LAWETA SKAWINA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SKAWINA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest jedynie kolejna jednostka. Oto jest jednak pomoc drogowa, jaka wyjmie do Ciebie uczynną rękę niby prawdziwy przyjaciel. Więc możesz mu zaufać bowiem przyjaciel jest gotów Ci pomóc w każdych okolicznościach.


Kiedy przebywając w obszarze Skawiny spotka Cię w podróży przykre wydarzenie natychmiast dzwoń do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie wiedział jak postępować w sytuacji kolizji ewentualnie usterki. Przyjedziemy zaskakująco szybko. W naszej obsadzie są specjaliści którzy przywiozą mobilny serwis.


Nie ma takiej komplikacji byśmy na szosie musieli podarować sobie drobne naprawy. Nie przewiduj, że nie przyjedziemy do błahostki jaką zdaje się być zmiana koła. Pomożemy nawet przy ratunkowej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo oraz odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Status pojazdu może spowodować, że obowiązkowa okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, natomiast w przypadku samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy do tego zawsze przygotowani. Będziesz mógł jeszcze oczekiwać na pomoc w materii ubezpieczenia przestrzeni zajścia. Stanąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – każdorazowo posiadasz luksus wiedząc, że dla nas nie jest to przeszkody. Zlokalizujemy dowolne miejsce oraz udzielimy pomocy. Ponieważ mapa naszych dróg nie stanowi dla nas niewiadomych.


Pamiętaj nasz kontakt. To telefon do przyjaciela! Przypuszczalnie może być pożyteczny na terenie całej Polski. Wystukaj numer o którejkolwiek godzinie każdego dnia. Zameldujemy się – to nie ulega kwestii! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciele stanowczo tacy powinni być.


W dzień i w nocy zawsze możesz zaplanować naszą usługę:

  • Usunięcie źle wlanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance, a także darmowe usługi z OC sprawcy
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie postawienie go na kołach

Ustal detale! Przyjaciel z Skawiny na sto procent jest dyspozycyjny do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych, a także najspokojniejszy sposób przetransportowania unieruchomionego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Należy jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zabronione, więc w sumie to jedyny system, który jesteśmy w stanie tutaj wykorzystać. Fachmani i kompletnie zaopatrzona flotylla specjalistycznych pojazdów to moc jaką zarządza pomoc drogowa w regionie Skawiny. Dla podróżnych wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Daje nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie całkowitego zabezpieczenia załadunku oraz transportu pojazdu. Na wskazane miejsce przez całą dobę przewieziemy samochód oraz wszystkich podróżnych.


Oczywiście jeżeli umożliwiają taki ruch paragrafy i stan pojazdu każdorazowo możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Holowanie wydaje się być wyraźnie wolniejsze. Taki zestaw pojazdów nie może jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Niesprawność pojazdu ciężarowego na jezdni, z czego zdajemy sobie sprawę, to oczywisty dylemat. Uszkodzony TIR na wiele godzin potrafi skomplikować ruch na drodze. W tych okolicznościach znaczące okazuje się udrożnienie drogi dlatego bywa, iż prędko trzeba decydować się na holowanie. Wielokrotnie nasza pomoc drogowa z powodzeniem przeprowadzała pokrewne zlecenia.


Branżowy sprzęt będący w naszym posiadaniu pozwala na holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Znakomitej klasy specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pomagają nam pewnie i odpowiedzialnie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w momencie kiedy jest to potrzebne. Bez względu na stan techniczny pojazdu bądź nieprzyjemny dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z kanału i ulokujemy go na kołach.


Nie ma potrzeby by gdzieś przetrzymywać ładunki dostarczane przez niesprawny samochód, ponieważ jesteśmy w stanie taki transport przygotować. Pozbieramy, przepakujemy a następnie dowieziemy zgodnie ze zaleceniem gestora ładunku.


Przez całą dobę nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i spokoju dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Bez względu na pogodę w każdym momencie doby jesteśmy w stanie przeprowadzić obojętnie jakie zadanie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować awarię bywa momentami niezmiernie sprawnie. Przebita opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki jak również mnóstwo innych niweczących dalszą jazdę, lecz takich które dało by się rozwiązać na poczekaniu. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy wykonuje w terenie całodobowo. Laweta nie znajdzie w tym wypadku zapotrzebowania. Szybki dojazd to wizytówka naszego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w palecie usług.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim rozporządza mobilny serwis. Niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj pojazdu mogą zrealizować na trasie rozmaite drobne naprawy.


Starczy jeden telefon. Kilkunastu chwil będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednakże przez telefon potrzebujemy ustalić niuanse awarii, markę pojazdu i naturalnie rejon zajścia. Całościowe podejście do wszystkich epizodów jest podstawą naszego postępowania ponieważ naszym priorytetem jest w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymusza posiadanie branżowego taboru, którym administrujemy to z tego powodu świadczymy taką usługę. Którąkolwiek ciężką maszynę drogową, walce bądź przypuśćmy koparki gąsienicowe możemy przewozić szybko i bezpiecznie. Na porządku dziennym jest też transport dużych maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy trochę skromniejsze samochody, jednak nasi kierowcy są dobrze wyszkoleni do przewozu drobnych, jednak ciężkich pojazdów. Przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy też są ważną pozycją w tej ofercie. Zdobyliśmy doświadczenia z transportem nieszablonowych towarów i czuwamy dyspozycyjni do przewozu choćby trudnego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie tylko w kraju, a też i zagranicą przeprowadzamy takie usługi. Nasza firma dysponuje pełną dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego wariantu usług. Potencjalne przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Bowiem Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał  w całym kraju przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku oferuje Tobie rzetelną pomoc drogową. Otóż to wieloletnie doświadczenie wspierających się wzajemnie ośrodków jak również zawodowcy z rutyną i rzecz jasna udokumentowanymi kompetencjami. To z tego powodu właściwie dowolną usterkę naprawiamy tak skutecznie. Każdy samochód przewozimy z pewnością jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej trzeba nazwać odpowiednią.


Usługi podlegają indywidualnej kalkulacji. Pod obserwację przy wycenie bierze się: zastosowanie części zamiennych, charakter robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zdarzenia, a także rodzaj pojazdu, który serwisujemy.


Należałoby ochronić się przez zakup stosownego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi będą mogły być wolne od opłat podobnie jak w momencie gdy powinny być spłacone z OC winnego kolizji.Pamiętaj!

Niesprawność? Stłuczka? Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – na kontakt, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Skawiny.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: