LAWETA SŁOMNIKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SŁOMNIKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe organizacje jesteś w stanie trafić zawsze. Ta pomoc drogowa żeby użyczyć Ci pomocy podąży bezzwłocznie niby jak Twój najdroższy przyjaciel. Przyjaciel wart kredytu zaufania, a przede wszystkim przygotowany na jakiekolwiek rozwiązania.


Brałeś współudział w kraksie względnie miałeś problem z niesprawnością auta w niedalekiej odległości od Słomniki? Natychmiast znajdź numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Do przyjaciele który jest obok i doskonale wie jakie prace trzeba zrealizować żeby poradzić sobie z kłopotami. Pojawimy się bezzwłocznie. Pojawimy się z profesjonalną obsadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie będzie bariera, która na trasie umiała by zostać dla nas problemem nie do rozwiązania. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie odpalają, wycieraczki się niszczą, i bywa też, że brakuje paliwa. A to wszystko może Cię dosięgnąć powiedzmy na środku ulicy. A my przybywamy by skasować awarię ku Twojej, a także naszej przyjemności. Jeżeli jest wskazane holowanie czy autoautolawety, lub ewentualnie autolawety też nie będziemy mieli z tym kłopotu. W strefie kraksy czy awarii zawsze pomagamy skutecznie ją ochronić. Nie rozpamiętuj rejonu w którym stanąłeś. Dróżka gminna czy autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się kłopotu My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś, a w konsekwencji jak należy Ci dopomóc. Ponieważ mapa naszych dróżek nie jest dla nas niewiadomą.


Numer do przyjaciela uważnie zapamiętaj. Będziesz mógł się zorientować w całym kraju jak może być potrzebny. Absolutnie nie ma za późnej godziny ani nie ma niedobrego dnia na kontakt. Przyjedziemy – możesz być pewien! Albowiem pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał faktycznie tak funkcjonuje. Tacy winni być przyjaciele.


Możesz oczekiwać na naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub dolanie deficytu paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki i w ramach Assistance

Przejrzyj fakty! Przyjaciel z Słomniki czuwa gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to oczywiście najszybsza i najprostsza procedura przetransportowania niesprawnego samochodu. Wielokrotnie obserwujemy na drogach półoficjalnie holowane pojazdy, jednak warto wiedzieć, że taki format wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w rejonie Słomniki dysponuje wieloma specjalnymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą. Pojazd będzie na pewno pod opieką naszych pracowników zupełnie bezpieczny w czasie załadunku i w czasie przewozu. Całodobowo zarówno unieruchomiony pojazd jak również jego podróżnych przywieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Naturalnie jeśli pozwolą na taki ruch przepisy i rzecz jasna stan techniczny samochodu w każdym przypadku możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Holowanie wydaje się być wyraźnie wolniejsze. Ten skład pojazdów nie ma prawa jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający kolizji na ulicy to wielki dylemat, ale my rozumiemy tą sprawę. TIR jeżeli ulegnie usterce na ogół jest pretekstem do kłopotów na drodze. Jeśli taka awaria utrzymuje się zbyt długo wielokrotnie należy planować holowanie. Z tym problemem do tej pory wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy kwestię prędko i sprawnie.


Profesjonalny sprzęt będący w naszym posiadaniu umożliwia holowanie każdego pojazdu. Możemy pewnie i odpowiedzialnie przewieźć nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy lub dostawczy, a umożliwia nam to pierwszorzędnej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. TIR w dole sterczący do góry kołami, nawet wówczas kiedy zdarzy się to w ciężko dostępnym położeniu, zostanie przez nas wystawiony i ustawiony do pionu.


Jeżeli okaże się niezbędny przewóz ładunków przewożonych przez niesprawny samochód też się tym problemem zainteresujemy i zaaranżujemy pomoc. Przepakujemy je i przywieziemy na wyznaczone miejsce.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i stabilizacji czuwa profesjonalna, wykwalifikowana załoga. W jakiejkolwiek porze dnia i nocy, nie patrząc na pogodę, rozwojowe zaplecze dozwala nam przeprowadzić obojętnie jakie zlecenie.Mobilny serwis 24h


Bynajmniej nie brakuje usterek nieskomplikowanych w naprawie. Brak oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika złego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów niweczących dalszą jazdę, ale nietrudnych do rozwiązania przypadków awarii. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który szybkie naprawy realizuje w terenie 24 godziny na dobę. Nie będzie powodu by korzystać z lawety. Serwis przybędzie na miejsce zdarzenia bezzwłocznie, a w palecie usług istnieje też działający całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis obsługują doskonale przygotowani mechanicy. Zakres drobnych napraw których mogą się podjąć na ulicy, niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj samochodu, jest właściwie szeroki.


Zatelefonować wystarczy tylko raz. Kilka minut rozmowy to czas, który jest nam konieczny do zdefiniowania szczegółów awarii, marki pojazdu i lokalizacji zdarzenia potem w kilkanaście chwil pojawimy się na miejscu. Nie ma takich samych awarii dlatego do dowolnego incydentu przystępujemy wszechstronnie aby w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim kontrahentom mamy do zaproponowania pełną paletę usług, a w niej na przykład transport maszyn budowlanych. Dostarczymy dowolną ciężką maszynę drogową bezawaryjnie oraz szybko czy to będzie walec czy zgarniarka. Na porządku dziennym jest też transport wielkich maszyn rolniczych. Wózki widłowe transportuje się mniejszymi samochodami, lecz zmuszają do specyficznej uwagi ponieważ są to pojazdy rzeczywiście niewielkie, natomiast ciężkie. Dlatego przeszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą taką usługę. Mamy ofertę frachtu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, gdyż posiadamy właściwy tabor. To może zdarzyć się trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie przewieziemy jakikolwiek specyficzny towar.


Nie tylko w kraju, a też i zagranicą prowadzimy te usługi. Transportowane towary indywidualnie ubezpieczamy. Dysponujemy również właściwą dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia takiego modelu usług.Dlaczego my?


Bowiem możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Otóż wytyczne zachowania w określonych sprawach konstruujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wyspecjalizowanych profesjonalistów z całego szeregu ośrodków. Uruchamiając ten pomysł spodziewaliśmy się skutku w formie doskonałej skuteczności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku ceny.


Jakakolwiek usługa jest indywidualna, dlatego każdą wyceniamy indywidualnie. Z pozoru identyczne usługi zawsze się różnią, dlatego każda zdecydowanie powinna podlegać indywidualnej wycenie. Wycena zależna jest od wielu składników: lokalizacja zajścia, typ pojazdu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, rozmiar czynności dokonanych na miejscu, a także czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik.


Kompletne nasze usługi będą mogły być darmowe jeśli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, bądź do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą usługę będzie na pewno można opłacić z OC sprawcy kolizji.Posiadasz gwarancję!

Masz problem wywołuj Pomoc drogową Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Słomniki wyczekuje pod telefonem zdeterminowany by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: