tutaj będzie to rozmowa wirtualna, ale z przyjemnością podyskutujemy z Tobą telefonicznie ewentualnie bezpośrednio.


Powiedzmy może coś o MegaHol.Czym jest MegaHol?


MegaHol pod profesjonalne skrzydła ujął znaczącą liczbę zakładów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz rzecz jasna nie zawężają działalności tylko do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi dostarczają względem wszelkich samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i również dla aut osobowych , a także pozostałych pojazdów. Przerzut lawetą ewentualnie autolawetą , a także holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie jednośladów i skromniejszych pojazdów takich jak przypuśćmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W każdej chwili możemy przyjąć zlecenie transportu uciążliwych maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, gdyż specjalizując się w TIR-ach w sposób oczywisty jesteśmy w pewnym sensie właścicielami właściwych lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat z sukcesem pracujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Nasze istnienie w Biskupiecu to skutek ekspansji profesjonalnych, jakościowych usług wprost do wielu lokalizacji w Kraju.


Żywimy szanse, że w zasadzie za moment w całej Polsce.Co też klient może zyskać na istnieniu platformy?


Usługę o pewnej marce oraz bezpieczeństwie w czasie 24h na dobę. To prawdopodobnie najwyższa wartość usługi holowania jakiej powinien wyczekiwać kierowca? Wycena, która w części przykładów może mieć spory wpływ na dobór usługodawcy wcale nie musi być tak ważna przy decyzji wezwania konkretnej pomocy drogowej. Czas dojazdu na miejsce zamówienia w przypadku sieci MegaHol jest o wiele krótszy niż średnia. Brygady MegaHol są zawsze znakomicie przygotowane do realizacji konkretnego zadania pomocy drogowej, ponieważ dzięki platformie potrafimy przygotować ekipę idealnie dopasowaną ze wszystkich gotowych do działania na tym terenie. A nawet potrafimy w razie potrzeby zestawiać ekipy specjalizujące się w różnych dziecinach, a pożądane równolegle. W kryzysowych sytuacjach najczęściej muszą sobie radzić ci którzy akuratnie przyjechali i wypada zapraszać inną firmę gdy, akurat nie można rozwiązać problemu. U nas równocześnie zjawią się w komplecie ci którzy powinni być przydatni nawet jeśliby trzeba było kojarzyć siły całego szeregu zespołów z platformy. Dzięki sieci już posiadamy partnerów, którzy potrafią się wzajemnie wspomóc w właściwy sprzęt i fachowców. Partnerów, których mniejsze firmy muszą dopiero wyszukiwać w chwili gdy już stają się pożądani.Czy dzięki platformie należność za usługi się obniża?


Pomoc drogowa to kłopotliwy temat do zdefiniowania stabilnej ceny za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są wcześniej nieprzewidywalne. Kanonem u nas jest sytuacja, że nasz dyspozytor wstępnie określa prognozowaną stawkę z usługobiorcą. Właśnie wówczas potrafimy określić dostatecznie jak daleko jest do rejonu zdarzenia, jakich prac będziemy musieli się podjąć na miejscu, jak daleko musi się transportować objęty usługą pojazd, czy powinno się skorzystać z mobilnego serwisu, jaki typ lawety, lub naczepy może być niezbędny. Koordynator będzie wiedział o jakie rzeczy winien pytać , a te informacje dostarczą mu komplet tego co jest niezbędne do pierwszej kalkulacji. Niestety rewizja kalkulacji czasem wydaje się być nieunikniona po zbadaniu sytuacji bezpośrednio w rejonie kolizji. Sieć ma jak się okazuje dla finalnej ceny usługi ogromne znaczenie, ponieważ jak to bywa zwykle w takich wypadkach pozwala obniżyć łączne nakłady, a w związku z tym podsumowującą wycenę. Jest jeszcze i kolejny powód skierowania się po pomoc do MegaHol. To znaczy możliwość rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy łączące nas z szerokim wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Czy holowanie samochodów to wyłączna usługa którą dostarczamy?


 • W MegaHol, faktycznie tylko dzięki istnieniu w platformie, oferta usług jest wyjątkowo różnorodna.
 • Flagową usługą jest holowanie i lawetowanie wszystkich aut.
 • Oferujemy przerzut poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla podróżnych.
 • Serwis mobilny TIR-ów, specjalistycznych samochodów ciężarowych i dostawczych, oraz także osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna 24h na dobę obsługująca także samochody osobowe.
 • Usługowy fracht pojazdów drogowych różnych typów.
 • Usługa frachtu maszyn samobieżnych rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
 • Fracht aut niekonwencjonalnych, ale też również autokarów.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa czy ogólnie dla sektora przemysłowego, świadczymy usługi przewozu dłużycowego.
 • Dynamiczne i bezawaryjne dla pojazdu wydobywanie go z pobocza, dołu, pola czy innego ciężko dostępnego miejsca.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz w terenie.

Jest naturalne, iż kompletny tabor jakim zarządzamy jest oddany usłudze pomocy drogowej, równoważnie dzięki istnieniu w platformie mamy komfort podtrzymania gotowości z równoczesnym użyciem naszego sprzętu w usługach transportowych. Zezwala nam na to liczebność i wachlarz lawet i autolawet, jak również naczep niskopodwoziowych o różnorodnym zastosowaniu. W identycznym czasie, nie tracąc na marce i czasie usługi, jesteśmy wstanie wykonać kilkanaście zamówień. Tu w MegaHol usługi świadczymy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w obrębie całego kraju , a także w granicach Unii Europejskiej.Jak zyskać pewność, że pomoc drogowa nadjedzie z MegaHol?


Najlepiej zapamiętać sobie nasz numer i zatelefonować w przypadku zaistnienia problemu. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest nie zastąpioną grupą świadczącą pomoc drogową nie tylko kontrahentom indywidualnym, ale także obsługującą klientów flotowych. W dowolnym polskim oddziale, chociażby tu w Biskupcu, warto z nami podpisać stabilną umowę na opiekę nad flotą TIR-ów i innych aut ciężarowych lub dostawczych czy powiedzmy korporacji taksówkowych. Ta umowa zobowiązuje MegaHol do szybkiego przyjazdu w rejon wezwania co ułatwia nam sieciowa architektura. Wartością długoterminowej umowy staje się również odpowiedniejsze przygotowanie do realizacji usługi, ponieważ będziemy z pewnością znać model taboru swojego zleceniodawcy. Wzorem ma prawo być tu pomoc serwisu mobilnego, który jeśli jest zaopatrzony pod wiadomy nam tabor zleceniodawcy działa zwyczajnie operatywniej i tym samym minimalizuje jego straty. Umowa z MegaHol na pewno zmniejsza zagrożenie strat, a zatem jeżeli jest grupa, zdecydowanie nie obowiązkowo lokalna, której flota systematycznie porusza się w rejonie naszego Biskupica to reklamujemy jej nasze usługi. Gwarantowana pomoc drogowa pod ręką to luksus w chwili usterki.


Holujemy po Twój triumf – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: