LAWETA GRYBÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GRYBÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest tylko kolejna instytucja. Tutaj może być wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdeterminowana bezzwłocznie ruszyć z ochroną. Przyjaciel jakiemu będziesz mógł zaufać ponieważ jest gotowy na nawet zaskakujące zdarzenie.


Przejeżdżając w pobliżu Grybowa wziąłeś udział w stłuczce względnie przytrafiła Ci się się niesprawność pojazdu? Zadzwoń do przyjaciele – do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. On ciągle czeka w pobliżu i będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Pojawimy się zaskakująco szybko. Przywieziemy mobilny serwis i wyuczonych fachowców.


Nie istnieją żadne przeszkody by przeprowadzić na trasie jakiekolwiek drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się psują, a może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I każda ta sytuację może Cię dopaść chociażby na środku autostrady. A my przyjeżdżamy aby skasować niesprawność ku Twojej oraz naszej radości. Każdorazowo też jesteśmy zdecydowani na sytuacje, że pożądana będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. W strefie stłuczki czy usterki gruntownie ułatwiamy efektywnie ją zabezpieczyć. Na dowolnej szosie, w którymkolwiek miejscu, w każdym zakątku – nie jest znaczące gdzie utknął Twój samochód. Wystarczy nam parę minut aby Cię wyszukać oraz użyczyć niezbędnej pomocy. Bo na swoim obszarze rozpoznamy dowolną ścieżkę czy krajową czy komunalną.


Bez telefonu do przyjaciela nigdy nie wyruszaj w podróż. Będziesz mógł się zorientować w całym kraju jak potrafi być użyteczny. Wybierz numer o każdej godzinie dnia lub nocy. Trafimy na miejsce – na sto procent! Albowiem Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał, wydajna pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Tacy powinni być przyjaciele.


W dzień i w nocy będziesz mógł na nas liczyć:

  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo postawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance

Jeśli masz czas skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Grybowa jest zdecydowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport popsutych samochodów musi być szybki oraz prosty kiedy do tej czynności zastosowana zostanie autolawety lub autoautolawety. Możemy jeszcze zadeklarować holowanie, ale teraz na autostradzie wygląda to zdecydowanie inaczej bowiem tu taki rodzaj transportu pojazdów jest oficjalnie zabroniony. Nasza pomoc drogowa w rejonie Grybowa dysponuje wieloma specjalistycznymi, znakomicie wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wysoko wykwalifikowaną brygadą. W czasie załadunku i przewozu samochodów zabezpieczenie jest naszym celem. Defektowy pojazd, a także wszystkich podróżnych przez całą dobę dowieziemy prędko i pewnie na wskazane miejsce.


Jeśli stan samochodu to dopuszcza i jednoznacznie również przepisy kodeksu drogowego w dowolnej chwili wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu. Jesteśmy na to gotowi, pozostaje jednak mieć w pamięci, że taki zestaw powinien się poruszać maksymalnie z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to dylemat gdy na trasie podlega usterce pojazd ciężarowy. Utrudnienia ruchu na drodze to najczęściej norma w momencie awarii TIR-a. Niejednokrotnie jedynym środkiem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. Oczywiście jesteśmy przygotowani na takie panaceum.


Możemy przyjąć holowanie dowolnego samochodu bowiem zarządzamy specjalnym sprzętem. Wśród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna paleta sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, bezpiecznie i skutecznie transportujemy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zespoły ciężarowe i autobusy. Każdy samochód potrafimy umieścić na kołach wcześniej wydobywszy go z wykopu także TIR-a, choćby był w złym stanie i w mało przystępnym stanowisku.


Gdy powstaje konieczność przewozu towarów z uszkodzonego samochodu mamy możliwość podstawienia odpowiedniego samochodu do ich przewozu. Jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli chodzi o transport jak i ekipę, która produkty przepakuje.


Waszego zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju przez całą dobę strzeże doświadczona, wykwalifikowana kadra. Przez całą dobę, nie zważając na pogodę, rozwojowe zaplecze pozwala nam wykonać każde zlecenie.Mobilny serwis 24h


Akurat nie brakuje niesprawności nieskomplikowanych do wyeliminowania. To takie usterki paraliżujące dalszą podróż, lecz proste do wyeliminowania na miejscu zdarzenia. Choćby zniszczone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo niedobór oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika niedobrego paliwa. Tu kreuje się furtka w której pojawić się powinna pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Wykorzystywanie lawety może być nie celowe. Bezzwłoczny dojazd to wartość naszego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w palecie usług.


Mechanicy z umiejętnościami to klejnot jakim rozporządza mobilny serwis. Zakres drobnych napraw których mogą się podjąć na trasie, niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj samochodu, jest szczerze mówiąc olbrzymi.


Jednorazowy telefon to jedyne co jest potrzebne. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednak przez telefon potrzebujemy ustalić szczegóły awarii, markę pojazdu i naturalnie rejon zdarzenia. Nie ma bliźniaczych niesprawności zatem do każdego epizodu przystępujemy kompleksowo aby w całości odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymaga specjalnego taboru, którym administrujemy i z tego powodu świadczymy tę usługę. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest przygotowana na przewóz dużych maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezawaryjny. Maszyny rolnicze, tym bardziej te zmuszające do nie typowej troski, także są na tej liście pojazdów, których transportu się podejmujemy. Znacznie skromniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale ciężkie mamy wszak odpowiednio wyszkolonych kierowców. Tabor jakim gospodarujemy umożliwia nam transport dłużycowy i fracht ładunków ponadnormatywnych. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i duży gruz.


Możesz kalkulować taką usługę tak samo na terenie kraju tak jak i zagranicą. Gwarantujemy pełną dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Otóż Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to fachowa pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie zaledwie w tym terenie, ale w całym kraju. Albowiem mnóstwo ośrodków umożliwiło swoim fachowcom zebrać tutaj doświadczenie, umiejętności i oczywiście Dlatego że nasza pomoc drogowa stanęła na osnowie doświadczenia, praktyki i wiedzy ekspertów z całego szeregu ośrodków z naszego kraju. Uruchamiając ten projekt spodziewaliśmy się skutku w postaci znakomitej skuteczności i jakości usług przy korzystnym stosunku ceny.


Dowolną usługę szacujemy indywidualnie. Na kompletną cenę odciskają wpływ: miejsce zdarzenia, typ samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być bezpłatne, bowiem szkody zapłacone zostaną z OC winnego kolizji lub ubezpieczeniowej pomocy.Posiadasz gwarancję!

Tylko Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Grybowa gotowy do pomocy regularnie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: