LAWETA KRYNICA-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRYNICA-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe jednostki jesteś w stanie trafić zawsze. My jesteśmy jak wasz najlepszy przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa wiecznie gotowa żeby udzielić pomocy. Taki przyjaciel, który jest gotowy na dowolną możliwość więc można mu w zupełności zawierzyć.


Przejeżdżając niedaleko Krynicy-Zdrój brałeś udział w kraksie lub przytrafiła Ci się się awaria pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. On czuwa w pobliżu i będzie wiedział co trzeba zrobić. Przyjedziemy ekspresowo. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis oraz obsadę specjalistów.


Drobne naprawy na ulicy nie będą dla nas przeszkodą Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się niszczą, a czasem brakuje paliwa. I oczywiście każda z tych okoliczności może Cię dopaść chociażby gdzieś między zjazdami autostrady. A my przyjeżdżamy żeby skasować wadę ku Twojej oraz naszej satysfakcji. W każdej chwili zlecenia możemy przesądzić, że potrzebna na pewno jest autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Otrzymujesz gwarancję, iż przestrzeni zajścia nie zostawimy niezabezpieczonej. Na jakiejkolwiek drodze, w jakimkolwiek miejscu, w dowolnym zakątku – nie jest ważne gdzie stanął Twój samochód. Zapewnimy pomocy w jakiejkolwiek lokalizacji. Bowiem rodzime drogi znamy jak swoją kieszeń.


Utrwal w pamięci telefon do przyjaciela. Przypuszczalnie może być nieodzowny na terenie całej Polski. Którakolwiek by nie była chwila bezwzględnie jest dobra. Wystukaj numer gdy jesteś w potrzebie. Zjawimy się na miejscu – na bank! Bo tak pracuje pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


24 godziny na dobę u nas otrzymujesz skuteczne usługi:

  • Wydobycie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku
  • Usługi w granicach Assistance i nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis

Sprawdź detale! Przyjaciel z Krynicy-Zdrój czuwa dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety, a opcjonalnie autolawety są brane pod uwagę jeśli planujemy szybki, a także praktyczny system przewozu wadliwych pojazdów. Należy jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie wzbronione, więc to jedyny system, który możemy tutaj zastosować. Specjalistyczne pojazdy oraz fachowa ekipa. Pomoc drogowa w regionie Krynicy-Zdrój nabyła podstawy żeby być pewną siebie. Do dyspozycji jest również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Bezpieczeństwo załadunku i przewozu samochodu jest stuprocentowe dzięki takiemu zabezpieczeniu.. Unieruchomiony pojazd oraz wszystkich podróżnych przez całą dobę dowieziemy prędko i bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Niewykluczoną zamianę rodzaju pomocy na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to przepisy i stan techniczny samochodu. Z prędkością 60 km/h może przemieszczać się na trasie ten zestaw, holowanie w tej sytuacji wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to jest kłopot gdy na trasie awarii ulegnie pojazd ciężarowy. Ograniczenia ruchu na drodze to zazwyczaj zasada w przypadku kolizji TIR-a. W takich okolicznościach nierzadko holowanie wydaje się być optymalnym ratunkiem odkorkowania drogi. Doskonale zawsze jesteśmy gotowi na takie panaceum.


Zarządzamy fachowym sprzętem, który pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Potrafimy solidnie oraz efektywnie przewieźć nawet zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, ponieważ umożliwia nam to doskonałej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy oraz sztywny hol. Ani skomplikowany dojazd, ani stan samochodu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z dołu i ustawienia go na kołach.


Nie ma potrzeby żeby gdzieś magazynować produkty dostarczane przez niesprawny samochód, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki przewóz przygotować. Przepakujemy je i dowieziemy na wskazane miejsce.


24 godziny na dobę kompetentna, wykwalifikowana załoga czuwa aby zapewnić Wam bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Nie skupiają naszej uwagi warunki pogodowe bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić obojętnie jakie zamówienie i to w jakiejkolwiek porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Są też proste do usunięcia niesprawności. Przedziurawiona opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna wiele innych paraliżujących dalszą podróż, jednakże takich które powinno się dać naprawić na miejscu zdarzenia. Tutaj kształtuje się pole na którym pokazać się potrafi lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Jeśli mówimy o lawecie to jak się okaże, nie ma tutaj dla niej zatrudnienia. Na miejsce zdarzenia serwis dotrze najszybciej, a w dużym wachlarzu usług jest też mobilny punkt wulkanizacji pracujący 24 godziny na dobę.


Jakość jaką się wyróżnia mobilny serwis to przeszkolona brygada. Świadomość detali całego szeregu rozmaitych pojazdów niezależnie od marki umożliwia im przedsięwziąć drobne naprawy wprost na drodze w każdej sytuacji.


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Kilkanaście minut będzie nam niezbedne na przyjazd na miejsce jednakże przez telefon musimy sprecyzować detale niesprawności, markę samochodu i oczywiście lokalizację zdarzenia. Analogiczna niesprawność może mieć różne skutki dlatego, by w pełni odciążyć kierowcę do wszystkich zadań przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów kreują pełną paletę naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy walce będą mieć u nas zapewniony dogodny transport. Transport maszyn rolniczych, także tych ciężkich i oczywiście skomplikowanych, też jest w naszej ofercie. Do przewozu wózków widłowych używamy znacznie skromniejszych pojazdów, lecz nasi kierowcy są stosownie przeszkoleni do przewozu drobnych, lecz wagowo dokuczliwych pojazdów. Mając na stanie optymalny tabor realizujemy fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia a także… wielokrotnie więcej różnych specyficznych ładunków.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze będziesz mógł kalkulować z naszej strony na sprawne i niezawodne wykonanie tej usługi. Podwaliną świadczenia tego standardu usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz kompetencje. Poza tym firma nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Otóż naszą usługę widzimy jako misję. W tej sytuacji dbamy o was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał to pomoc drogowa z charakterem. Ze względu na to, że to długoletnie doświadczenie wspierających się obopólnie ośrodków, a także zawodowcy z praktyką i rzecz jasna stwierdzonymi kwalifikacjami. To dlatego realnie dowolną usterkę usuwamy ewidentnie efektywnie. Każdy samochód przewozimy z gwarancją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej trzeba zdefiniować jako rzetelną.


Zlecenia podlegają indywidualnej wycenie. Pod obserwację przy kalkulacji bierze się: rodzaj pojazdu który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autoautolawety lub holownik i oczywiście rejon zajścia.


Nasze usługi utrzymują umiarkowane wyceny, ale mogą też być darmowe jeżeli Państwo mają optymalne ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza usługa jest wywołana wcześniejszą stłuczką do której doszło z winy osób trzecich i oczywiście koszty pokrywa się z OC winnego kolizji.W każdym przypadku jesteśmy pod ręką!

Na frasunki Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Krynicy-Zdrój gotowy do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: