LAWETA SKAŁA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SKAŁA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest jedynie kolejna jednostka. W nas odkryjesz to co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa zawsze podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. I tylko przyjaciel może być gotowy Ci ulżyć w każdych okolicznościach, zatem jesteś w stanie mu zawierzyć.


Doszło do niespodziewanej usterki ewentualnie kolizji? Jeśli podróżujesz w pobliżu Skała niczym nie musisz się denerwować zwyczajnie wystukaj numer do przyjaciela – wybierz numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Zjawimy się na miejscu ekspresowo. Przybędziemy z fachową brygadą, która obsłuży mobilny serwis.


Wcale nie mogą być dla nas problemem drobne naprawy na trasie. Nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony śmieć na trasie oraz zniszczyć oponę, przegapić profilaktykę wycieraczek, które akurat zużywają się w obfity deszcz na szosie bądź nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora i mieć poważny kłopot z odpaleniem pojazdu. Te wszelkie niewielkie usterki wykluczymy dla Ciebie ku wzajemnej przyjemności. Zawsze również jesteśmy gotowi na sytuacje, że wskazana będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Ubezpieczamy przestrzeń zajścia zaraz po przyjeździe. Czy przebywasz na dróżce gminnej, ekspresowej czy na autostradzie ostatecznie dla nas nie stanowi problemu. Znajdziemy dowolne stanowisko i udzielimy pomocy. Bowiem mapa lokalnych ścieżek nie stanowi dla nas niewiadomych.


Więc Pamiętaj telefon do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całym kraju oczekujemy na telefon od Ciebie. Dowolna pora na pewno jest dobra. Wystukaj numer gdy znalazłeś się w potrzebie. Nadjedziemy szybko – niechybnie! I taka faktycznie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciele właściwie tacy mają być.


24 godziny na dobę będziesz mógł rozważać naszą usługę:

  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji

Przejrzyj fakty! Przyjaciel z Skała jest dyspozycyjny do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Unieruchomione pojazdy szybko oraz bezproblemowo można przetransportować kiedy w grę wkracza autolawety lub autoautolawety. Tam gdzie w grę wkracza autostrada należy pamiętać, że to jedyna dopuszczalna strategia bowiem holowanie jest tutaj legislacyjnie zakazane. W regionie Skała rozporządzamy znakomicie zaopatrzonymi specjalnymi pojazdami z fachową załogą. W garnitur floty wchodzi także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to podstawy do gwarantowania pełnego bezpieczeństwa załadunku i przewozu samochodu. Na wskazane miejsce 24 godziny na dobę przewieziemy samochód i potencjalnych podróżnych.


Potencjalną modyfikację typu zlecenia na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przystają na to przepisy i stan samochodu. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Warto natomiast aby mocodawca posiadał świadomość, że taki zespół zdecydowanie powinien poruszać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na trasie kolizji to oczywiście poważny kłopot, a my mamy tego świadomość. Powikłania ruchu na drodze to najczęściej zasada w sytuacji niesprawności TIR-a. W tym wypadku nierzadko holowanie może być optymalnym sposobem odkorkowania drogi. W takim przypadku powinno się wezwać naszą pomoc drogową.


Holowanie jakiegokolwiek modelu samochodu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie będzie dla nas dylematem. Potrafimy solidnie oraz sprawnie przewieźć nawet zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, ponieważ umożliwia nam to doskonałej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy i rzecz jasna sztywny hol. Ani skomplikowany dojazd, ani stan techniczny samochodu nie utrudni nam wydostania TIR-a z parowu czy umieszczenia go na kołach.


Niesprawny samochód może czasem przewozić materiały, które nie podległy zepsuciu, jednak potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na powołanie takiej pomocy. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przywieziemy zgodnie z poleceniem gestora ładunku.


Przez całą dobę kompetentna, wykwalifikowana załoga czuwa aby zapewnić Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Okazałe zaplecze umożliwia nam przeprowadzić którekolwiek zamówienie w każdej porze dnia i nocy nie patrząc na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Wśród niesprawności znajdują się też te łatwe w naprawie. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa czy czasami dolanie do zbiornika złego paliwa, zniszczone wycieraczki, a także mnóstwo innych wstrzymujących dalszą drogę, jednak takich które można rozwiązać na poczekaniu. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie reperacje realizuje w terenie przez całą dobę. Nie potrzebna będzie autolawety. Serwis przybędzie na miejsce zdarzenia bezzwłocznie, a w wachlarzu usług istnieje również funkcjonujący 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Wartość jaką się odróżnia mobilny serwis to przygotowana załoga. Na poboczu będą mogli wykonać różne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Telefonujesz jedynie raz. Rozmowę podejmujemy błyskawicznie. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na dojazd, ale przez telefon potrzebujemy określić niuanse awarii, markę pojazdu i oczywiście lokalizację zajścia. Nie ma takich samych usterek dlatego do dowolnego incydentu przystępujemy wszechstronnie żeby w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Też przewóz maszyn budowlanych jest istotnym wycinkiem w pełnej propozycji naszych usług. Każdą dużą maszynę drogową, spychacze bądź powiedzmy koparki gąsienicowe możemy transportować prędko i oczywiście bezpiecznie. Również przewóz dużych maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Znacząco mniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, lecz wagowo uciążliwe mamy wszak właściwie wyszkolonych kierowców. Fracht towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy także znajdują się w tej propozycji usług. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet uciążliwy gruz.


Usługi te wykonujemy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Podstawą oferowania takiego typu usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze zdolności operacyjne i umiejętności. Ponadto grupa nasza zabezpiecza indywidualne ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Ze względu na to że nie jest łatwo praktycznie dać gwarancję na udzielenie Ci rzetelnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, a Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał ją zapewnia. Albowiem niemało ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło swoim ekspertom skoncentrować tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna wiedzę. Umożliwia nam to szybko i precyzyjnie usunąć właściwie każdą niesprawność lub przewieźć każdy samochód z deklaracją wysokiej jakości i dobrej ceny.


Niezależnej wycenie podlega dowolna usługa. Na końcową cenę posiadają wpływ: czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, zakres prac wykonanych na miejscu, wykorzystanie części zamiennych, typ pojazdu, który serwisujemy i oczywiście rejon zajścia.


Warto ochronić się przez wykupienie właściwego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być darmowe tak jak w momencie gdy są spłacone z OC sprawcy kolizji.Nie strać!

Na zgryzoty Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – na kontakt, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Skała.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: