LAWETA MUSZYNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MUSZYNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe jednostki będziesz mógł wpaść wszędzie. My możemy być jak twój najprawdziwszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa od początku zdecydowana by służyć pomocą. Przyjaciel godny zaufania, a przede wszystkim gotowy na wszelkie rozwiązania.


Przejeżdżając nieopodal Muszyny uczestniczyłeś w kolizji ewentualnie przytrafiła Ci się się awaria samochodu? Wybierz numer do przyjaciele – do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. On czuwa w sąsiedztwie i będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Dojedziemy zaskakująco szybko. Dowieziemy mobilny serwis oraz wyszkolonych specjalistów.


Drobne naprawy to nie będzie komplikacja, która na trasie umiała by stać się dla nas kłopotem nie do rozwikłania. Zmiana lub wulkanizacja koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie i mnóstwo różnych szczegółów wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z satysfakcją. Status samochodu może spowodować, że nieunikniona okaże się autolawety bądź autoautolawety, natomiast w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy do tego stale gotowi. Otrzymujesz gwarancję, iż przestrzeni zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – każdorazowo jesteś w komfortowej sytuacji rozumiejąc, że dla nas nie oznacza to bariery. My takie miejsce zlokalizujemy żeby Tobie dopomóc. Ponieważ na naszym terenie rozpoznamy każdą ścieżkę czy krajową czy gminną.


Nigdy nie wyrzucaj z pamięci numeru do przyjaciela. Zadziała w każdym przypadku kiedy okaże się niezbędny choćby w całej Polsce. Wybierz numer o każdej godzinie dnia oraz nocy. Nadjedziemy szybko – na pewno! Tak działa wiarygodna pomoc drogowa. Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał zawsze dla was. Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


W dzień i w nocy możesz rozważać naszą usługę:

  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy i w zakresie usług Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy ulokowanie go na kołach

Jeśli to nie kłopot zerknij w detale! Przyjaciel z Muszyny jest chętny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest kilka technik na transport zepsutych pojazdów, ale najprostszy, a także najszybszy to w sumie autoautolawety lub autolawety. Na autostradzie jedynie z tej formy przewozu możemy skorzystać bowiem holowanie jest w tym wypadku oficjalnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa w obszarze Muszyny rozporządza wieloma branżowymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) i wysoce wykwalifikowaną kadrą. Pojazd jest w naszych rękach absolutnie bezpieczny w momencie załadunku, a także w czasie przewozu. Samochody i potencjalni podróżni będą przez całą dobę przewiezieni na wskazane miejsce.


Każdorazowo można podjąć decyzję o holowaniu, naturalnie jeżeli umożliwia to stan samochodu i przepisy. Ten zestaw może przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, lecz na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to problem kiedy na drodze podlega kolizji pojazd ciężarowy. Utrudnienia ruchu na drodze to niestety norma w momencie awarii TIR-a. W tym przypadku wielokrotnie holowanie jest optymalnym ratunkiem udrożnienia drogi. Nasza pomoc drogowa nienagannie daje sobie radę z takimi sytuacjami.


Branżowy sprzęt umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek rodzaju samochodu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, solidnie i skutecznie transportujemy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, składy ciężarowe lub autobusy. TIR w dole sterczący do góry kołami, nawet kiedy wydarzy się to w mało dostępnym miejscu, zostanie przez nas wydobyty i ustawiony do pionu.


Jeżeli powstaje ostateczność przewozu artykułów z unieruchomionego pojazdu mamy perspektywę podstawienia adekwatnego pojazdu do ich transportu. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli idzie o transport jak również brygadę, która materiały przepakuje.


Nad zapewnieniem Wam spokoju i zabezpieczenia pracuje całodobowo wykwalifikowana, doświadczona kadra. Bez względu na pogodę w każdej godzinie dnia i nocy jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo niesprawności jest łatwych do usunięcia. Akurat nie jest dylematem drobna awaria nawet jeśli udaremnia dalszą jazdę. Zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona bądź ubytek paliwa czy oleju, względnie wymiana źle wlanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to takie przykłady z którymi powinno się móc rozprawić z dala od warsztatu. Na szczęście pobliska pomoc drogowa 24 godziny na dobę proponuje szybkie naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta będzie nie potrzebna. W całodobowej ofercie usług istnieje także mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis dotrze najszybciej.


Mobilny serwis wykorzystuje wykwalifikowanych profesjonalistów. Znajomość niuansów wielu rozmaitych samochodów bez względu na markę pozwala im przedsięwziąć drobne naprawy wprost na drodze w dowolnej sytuacji.


Wystarczy jednorazowy telefon. Wskazówki jakie są nam konieczne to niuanse awarii, marka pojazdu i dokładna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia zapewne w kilkanaście minut. Każdy incydent rozpatrujemy kompleksowo na tyle aby w największym stopniu dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby kontrahentów budują różnorodną ofertę naszych usług w tym przewóz maszyn budowanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe lub spychacze będą mieć u nas umożliwiony dogodny transport. Nie stanowi dla nas dylematu transport dużych maszyny rolniczych. Małe, jednak wagowo kłopotliwe pojazdy powodują trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, uznajmy skromniejszy samochód. To ewidentnie wygoda jednakże ważne jest aby prowadził go kierowca przeszkolony do takiego standardu usługi i oczywiście takich przeszkolonych kierowców mamy w miejscowym zespole. W czasie przewozu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego profesjonalnego taboru. To ma prawo być na przykład duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy jakikolwiek nietypowy towar.


Możesz oczekiwać tej usługi tak samo na obszarze kraju jak i zagranicą. Nasza firma rozporządza całkowitą dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego wariantu usług. Wszelkie przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Z tego powodu, że doświadczona pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  jest czynna nie tylko w pobliskim rejonie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Bo to całe wieloletnie doświadczenie wzmacniających się obopólnie ośrodków oraz specjaliści z biegłością w swojej profesji i oczywiście stwierdzonymi kompetencjami. Uruchamiając ten projekt spodziewaliśmy się skutku w formie pierwszorzędnej skuteczności i jakości usług przy dobrym stosunku ceny.


Wszelką usługę wyceniamy jednostkowo. Kalkulując wycenę zwracamy uwagę na: rejon zajścia, typ pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój robót zrealizowanych na miejscu i czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik.


Nasze zlecenia mają umiarkowane ceny, jakkolwiek potrafią być bezpłatne jeżeli Państwo wykupią stosowne ubezpieczenie Assistance lub jeśli nasza usługa jest wywołana wcześniejszą stłuczką do jakiej doszło z winy osób trzecich i wydatki pokrywa się z OC sprawcy.Ważny jesteś Ty!

Masz kłopot wzywaj Pomoc drogową Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Muszyny jest gotowy do pomocy i wyczekuje na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: