LAWETA DOBRE MIASTO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DOBRE MIASTO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na stronie MegaHol


Jeśli to usterka lub inne drogowe wydarzenie losowe przywiodło Cię do nas, to w okolicy Dobrego Miasta trafiłeś najpewniej najlepiej jak tylko to możliwe. Skutecznie pomożemy, a kiedy będzie to konieczne zajmiemy się holowaniem. TIR-y, czy podobne samochody ciężarowe i dostawcze w tej sprawie absolutnie nie kryją dla nas tajemnic. Sto procent. Tak pewna jest rękojmia jakości i zaufania usług zrealizowanych lawetą zamówioną w MegaHol i to przez 24h na dobę.


Wybierz nasz numer! W tej chwili nie trać teraz ani sekundy na przeglądanie tej witryny kiedy stoisz gdzieś na szosie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak w chwili kiedy akurat nie jesteś na „musiku”, a tylko szukasz bezpieczeństwa. Spodziewasz się na przyszłość absolutnej gwarancji profesjonalnej klasy pomocy. Inaczej mówiąc skoro zamierzasz zaznajomić się z szeroką propozycją usług, zdecydowanie nie jedynie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską sieć zespołów oferujących usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zapraszamy do konwersacji. Teraz wirtualnej konwersacji, ale oczywiście nic rzecz jasna nie wskazuje na to by nie można było jej zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Na początek kilka słów o nas.Może parę słów mówiących o MegaHol.


MegaHol postawił na powiązanie całego szeregu mniejszych zespołów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Absolutnie nie oferujemy usług jedynie TIR-om i nawet nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, wręcz przeciwnie przy naszej branży staramy się być grupą wielofunkcyjną w odniesieniu do podejmowanych usług. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również pojazdy osobowe, świadczymy usługi lawetowania jednośladów i drobniejszych pojazdów, załóżmy kładów oraz naturalnie dokonujemy transportów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


To zrozumiałe, że jeśli branżą takiej firmy jest TIR to normalnym musi być dla niej równoległe przejście do usług transportowych w kategorii ciężkiej. Rozporządzamy bowiem odpowiednimi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie wspominając o ciągnikach, które pozwalają nam na fracht uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych i drogowych. Rozbudowujemy się dla dobra odbiorcy od regionalnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po sporą platformę pracującą w całym Górnym Śląsku i w ościennych województwach. Dzisiaj jest możliwość by MegaHol znaleźć również Dobre Miasto, ale i w wielu dodatkowych miejscach w Polsce, w których w każdym przypadku otrzymacie usługi na najlepszym poziomie.


W całym kraju znajdziemy się niedługo.Co z podobnej platformy mogą mieć klienci?


Pewność wysokiej klasy oraz zaufania usługi w trakcie 24h na dobę. To prawdopodobnie najwyższa wartość usługi holowania jakiej ma prawo spodziewać się kierowca? Nawet zamożni klienci przykładają znaczną wagę do wielkości kosztów usługi, natomiast bardzo rzadko dzieje się tak w wypadku wezwań pomocy drogowej. Dzięki sieci, MegaHol natychmiast dociera w rejon zdarzenia. Funkcjonowanie w platformie MegaHol dostarcza nam zdecydowanie bogatsze możliwości w doborze grupy właściwie przygotowanej do zadania, a tym samym wręcz na wstępie poprawia jakość usługi. Nie ma szans by było dla nas kłopotem skierowanie do trudnego zamówienia paru mechaników, którzy na etacie pracują w innych oddziałach, ale działających w ramach naszej platformy. Nieustannie w krytycznych okolicznościach zwykle muszą sobie radzić ci którzy akuratnie przyjechali i wypada wzywać inną firmę jeżeli, co zrozumiałe nie można ominąć kłopotu. W MegaHol równolegle zjawią się w komplecie ci którzy są potrzebni nawet gdyby trzeba było kojarzyć siły kilku oddziałów z sieci. Posiadanie optymalnego sprzętu w znacznej mierze określa możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma daje nam tą dostępność, o jaką trudno jest niewielkim, autonomicznie działającym warsztatom.Stawka za usługi jest kluczowa.


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Raczej nie ma tu takiej grupy niezmiennych danych na jakich powinno się oprzeć symulację regularnej ceny zlecenia, ponieważ bezpośrednio w rejonie zdarzenia często potrzeba jest wykonać mnóstwo nieoczekiwanych wcześniej działań. W MegaHol zasadą jest pierwsza kalkulacja usługi dokonana w czasie podejmowania zamówienia. Pewne konieczne czynności można określić w zasadzie przy składaniu zlecenia. Jasne jest wszakże jaki samochód będziemy przewozić i w jakim jest stanie na podstawie oględzin klienta, jaka będzie faktycznie potrzebna autolawety ewentualnie naczepa niskopodwoziowa, czy konieczny jest dojazd serwisu mobilnego itp. Dyspozytor będzie na pewno wiedział jakie ma obowiązek stawiać pytania i te dane dostarczą mu komplet tego co jest niezbędne do orientacyjnej wyceny. Niełatwo natomiast uniknąć poprawki wyceny w sytuacjach wydarzeń losowych, więc każdorazowo trzeba uwzględniać tę okoliczność. Warto wiedzieć jednak, że zupełnie podobnie do znanych sieci handlowych, w naszej platformie usługi tej samej jakości są najczęściej niżej skalkulowane niż u indywidualnie realizującej zlecenia konkurencji. Należałoby również mieć w pamięci, że dzięki umowom z liczną grupą ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza dodatkowo usługi bezgotówkowe.Jakie zamówienia podejmujecie oprócz holowania samochodów?


 • MegaHol na skutek działania w sieci tworzy duży wachlarz usług.
 • Pomoc drogowa to oczywiście holowanie i lawetowanie.
 • Mamy na stanie autolawety z możliwością transportu konkretnie do 6 osób.
 • Serwis mobilny dla wszystkich pojazdów ciężarowych ze szczególnym dostrojeniem na TIR-y. Zdecydowanie całościowa obsługa samochodów dostawczych, ale także i osobowych.
 • Czynna w trybie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszelkich wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Fracht wszystkich samochodów w ramach usług dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych.
 • Usługa transportu pojazdów rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Usługi przewozowe obejmują dodatkowo autokary, tramwaje, przyczepy mieszkalne i inne nietypowe pojazdy.
 • Usługa frachtu elementów dłużycowych nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy też leśnictwa.
 • Uwalnianie z pobocza, dołu czy pola samochodów ciężarowych i nie tylko takich.
 • Dostarczenie na trasie paliwa , a także innych płynów eksploatacyjnych.

Zapewniając pomocy drogowej całkowitą gotowość do działania jesteśmy wstanie, dzięki istnieniu w platformie, jednocześnie i bezkonfliktowo dopuścić świadczenie usług przewozowych. To efekt liczby i skali posiadanego zespołu lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest realne tylko w sieci, gdzie wystraczy dobrze zróżnicować stan posiadania konkretnych, zintegrowanych w sieci oddziałów. Liczba zleceń, które możemy prowadzić równocześnie, nie tracąc jakości, wciąż wzrasta w miarę rozszerzania platformy na nowe okręgi. Wszystkie ponadplanowe usługi dostarczamy w całym kraju , a także w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Czy zakłada się umowę, która zapewni nasz współudział w świadczeniu pomocy.


Rutyną naszych działań jest szybki dojazd na dowolne wezwanie jedyne co konieczne to fakt, że do MegaHol zadzwonicie. Zwyczajnie uprzednio zanotujcie nasz telefon. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest najlepszą grupą świadczącą pomoc drogową nie tylko klientom indywidualnym, ale też obsługującą kontrahentów flotowych. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką stabilną umowę ratyfikować i tu w Dobrym Mieście. Tworzymy takie projekty z firmami dysponującymi flotą TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Umowa gwarantuje zleceniodawcom nasz niezwłoczny dojazd w rejon kolizji. Wartością stałej umowy może być także łatwiejsze przygotowanie do wykonania usługi, bowiem będziemy z góry znać typ taboru stałego klienta. W sytuacji kolizji szkody potrafią być istotniejsze kiedy decydujący jest czas. Sprawna usługa serwisu mobilnego w tym przykładzie ma prawo mieć znaczący wpływ. Ważne jest w związku z tym by ów serwis był wcześniej przygotowany na obsługę taboru stałego klienta. Jeśli wasza grupa działa w obszarze Dobrego Miasta to umowa z MegaHol powinna być oczywista, ale grupy spoza regionu, których samochody przemieszczają się w naszej dzielnicy kraju dostatecznie często, również parafują z nami umowy obniżając niebezpieczeństwo szkód. Zaufana pomoc drogowa od ręki to luksus w chwili usterki.


MegaHol – Holujemy do dobrobytu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: