LAWETA KRZESZOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRZESZOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie uważaj nas za instytucję jakąś przypadkową spośród całego szeregu. Tutaj jest wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle zdecydowana niezwłocznie ruszyć z ochroną. I jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć bowiem jesteśmy przygotowani na każdą sytuację.


Zawsze może dojść do niespodziewanej awarii ewentualnie kolizji? Gdy podróżujesz w pobliżu Krzeszowic niczym nie potrzebujesz się denerwować po prostu zadzwoń po przyjaciela – wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przybędziemy najszybciej. Dojedziemy z doświadczoną kadrą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Absolutnie nie zachodzą żadne bariery aby sfinalizować na trasie jakiekolwiek drobne naprawy. Stanie się dla nas przyjemnością pomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa albo w zmianie lub wulkanizacji koła. Stopień uszkodzenia pojazdu może sprawić, że obowiązkowa okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, a w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy na to każdorazowo gotowi. W strefie stłuczki czy usterki zdecydowanie ułatwiamy sprawnie ją ochronić. Nie istotne czy ewentualna kolizja czy niesprawność miała miejsce na autostradzie, drodze ekspresowej lub na bocznej drodze dojazdowej. Potrzebujemy kilku minut żeby Cię znaleźć, a przede wszystkim udzielić niezbednej pomocy. Ponieważ rodzime dróżki znamy jak swoją kieszeń.


Bez numeru do przyjaciela nigdy nie jedź w trasę. Zadziała w każdym przypadku gdy będzie konieczny dosłownie w całym kraju. Jesteś w stanie telefonować o jakiejkolwiek godzinie. Zjawimy się na miejscu – to nie ulega kwestii! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Tacy powinni być przyjaciele.


Potrafimy objąć Cię opieką przez całą dobę:

  • Pomoc w ramach Assistance oraz niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Usunięcie źle wlanego paliwa lub dowóz paliwa

Sprawdź fakty! Przyjaciel z Krzeszowic jest zdecydowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Istnieje parę sposób na transport zniszczonych samochodów, jednak najłatwiejszy i najszybszy to w sumie autoautolawety ewentualnie autolawety. Możemy jeszcze zdecydować się na holowanie, jednak aktualnie na autostradzie wygląda to całkowicie odmiennie ponieważ tu ten rodzaj przewozu samochodów jest prawnie wzbroniony. W obszarze Krzeszowic administrujemy doskonale wyposażonymi profesjonalnymi pojazdami z profesjonalną brygadą. W garnitur floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W momencie załadunku oraz transportu samochodów zabezpieczenie jest naszym celem. Dowieziemy na wyznaczone miejsce bezpiecznie oraz całodobowo tak samo pojazd jak również jego pasażerów.


stan pojazdu zdecydowanie powinien być optymalny, a przepisy mają zezwalać na holowanie jeżeli byśmy planowali zmienić na tą procedurę transportu. W jakichkolwiek okolicznościach będziesz mógł zmienić decyzję jedyny dylemat tego rozwiązania to szybkość przemieszczania sie po drodze. Taki zespół zdecydowanie powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest poważnym kłopotem i my rozumiemy tą sprawę, usterka pojazdu ciężarowego na trasie. Zepsuty TIR na wiele godzin umie pogmatwać ruch na drodze. W tych okolicznościach znaczące okazuje się odblokowanie trasy zatem zdarza się, że prędko trzeba podejmować holowanie. Wiele razy nasza pomoc drogowa efektywnie wykonywała analogiczne zlecenia.


Holowanie dowolnego modelu pojazdu dzięki specjalnemu sprzętowi nie jest dla nas kłopotem. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna paleta sprofilowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, bezpiecznie i efektywnie przewozimy samochody dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe czy autobusy. Nie ma dla nas ciężko przystępnych stanowisk, ani samochodów w takim stanie technicznym, że są nie do wydostania. Nawet TIR-a po incydencie drogowym wystawimy z wykopu oraz ulokujemy na kołach.


Jeżeli okaże się niezbędny przewóz towarów transportowanych przez niesprawny samochód również się tym kłopotem zajmiemy. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście dowieziemy zgodnie ze zaleceniem administratora ładunku.


Wasz spokój i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas priorytetem stąd całodobowo pracuje nad nim nasza kompetentna, wykwalifikowana załoga. Szerokie zaplecze pomaga nam urzeczywistnić którekolwiek wezwanie przez całą dobę nie zważając na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest niesprawności nietrudnych do usunięcia. Są to niesprawności paraliżujące dalszą jazdę, lecz nieskomplikowane do usunięcia od ręki. Choćby zniszczone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo brak oleju, paliwa czy czasami dolanie do zbiornika innego paliwa. Na szczęście lokalna pomoc drogowa całodobowo proponuje bezpośrednie naprawy wykonane przez mobilny serwis. Jeśli chodzi o lawetę to nie będzie tutaj dla niej zajęcia. Na miejsce zdarzenia serwis dotrze najszybciej, a w znacznym kalejdoskopie usług jest dodatkowo mobilny punkt wulkanizacji działający 24 godziny na dobę.


Ekipa, jaka obsługuje mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Zakres drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na poboczu bez względu na markę i rodzaj pojazdu, jest faktycznie ogromny.


Jeśliby telefon okazał się zajęty natychmiast oddzwonimy. Po uzgodnieniu detali awarii, marki samochodu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście chwil. Zamiarem naszych przedsięwzięć jest w pełni wesprzeć kierowcę z tego powodu do każdego z epizodów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych narzuca posiadanie profesjonalnego taboru, którym administrujemy i oczywiście stąd proponujemy tę usługę. Dostarczymy dowolną dużą maszynę drogową bezpiecznie oraz skutecznie czy też to będzie spychacz czy koparka gąsienicowa. Nie stanowi dla nas kłopotu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Drobne, lecz wagowo kłopotliwe pojazdy powodują trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, uznajmy mniejszy samochód. To zdecydowanie wygoda jednakże istotne jest żeby prowadził go kierowca wyszkolony do tego standardu usługi i oczywiście takich przeszkolonych kierowców mamy w naszym oddziale. Oferta naszych usług obejmuje też transport towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem niestandardowych towarów i teraz zawsze jesteśmy dyspozycyjni do przewozu bodaj ciężkiego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Tego typu usługę można u nas zamówić na obszarze całego kraju. Transportu podejmujemy się też zagranicą. Towary zawsze odrębnie ubezpieczamy i oczywiście legitymujemy się dokumentacją, która koncesjonuje nas do oferowania takich usług.Dlaczego my?


Gdyż zawsze jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie wyłącznie w miejscowym regionie, a w całym kraju. Albowiem niemało ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło swoim rzeczoznawcom skoncentrować tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikację. Uruchamiając ten program spodziewaliśmy się efektu w formie wysokiej skuteczności i jakości usług przy dobrym przeliczniku wyceny.


Niezależnej wycenie podlega każda usługa. W wycenie brane są pod rozwagę: miejsce zdarzenia, rodzaj samochodu, który serwisujemy, użycie części zamiennych, zakres czynności wykonanych na miejscu i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety lub holownik.


Nasza usługa, którą wykonujemy z powodu straty do której doszło w efekcie kraksy nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC sprawcy. Może być też bezpłatna w przypadku kiedy rozporządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.Noś nas w pamięci!

Awaria? Kraksa? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Krzeszowic gotowy do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: