LAWETA ŁOSIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŁOSIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autW każdym przypadku podejmujemy wezwanie ze względu na to, że głównym naszym zadaniem jest niesienie pomocy, ale wypada nadmienić, że naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa więc takiemu zadaniu dedykujemy własny tabor i kompetencje. Zawsze kontrahenta uważamy za przyjaciela dlatego w ten sposób podchodzimy do pomocy której nasz przyjaciel oczekuje rzecz jasna nie patrząc jakie gabaryty ma jego pojazd. Wszystkie nasze warsztaty rozlokowane są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnorodnych samochodów absolutnie ze szczególnym nastawieniem na pojazdy ciężarowe.


Problemy z samochodem na drodze to oczywista sytuacja. Może to się wydarzyć dokładnie w rejonie naszego miasta Łosie, a wtedy będziesz mógł bezproblemowo zapytać o przysługę MegaHol, to optymalne podejście. Notabene nie trzeba natychmiast holować pojazdu. Zawsze potrafi się wyklarować, iż jedyne co potrzeba to praca mobilnego serwisu wsparta wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zdarzenia na pewien okres objawi się specjalistycznym warsztatem, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy nakład na usunięcie niesprawności.


Musimy być spokojni o to, że pokonamy dowolny problem. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dzisiaj upewnia nas w odczuciu, iż podejmujemy trafne decyzje w przebiegu realizacji pozyskanych zleceń. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo wykonać w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej zazwyczaj tuzinkowe usterki, choć klientom uniemożliwiają dalszą jazdę. Paliwo, opona, nie uruchamiający się napęd, wycieraczki oraz całe mrowie niezależnych detali, opanujemy jakąkolwiek bagatelą.


Staraj się to mieć w pamięci. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy z okolicy, zatem kiedy , co zrozumiałe, nie umiesz wyjaśnić w którym miejscu przebywasz nie ma potrzeby się niepokoić. Znamy tu każdy zakątek dlatego nie jest ważne, w którym miejscu stanąłeś ze swoją usterką bez problemów wkrótce cię odnajdziemy. Ściągaj pomoc drogową o każdej porze dnia i nocy. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol posiada cały szereg przyjaciół i na pewno żadnego co zrozumiałe nie rozczarowała. Z tego powodu, że zarabiać należy stosownie.


Tak samo i w dzień i w nocy będziesz mógł na nas liczyć:

  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa względnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Usługi w granicach Assistance lub darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało wolno nam zakomunikować, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, aczkolwiek nie ma widocznych przeciwwskazań, by naszymi profesjonalnymi autolawetymi i autoautolawetymi transportować jakikolwiek inny charakter aut. Mamy świadomość, iż prostą taktyką pomocy jest holowanie, przede wszystkim jeżeli mowa o pojazdach osobowych. Przy pomocy linki holowniczej umie się takiej usługi podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to właściwie radzimy sięgnięcie po usługi profesjonalistów.

Znajdą się powody żeby tą poradę traktować serio. Zwykły kierowca zwyczajnie niestety nie rozumie jak znaczące przy holowaniu mogą być doświadczenie i kompetencje. Szalenie ważny bezwzględnie jest sprzęt z którego wtedy korzystamy ponieważ przeciętna linka holownicza nierzadko bywa zawodna. Natomiast w przypadku kiedy dalekie wyjazdy coraz częściej podejmujemy autostradą ewentualnie trasą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, że na takich odcinkach dróg holowanie jest zakazane. Zatem warto dobrać pomoc drogową MegaHol, gdyż administrujemy i stosownym sprzętem i kompetentną obsługą.

Bezpośrednio w profesjonalnym taborze są lawety, i autolawety dopasowane do wszelkiego typu pojazdów. O każdej porze potrafimy, niezmiernie skutecznie dostarczyć na miejsce wydarzenia niezbędny transport i bezawaryjnie dowieźć i pojazd i pasażerów do wskazanego położenia.

Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka robota nas pociąga. W przewozie aut ciężarowych, czy też w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być zwykle pośród najdoskonalszych. Gwarantujemy różnorodną paletę , ale też wytrawne zrealizowanie usług. Niesprawność TIR-a na drodze potrafi być dużym kłopotem. Kilometrowe zatory mogą się budować nawet na trasie dwupasmowej kiedy wykluczymy z ruchy jeden pas. Jest także jasne, iż rezultat może być zwyczajnie szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, peryferyjnej szosie. Więc dlatego szanować należy błyskawiczne, profesjonalne reperacje na miejscu kolizji, a także profesjonalny transport takich samochodów.

W bazie pojazdów MegaHol znajdują się holowniki i naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i branżowy sprzęt pomocniczy, w tym oczywiście właściwy sprzęt do wydostania ciężkiego pojazdu z kanału czy ulokowania go na kołach. Utrzymujemy, jak się zdaje konieczne urządzenia, by wykonać zabieg bezpiecznej formy remontu po poprzednim oczyszczeniu trasy z awaryjnie unieruchomionego, ciężkiego pojazdu. Skutecznie i bezawaryjnie przewieziemy cały arsenał ciężkich pojazdów w tym: naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe.

Ale jakość naszych prac zabezpieczona jest przede wszystkim przez fachową załogę pełniącą dyżur nieustannie w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.

Mobilny serwis 24h

Potrafi się okazać, iż holownik i niskopodwoziówka nawet nie będę tu konieczne. Faktycznie się trafi jeżeli efekty usterki uda się naprawić na w rejonie kolizji co, także na autostradzie, skutecznie potrafi wykonać wykwalifikowana kadra mobilnego serwisu.

Mobilny serwis jest przygotowany tak na wulkanizację opon jak i na skromne poprawki napędu. Na każdym poziomie staramy się osiągnąć wszystko co wykonalne, z tego powodu ruszamy po sfinalizowaniu szczegółowego sondażu w czasie zatwierdzania zamówienia. Istotnie w czasie reperacji może się okazać, że awaria jest groźniejsza niż kalkulacje i wtedy szybko zawsze jest ściągana, czekająca na przywołanie autolawety bądź naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: