LAWETA PIWNICZNA-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIWNICZNA-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo bynajmniej nie jest jedynie inna instytucja. Tutaj jest prawdopodobnie wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdeterminowana bezzwłocznie ruszyć z ochroną. I jedynie przyjaciel może być zdecydowany Tobie pomóc w każdej sytuacji, dlatego możesz mu zaufać.


Gdyby zdarzyła Ci się kraksa bądź usterka w pobliżu Piwnicznej-Zdrój dzwoń do przyjaciela, który jest nieopodal – dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Zjawimy się na miejscu ekspresowo. Dowieziemy mobilny serwis a przede wszystkim wykwalifikowanych ekspertów.


Drobne naprawy to wcale nie jest bariera, która na trasie mogła by zaistnieć dla nas trudnością nie do rozstrzygnięcia. Będzie dla nas radością dopomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa albo w wymianie względnie wulkanizacji koła. Stan samochodu może sprawić, że nieodzowna okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, natomiast w przypadku samochodów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to zawsze gotowi. Po przybyciu skutecznie wesprzemy ubezpieczyć przestrzeń zajścia. Nie rozmyślaj o rejonie w którym Cię zatrzymało. Ścieżka gminna bądź autostrada nam to nie sprawia różnicy My to stanowisko znajdziemy aby Tobie pomóc. Bowiem na swoim obszarze znamy każdą dróżkę czy regionalną czy komunalną.


Nie usuwaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Czasem może być pomocny w granicach Całego kraju. Kontakt na pewno jest dostępny 24 godziny na dobę. Nadjedziemy szybko – to pewne! Ponieważ tak właśnie działa pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół znajduje się w potrzebie.


Ta pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Usługi w granicach Assistance oraz bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach czy wydostanie go na drogę
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku

Jeśli masz czas zaglądnij w szczegóły! Przyjaciel z Piwnicznej-Zdrój czuwa gotowy do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Uszkodzone samochody najprędzej oraz łatwo można przetransportować gdy w grę wchodzi autolawety względnie autoautolawety. Możemy jeszcze postawić na holowanie, jednak teraz na autostradzie wygląda to kompletnie inaczej gdyż tu taki rodzaj transportu pojazdów jest prawnie zakazany. Stabilność zapewniają nam dobrze wyposażone, branżowe pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów) i zawodowa brygada. Daje nam to podstawy do poręczenia całkowitego bezpieczeństwa załadunku oraz transportu samochodu. Potencjalni podróżni i jednocześnie samochód przez całą dobę będą dowiezieni na wskazane miejsce.


stan pojazdu musi być optymalny i oczywiście przepisy kodeksu drogowego mają dopuszczać holowanie jeżeli byśmy planowali postulować tą formę przewozu. Z szybkością 60 km/h powinien poruszać się na trasie taki skład, holowanie zatem będzie na pewno po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na drodze kolizji to w sumie poważny dylemat, a my mamy tego świadomość. Nie dużo pojazdów tak efektywnie zdoła pogmatwać ruch na drodze jak niesprawny TIR. Wtedy holowanie jest często nieodzowne. Pomoc drogowa z Piwnicznej-Zdrój poradzi sobie wyśmienicie z tym problemem.


Holowanie samochodów nie jest dla nas zagadką gdyż dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i cała rodzina wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, solidnie oraz skutecznie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, składy ciężarowe i autobusy. Każdy pojazd umiemy ustawić na kołach przedtem wydobywszy go z parowu również TIR-a, nawet gdyby był w kiepskim stanie i w trudno dostępnym miejscu.


Jeżeli okaże się pożądany przewóz materiałów transportowanych przez zepsuty samochód też się takim kłopotem zajmiemy. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli idzie o przewóz jak i ekipę, która towary przeładuje.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem z tego powodu 24 godziny na dobę pracuje nad nim nasza doświadczona, wyspecjalizowana załoga. Nie skupiają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w gotowości wypełnić dowolne zlecenie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Wśród awarii zawsze będą i te nieskomplikowane do usunięcia. Nie może być dylematem drobna awaria nawet jeśli udaremnia dalszą podróż. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przebita opona albo brak paliwa czy oleju, lub wymiana pomyłkowo wlanego do baku odmiennego rodzaju paliwa to przykłady z którymi powinno się móc rozprawić z dala od warsztatu. Tutaj kreuje się furtka w której wykazać się potrafi lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Zleceń na lawetę nie można tu oczekiwać. Przez całą dobę, oprócz sprawnego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Kadra, jaka obsługuje mobilny serwis wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zasięg drobnych napraw akceptowalnych do wykonania na drodze jest bardzo pojemny.


Dzwonisz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy natychmiast. Informacje, które powinny być nam potrzebne to detale niesprawności, marka samochodu i naturalnie lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Podobna niesprawność potrafi mieć odmienne scenariusze dlatego, by w całości pomóc kierowcy do wszystkich zadań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymusza posiadanie profesjonalnego taboru, którym dysponujemy i dlatego świadczymy tę usługę. Bezpieczny transport możemy zapewnić dowolnej poważnej maszynie drogowej. Maszyny rolnicze, szczególnie te wymagające indywidualnej dbałości, także znajdują się na tej liście pojazdów, których przewozu się podejmujemy. Do przewozu wózków widłowych stosujemy zdecydowanie mniejsze pojazdy, jednakże nasi kierowcy są dobrze wyszkoleni do transportu drobnych, ale ciężkich pojazdów. Realizujemy również usługi z obszaru transportu dłużycowego i ładunków ponadnormatywnych. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, ciężki gruz i stanowczo więcej.


Te usługi transportowe realizujemy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Gwarantujemy kompletną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Bo pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał absolutnie w 100% profesjonalnie przystąpi do twojego kłopotu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku dodatkowo na terenie całego kraju, a nie wyłącznie w pobliskim rejonie. Albowiem to długie doświadczenie wspierających się wzajemnie ośrodków oraz fachowcy z praktyką i rzecz jasna udowodnionymi kwalifikacjami. Znaczna skuteczność w umiejętnym naprawianiu awarii bądź świetne efekty przewozu pojazdów są oczywiście tego wynikiem.


Usługi podlegają osobnej wycenie. Cena zależna jest od wielu czynników: miejsce zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, charakter prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik.


Nasza usługa, którą przeprowadzamy ze względu na straty zaistniałej w rezultacie kolizji nie z Państwa winy, może być opłacona z OC winnego. Może być także wolna od opłat w przypadku kiedy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Ufaj przyjaciołom!

Usterka? Stłuczka? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Piwnicznej-Zdrój zdeterminowany do pomocy regularnie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: