LAWETA JEZIORANY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JEZIORANY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy skuteczną licencję na pomoc drogową


Dobrze, że w tym miejscu się znalazłeś! Bowiem to najkorzystniejsze miejsce w okolicy Jezioran do jakiego mogłeś trafić. Ratujemy we wszystkich incydentach losowych, które potrafią zdarzyć się na drodze. Usuniemy dowolną dysfunkcję. Skutecznie odciążymy Cię w holowaniu TIR-a lub innych pojazdów ciężarowych ewentualnie dostawczych. Laweta zamówiona w MegaHol to bezdyskusyjna rękojmia szybkości , a także jakości usługi 24h na dobę.


Skoro to kolizja dzwoń bezzwłocznie. W tym momencie nie trać już czasu na czytanie. Zdążymy się później zaprzyjaźnić.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jeśli tym razem masz chwilę, a znalazłeś się na tej stronie ponieważ potrzebujesz zaufania. Dokonania tego przez zagwarantowanie sobie gwarancji w dalszym horyzoncie. To my namawiamy do konsultacji. Abyś miał szansę zapoznać się z naszą różnorodną paletą usług, która absolutnie nie przypisana jest jedynie do holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo kompletny usługodawca. Teraz będzie to konwersacja wirtualna, ale z zawodowym profesjonalizmem porozmawiamy z Tobą telefonicznie ewentualnie osobiście.


Zainicjujmy tę rozmowę od sprawdzenia:Otóż z kim ten dialog?


MegaHol zdecydował się na powiązanie znacznej ilości małych zakładów w ogólnopolską platformę ciężarowej pomocy drogowej. Zdecydowanie nie oferujemy usług tylko TIR-om i nawet to jest oczywiste nie tylko samochodom ciężarowym i dostawczym, lecz przy tej branży staramy się być grupą wszechstronną w odniesieniu do podejmowanych zadań. Od skromniejszych pojazdów, załóżmy kładów czy motocykli po przerzut lawetą bądź autolawetą samochodów osobowych względnie ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To jasne, że kiedy branżą takiej grupy jest TIR to niewątpliwym powinno być dla niej równoległe przejście do usług transportowych w randze ciężkiej. Rozporządzamy bowiem idealnymi autolawetymi czy naczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które zezwalają nam na przewóz ciężkich maszyn rolniczych, budowlanych czy drogowych. Rozpoczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od wielu lat efektywnie pracujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Teraz jest możliwość by nas odnaleźć również w Jezioranach, ale też w wielu innych lokalizacjach w Polsce, gdzie w każdym przypadku zyskacie usługi na najwyższym poziomie.


W dalszej perspektywie prawdopodobnie absolutnie w całym kraju.Co przynosi sieć kierowcom?


W trakcie 24h na dobę pełną rękojmię jakości i zaufania usługi. Czy można liczyć na więcej w ofercie usług holowania? Także bogaci kontrahenci przykładają znaczną siłę do wielkości kosztów usługi, ale nieczęsto dzieje się tak w przykładzie przywołań pomocy drogowej. Tak działa platforma skutkuje tym, że MegaHol dojeżdża do usługobiorcy sprawniej niż inni. Działanie w sieci MegaHol umożliwia nam znacznie większe możliwości w doborze grupy właściwie przygotowanej do wezwania, a tym samym wręcz na początku podnosi jakość usługi. Ba potrafimy w razie konieczności zestawiać ekipy specjalizujące się w różnych dziecinach, a pożądane równocześnie. Podesłanie odpowiedniej lawety czasem ma prawo być niezadowalające bowiem TIR czy autobus tkwi w wykopie i całkowicie inny sprzęt wraz z brygadą są teraz przy okazji przydatni. Dzięki sieci już mamy wspólników, którzy mogą się wzajemnie wspomóc w stosowny sprzęt i ekspertów. Partnerów, których mniejsze firmy muszą dopiero poszukiwać w sytuacji gdy już okazują się pożądani.Ile naprawdę to u nas kosztuje?


W przykładzie pomocy drogowej, mogącej w rejonie zdarzenia wszcząć cały ciąg, właściwie nieograniczonych robót, wyjątkowo nie zręcznie jest stworzyć jeden niezmienny taryfikator. Każdorazowo rozpoczynamy od zdefiniowania pierwszej wyceny wręcz na etapie aprobowania zamówienia. Już wtedy potrafimy określić dostatecznie jaka jest odległość w okolice kolizji, jakich działań będziemy musieli się podjąć na miejscu, na jaką odległość musi się przewozić objęty usługą samochód, czy powinno się skorzystać z mobilnego serwisu, jaki typ lawety, lub naczepy może być nieodzowny. Dyspozytor będzie wiedział o jakie rzeczy winien zapytać i takie informacje dostarczą mu komplet tego co jest pomocne do wczesnej symulacji kosztów. Naturalnie w rejonie zajścia może się okazać niezbędna poprawka kalkulacji usługi. Jednakże najczęściej stawki za wszystkie nasze usługi są mniejsze niż u konkurencji i wynika to jedynie z sieciowego profilu naszej firmy. Możemy podać jeszcze i kolejny bodziec zwrócenia się po pomoc do MegaHol. To znaczy oferta rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z racji na liczne umowy łączące nas z ogromnym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Czy holowanie aut to jedyna usługa jaką dostarczamy?


 • Wachlarz usług MegaHol wydaje się być naprawdę szeroki dzięki działaniu w sieci.
 • Sztandarową usługą jest holowanie i lawetowanie jakichkolwiek samochodów.
 • Przewóz autolawetą jednocześnie pasażerów, do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, innych pojazdów ciężarowych i dostawczych, oraz oczywiście także osobowych.
 • Dostosowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz odpowiednio przygotowana na każdy rozmiar opon od ciężarówek do osobówek.
 • Fracht wszelkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak również aut osobowych.
 • Przewóz trudnego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługa frachtu wszelkich pojazdów nietypowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • W granicach nie tylko długoterminowych umów dla budownictwa, energetyki, przemysłu oraz leśnictwa oferta naszej firmy obejmuje usługi przewozu dłużycowego.
 • Dynamiczne i bezawaryjne dla pojazdu wydobywanie go z pobocza, wykopu, pola czy innego trudno dostępnego terenu.
 • Kompleksowa wymiana na drodze wszelkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Gwarantując pomocy drogowej absolutną gotowość do działania potrafimy, dzięki funkcjonowaniu w sieci, równocześnie i bezkonfliktowo dopuścić świadczenie usług transportowych. Sieć pozwoliła MegaHol zdywersyfikować środki konkretnych oddziałów tak, że dziś dysponujemy znaczną rozpiętością sprzętu co umożliwia nam szeroki repertuar dodatkowych usług. Możemy nawet wykonywać więcej usług równolegle zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie. W MegaHol ponadplanowe usługi dostarczamy 24h na dobę i każdego dnia nie tylko na w granicach kraju, ale również zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.W jaki sposób uzyskać pewność, iż pomoc drogowa nadejdzie z MegaHol?


Normą naszych działań jest szybki dojazd na każde wezwanie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Po prostu wcześniej zapamiętajcie nasz kontakt. MegaHol dostarcza swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi ma prawo ratyfikować długoterminową umowę obsługi. Długoterminową umowę na kuratelę nad flotą TIR-ów i pozostałych samochodów ciężarowych i dostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol podpisać na atrakcyjnych warunkach bodaj w Jezioranach. Szybki dojazd na miejsce kolizji to jest to co w pierwszym rzędzie umożliwia klientom trwała umowa. Mając wiedzę na temat rodzaju taboru naszego zleceniodawcy rzecz jasna nie tylko przyjdziemy prędzej, ale bez wątpienia ewidentnie również dokładniej przygotowani. W przypadku awarii straty potrafią stać się poważniejsze gdy decydujący jest czas. Wydajna praca serwisu mobilnego w takim przypadku ma prawo mieć znaczący wpływ. Ważne jest wówczas by taki serwis był wcześniej przygotowany na obsługę taboru znanego klienta. Umowa z MegaHol niechybnie minimalizuje ryzyko strat, więc jeżeli działa grupa, zdecydowanie nie bezwarunkowo miejscowa, której flota wielokrotnie przemieszcza się w terenie naszych Jezioran to polecamy jej takie profesjonalne usługi. W sytuacji awarii pożądane jest utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


Holowanie jedynie do zysku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: