LAWETA OLSZTYNEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OLSZTYNEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach MegaHol


Gdy zdarzy Ci się awaria samochodu lub jakiekolwiek odmienne wydarzenie losowe na drodze. Kiedy potrzebna Ci jest usługa holowania TIR-a ewentualnie innego samochodu ciężarowego lub dostawczego. Gdy poszukujesz pomocy to w rejonie Olsztynka absolutnie nie mogłeś trafić lepiej. Niepodważalna rękojmia klasy , a także bezpieczeństwa usługi przez 24h na dobę jest pewna w przypadku lawet wynajętych w MegaHol.


Właściwie już w tym momencie wywołaj nasz kontakt, bo w sytuacji usterki nie można tracić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego gdy twoja gościna jest spowodowana tropieniem zaufania. Asekuracji w dalszym horyzoncie. Więc to znaczy, że pragniesz zapoznać się z ofertą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma takich usług bogaty wachlarz zdecydowanie wychodzący poza usługę holowania. Zachęcamy w takim razie do konwersacji. Wirtualnej rozmowy, w której z satysfakcją odpowiemy Ci na wszelkie pytania.


Zainicjujmy tę rozmowę od wyjaśnienia:Co umiemy?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele warsztatów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem zjednoczyć indywidualne oferty w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie oferujemy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale zdecydowanie uzupełniamy naszą propozycję. Od skromniejszych pojazdów, powiedzmy kładów czy jednośladów po przerzut lawetą czy autolawetą aut osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją jest TIR, a uniwersalnie pojazdy ciężarowe, w związku z tym naturalnie w profilu firmowych usług znalazł się dodatkowo transport maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których transportu posiadamy w sieci właściwe lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Początki w Dąbrowie Górniczej nie były proste, jednak teraz dumni jesteśmy z rozwinięcia swojej działalności na cały Górny Śląsk i ościenne województwa. Konsekwentny progres doprowadził MegaHol do uruchomienia naszej platformy w Olsztynku oraz w wielu kolejnych miejscach w Kraju, w których świadczymy nasze jakościowe usługi.


Zmierzamy do tego, aby odnaleźć takie miejsca na całym terytorium Kraju.Jakie wartości daje taka sieć kontrahentom?


Usługę o gwarantowanej marce oraz bezpieczeństwie przez 24h na dobę. To chyba największa wartość usługi holowania jakiej powinien spodziewać się klient? Zdecydowanie cena ma naturalnie duży wpływ na dobór usługodawcy, lecz praktycznie w przypadku usług pomocy drogowej ma mniejsze znaczenie. Czas dojazdu na miejsce zdarzenia w przypadku sieci MegaHol jest o wiele krótszy niż statystycznie. Funkcjonowanie w platformie MegaHol zapewnia nam znacznie poważniejsze możliwości w doborze brygady adekwatnie skomponowanej do wezwania, a tym samym już na początku podnosi jakość usługi. Nie będzie dla nas tematem skierowanie do skomplikowanego wezwania paru mechaników, którzy na co dzień działają w różnych oddziałach, ale funkcjonujących w ramach naszej platformy. W krytycznych okolicznościach zwykle muszą sobie radzić ci którzy akuratnie przyjechali i koniecznie trzeba sprowadzać inną firmę gdy, akurat nie można ominąć kłopotu. W MegaHol równocześnie pojawią się wszyscy którzy obecnie są potrzebni choćby trzeba było łączyć możliwości całego szeregu zakładów z sieci. Korzystanie z potrzebnego sprzętu w dużej mierze determinuje zdolności ciężarowej pomocy drogowej. Sieć zapewnia nam potrzebną dostępność, o którą trudno jest małym, samodzielnie funkcjonującym warsztatom.Czy może jest prosty taryfikator usług?


Zawsze ma prawo się pojawić sytuacja, że potrzeba będzie podejmować działania, których nie potrafiliśmy założyć więc zbudowanie stabilnego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest zwyczajnie niełatwe. Kanonem u nas jest sytuacja, że nasz dyżurny wyjściowo określa prognozowaną stawkę z kontrahentem. Istnieją informacje, istotne dla kalkulacji usługi, które potrafimy pozyskać już na poziomie przyjmowania zlecenia. Na przykład model samochodu, jego stan w opinii zleceniodawcy, trasy jakie będziemy musieli przebyć, a na tej bazie realna jest także decyzja o wyekspediowaniu najlepszej lawety lub naczepy niskopodwoziowej. Taka informacja dopuszcza sprawną wycenę wstępnych kosztów usługi. Trudno niestety uciec od korekcji wyceny w wypadku doświadczeń losowych, w związku z tym każdorazowo powinno się uwzględniać tę alternatywę. Jednakże w zasadzie stawki za nasze usługi są mniejsze niż u konkurencji i jest to konsekwencją sieciowego profilu naszej firmy. MegaHol ma również podpisane umowy z liczną liczbą ubezpieczycieli co ułatwia zleceniodawcom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Jakie usługi oferujecie obok holowania aut?


 • Funkcjonowanie w platformie dało MegaHol szerokie możliwości w rozwinięciu oferty.
 • Pomoc drogowa to rzecz jasna holowanie i lawetowanie.
 • Polecamy transport poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla podróżnych.
 • Serwis mobilny dla wszelkich pojazdów ciężarowych ze szczególnym nastawieniem na TIR-y. Jednocześnie całkowita obsługa samochodów dostawczych, ale także i osobowych.
 • Czynna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją różnych wymiarów opon, aż po auta osobowe.
 • Usługa frachtu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobówek.
 • Indywidualne i ciągłe umowy na przewóz maszyn rolniczych, drogowych, a także budowlanych.
 • Usługi transportowe obejmują także tramwaje, przyczepy mieszkalne, autokary i inne wyjątkowe pojazdy.
 • W umowach nie tylko stałych dodatkowo usługa transportu dłużycowego.
 • Pewne dla pojazdu wydobycie go z ciężko dostępnego miejsca.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Gwarantując pomocy drogowej pełną możliwość działania potrafimy, dzięki funkcjonowaniu w platformie, jednocześnie i bezproblemowo dopuścić świadczenie usług przewozowych. W naszym przykładzie wykorzystujemy sumę i paletę specjalizacji lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, jakimi dyrygujemy dzięki platformie. Liczba usług, które możemy wykonywać równolegle, bez utraty jakości, nadal wzrasta w tempie rozbudowywania platformy na inne rejony. Wszelkie pozostałe usługi dostarczamy 24h na dobę i przez cały tydzień absolutnie nie jedynie na obszarze kraju, ale także zagranicą na obszarze Unii Europejskiej.Czy jest możliwość zarezerwowania dla siebie naszej współpracy?


Jeśli wcześniej ktoś zarejestruje sobie nasz telefon to nie będzie żadnej bariery by MegaHol wezwać w chwili konieczności. Zapewne na taką rękojmię liczą zleceniodawcy flotowi i dla tego dla nich mamy przygotowaną odpowiednią umowę. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi prawdopodobni klienci flotowi z którymi zawieramy stałe umowy na obsługę. Także tutaj w Olsztynku. Takie umowy są dla nas realne z powodu funkcjonowania w sieci gdyż ta zabezpiecza nam finalizacje podstawowego paragrafu umowy – natychmiastowego dojazdu na miejsce wydarzenia. Dzięki platformie dotrzemy do was niemal momentalnie, a będąc ukierunkowanym na charakter taboru z którym będziemy mieli do czynienia szybciej wykonamy potrzebną usługę. Przykładem ma prawo być tutaj praca serwisu mobilnego, który gdy jest zaopatrzony pod znajomy nam tabor zleceniodawcy działa po prostu skuteczniej i w ten sposób minimalizuje jego szkody. Jeśli wasza instytucja operuje w rejonie Olsztynka to umowa z MegaHol wydaje się być naturalna, ale marki spoza regionu, których samochody przemieszczają się w naszej strefie stosunkowo regularnie, też zawierają z nami umowy zmniejszając ryzyko strat. Mówią, że zdecydowanie nie ma nic pewnego. To może lepiej zapewnić sobie przynajmniej pomoc drogową pod ręką w przypadku niespodziewanego wypadku.


MegaHol – Holujemy w okolice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: