LAWETA ŚWIĄTNIKI GÓRNE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWIĄTNIKI GÓRNE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie znajduj nas jako firmę pierwszą spośród wielu. My możemy być jak twój zaufany przyjaciel, znakomita pomoc drogowa wiecznie dostępna aby służyć ochroną. I podobnie jak przyjacielowi nie bójcie się nam zawierzyć ponieważ jesteśmy przygotowani na wszystko.


Przebywając obok Świątnik Górnych brałeś udział w stłuczce ewentualnie przytrafiła Ci się się usterka pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. On ciągle czeka w pobliżu i na pewno wie co trzeba zrobić. Zjawimy się na miejscu ekspresowo. W tej załodze są profesjonaliści którzy dowiozą mobilny serwis.


Kłopoty to nasza profesja toteż podejmujemy na szosie wszystkie drobne naprawy. Nie zakładaj, że nie dojedziemy do drobnostki jaką jawi się być zmiana koła. Wesprzemy nawet przy awaryjnej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo, a także odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. W jakiejkolwiek minucie zlecenia potrafimy przesądzić, że nieodzowna musi być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Chronimy przestrzeń zajścia niezwłocznie po przyjeździe. Czy tkwisz na dróżce gminnej, ekspresowej czy na autostradzie to oczywiście na nas nie robi żadnego wyrażania.. Zlokalizujemy jakiekolwiek miejsce, a następnie udzielimy pomocy. Gdyż miejscowe ścieżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.


Bez telefonu do przyjaciela nigdy nie wyruszaj w podróż. Jesteś w stanie się zorientować w całej Polsce jak jest wygodny. Jest jasne, że nie ma złej pory ani nie ma niedobrego dnia na telefon. Trafimy na miejsce – to pewne! Bo tak funkcjonuje pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.


24 godziny na dobę będziesz mógł rozważać naszą współpracę:

  • Wydobycie pojazdu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa bądź wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

Przejrzyj detale! Przyjaciel z Świątnik Górnych bezwzględnie jest zdecydowany do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest kilka strategii na transport wadliwych samochodów, natomiast najprostszy oraz najszybszy to w sumie autoautolawety bądź autolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada jest to jedyna poprawna forma ponieważ holowanie jest tutaj oficjalnie zabronione. W regionie Świątnik Górnych administrujemy znakomicie zaopatrzonymi specjalnymi pojazdami z rzetelną załogą. W zespół flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd będzie na pewno pod opieką naszych pracowników całkowicie bezpieczny w przebiegu załadunku, a także w czasie przewozu. Zepsuty samochód, a także wszystkich pasażerów przez całą dobę dowieziemy prędko i bezpiecznie na wskazane miejsce.


W każdym przypadku wolno Państwu zdecydować się na holowanie, naturalnie jeśli dopuszcza to stan samochodu i przepisy. W jakichkolwiek okolicznościach możesz zmienić dyspozycję jedyny problem tego rozwiązania to prędkość poruszania sie po drodze. Ten zestaw powinien jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki to kłopot jeżeli na trasie awarii ulegnie pojazd ciężarowy. Powikłania ruchu na drodze to niestety reguła w przypadku kolizji TIR-a. Holowanie takiego pojazdu jest często nader korzystną strategią na odkorkowanie trasy. Z tym kłopotem wcześniej mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię natychmiast i skutecznie.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie dowolnego modelu samochodu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu są specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna gama sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Korzystając z tego, pewnie oraz sprawnie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zestawy ciężarowe lub autobusy. TIR w parowie sterczący do góry kołami, nawet wówczas kiedy wydarzy się to w trudno dostępnym położeniu, zostanie przez nas wydobyty oraz ustawiony do pionu.


Niesprawny pojazd może zapewne przewozić produkty, które nie przepadły ulegając zepsuciu, jednakże wymagają przewiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na powołanie takiej pomocy. Dowieziemy zgodnie z decyzją, uprzednio przygotowując ewentualne porządkowanie terenu i przeładowanie materiałów.


Nad zapewnieniem Wam stabilizacji i zabezpieczenia czuwa przez całą dobę wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Bez względu na realia pogodowe przez całą dobę jesteśmy w gotowości urzeczywistnić którekolwiek zadanie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Łatwe do usunięcia usterki bywają systematycznie. Są to awarie utrudniające dalszą drogę, lecz łatwe do wyeliminowania od ręki. Choćby zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo brak oleju, paliwa czy też nalanie do baku złego paliwa. Lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych przypadkach umie się 24 godziny na dobę wykazać skutecznością. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie w tym wypadku dla niej zatrudnienia. W całodobowej ofercie pomocy istnieje dodatkowo mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis przybędzie najszybciej.


Jakość jaką się wyróżnia mobilny serwis to wykształcona obsługa. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw akceptowalnych do przeprowadzenia na trasie jest niesamowicie różnorodny.


Dzwonisz jedynie raz. Odbieramy błyskawicznie. Ustalimy niuanse usterki i oczywiście markę pojazdu, a już za kilkanaście minut mechanik będzie na pewno na miejscu zajścia. Żeby w największym stopniu wspomóc kierowcę do dowolnego przypadku podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Szeroka propozycja usług jaką świadczymy naszym kontrahentom zawiera również przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy bezpiecznie zgarniarkę jak również ciężki spychacz i dowolną inną z dużych maszyn drogowych. Nie przedstawia dla nas dylematu transport dużych maszyny rolniczych. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi pojazdami, lecz potrzebują specyficznej dbałości ponieważ są to pojazdy istotnie małe, natomiast wagowo dokuczliwe. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują tę usługę. Fracht towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy także są w tej palecie usług. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i wiele innych.


Takie usługi transportowe realizujemy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Transportowane towary indywidualnie ubezpieczamy. Rozporządzamy również odpowiednią dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego modelu usług.Dlaczego my?


Bo pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał absolutnie w 100% rzetelnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku dodatkowo na terenie całego kraju, a nie jedynie w pobliskim obszarze. Otóż doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje profesjonalistów z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. W doskonałej skuteczności, a także jakości usług, jaką możemy państwu dzisiaj zaoferować w korzystnej wycenie, widać zdecydowanie jak duży wpływ miał na to ten sposób działania.


Zlecenia podlegają osobnej kalkulacji. W symulacji brane są pod uwagę: typ pojazdu który obsługujemy, użycie części zamiennych, charakter czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik i rejon zdarzenia.


Nasza usługa, którą realizujemy z powodu straty do której doszło w wyniku kraksy nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC winnego. Może być także wolna od opłat w sytuacji gdy rozporządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Ważne jest Twoje zaufanie!

Awaria? Kraksa? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – twój przyjaciel z Świątnik Górnych jest zdecydowany do pomocy wręcz wyczekuje na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: