LAWETA ZĄBKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZĄBKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMusi się szczerze podkreślić, że naszą specjalnością jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to na szczęście nie oznacza, iż rezygnujemy z realizacji innych zleceń, ba nawet przeciwnie zarządzając wyśmienicie wyposażoną bazą możemy  obsłużyć parę zamówień równocześnie. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to próbujemy w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i stąd nie odrzucamy wezwań na inne samochody niż ciężarówki. Podkreślamy to, że naszą specjalnością bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, jednak wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce muszą być w taki sposób zaopatrzone aby podołać każdemu działaniu w należyty sposób.


Zawsze może ci się przydarzyć kłopot na autostradzie. Może to się wydarzyć dokładnie w przestrzeni naszych Ząbek, no i w takiej sytuacji będziesz mógł błyskawicznie prosić o przysługę MegaHol, to dobre rozwiązanie. Holowanie właściwie nie zawsze bezwzględnie jest obowiązkowe. W naszych zespołach dysponujemy mobilnymi serwisami, i wyśmienicie wyspecjalizowaną kadrą. Dlatego, może się zdarzyć, że rozwikłamy defekt w miejscu zdarzenia.


Nawiasem mówiąc damy radę sobie z jakąkolwiek niesprawnością. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która teraz umacnia nas w przekonaniu, że wybieramy stosowne decyzje w toku finalizacji przyjętych zadań. Wielokrotnie jest tak, że pospolita awaria uniemożliwia dalszą jazdę, jednak dla pomocy drogowej mała reperacja bezpośrednio w miejscu zdarzenia nie powinna być kłopotem. Zakończyły się klimaty kiedy musiałeś wozić ze sobą cały warsztat samochodowy bowiem dzisiaj małymi remontami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy czy wymieniając w śnieżycę uszkodzone wycieraczki.


Zadbaj o siebie! Jeżeli całkowicie nie orientujesz się w terenie, nie potrzebujesz się martwić, bowiem my wyczekujemy zaraz za miedzą. Zapamiętaj, iż dostajesz w nas przyjaciół, więc nie denerwuj się, iż nie wiesz gdzie oczekujesz my na pewno cię wyszukamy. Wydzwaniaj jeśli będziesz w opresji bez oglądania się na porę dnia. Powinieneś mieć jasność co do tego, że jesteś naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeżeli wcale się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Tacy jesteśmy.Zawsze możesz oczekiwać na naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji i w granicach Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tutaj zaprezentowana w detalach toteż możesz rozproszyć wątpliwości. Lecz tutaj w Ząbkach możesz polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet i autolawet jest przystosowany do przewozu każdego typu auta, chociaż nie ukrywamy, iż szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z form holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy ciągną auto, szczególnie pojazdy osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, ale naszą poradą absolutnie jest zalecenie by wykorzystywać w takim przypadku profesjonalistów.


Wydaje się być to celowe z kilku względów. Doświadczenie no i kompetencje są obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Awaryjność przeciętnych lin holowniczych zwraca uwagę na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest zakazane. Dlatego profesjonalnie zaopatrzone w optymalny sprzęt do lawetowania, profesjonalne zastępy pomocy drogowej MegaHol mogą być najlepszym doborem.


Nawet nie ma potrzeby informować, że w stałej dyspozycji są konieczne do tego lawety czy autolawety. Czyż wolno żądać czegoś więcej niż bezpiecznego , a do tego sprawnego przewiezienia niesprawnych samochodów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, natomiast my właśnie tym się paramy profesjonalnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego utworzyliśmy MegaHol. Transport aut ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w których planujemy być najlepsi. Różnorodna propozycja oraz gwarancja doskonałej marki własnych prac jest znaczącym krokiem w stronę uzyskania takiego planu. Większość użytkowników dróg na pewno miała kiedyś spotkanie z popsutym na trasie TIR-em. Wyizolowanie jednego pasa ruchu potrafi sprawić przewlekłe zatory choćby i na drodze dwupasmowej. Podobne, albo na pewno gorsze rezultaty jest w stanie podobna niesprawność spowodować na podrzędnej, jednakże aktywnej trasie. Stąd cenni powinni być spece od natychmiastowych reperacji w terenie, no i bezpiecznego frachtu pojazdów.


Gdy przyjdzie usuwać TIR-a z rowu i umieścić go na kołach powinieneś dysponować ciężkim, branżowym sprzętem, jaki zawsze jest  na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i ponadto uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Posiadamy, zatem odpowiednie urządzenia, żeby dokonać bezkolizyjnej formy remontu po pierwotnym oczyszczeniu trasy z awaryjnie sparaliżowanego, kłopotliwego samochodu. Szybko i bezpiecznie dostarczymy cały arsenał wielkich samochodów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Tymczasem w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa zawodowa załoga i to głównie oni zapewniają wysoką kondycję naszych prac.Mobilny serwis 24h

Rozstrzygnięcie kłopotu może również być zupełnie odmienne no i holownik oraz niskopodwoziówka nie będą pożądane. I na autostradzie efekty kolizji potrafi naprawić mobilny serwis, jaki na miejsce przybędzie szybciej i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Od wulkanizacji opon po minimalne remonty napędu na oczywiście zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Mechanik mobilnego serwisu wyrusza zupełnie przygotowany , a zawdzięcza to konkretnemu wywiadowi, który odbywamy w czasie otrzymania zlecenia. Bywa że sondaż telefoniczny może być niepełny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie skończyć krótkiej naprawy, tym razem nie jest to przecież problem ponieważ w zapasie w każdym przypadku oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Każde zamówienie to dla nas wyjątkowy epizod bo każda usterka jest inna. Traktujemy swoich kontrahentów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich propozycje i podpowiedzi. Przyjęte postępowanie wyłącznie wspiera nas w komforcie pracy gdyż pewność gwarantuje nam kompletnie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy     

Firmową propozycję usług rozbudowaliśmy o transport dużych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych ponieważ obszerna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników umożliwiła nam to rozwiązanie bez strat dla kluczowych zleceń. Należyte spożytkowanie potencjału ekipy ogranicza pełne koszty działalności, i tym samym zmniejsza stawkę za usługi dla jednostkowego kontrahenta, zdecydowanie było by kuriozalne gdybyśmy tego potencjału nie zobaczyli.


Efektywnie dostarczymy na określone miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, w granicach naszego kraju i zagranicą. Łatwo również desygnować nam transport towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Jesteśmy przekonani do firmowych kierowców jak również sprzętu z jakiego korzystają, mimo to zawsze nasze przewozy są całkowicie ubezpieczone. Każdy przerzut, szczególnie nietypowych ładunków domaga się zezwoleń, pełnomocnictw czy też odpowiedniej dokumentacji, jednak nigdy nie obciążamy kontrahenta załatwieniem takich formalności.Dlaczego my?

Tylko czemu nie? Dlatego może być MegaHol. Absolutnie nie potrzebujemy by pozostali odbierali się gorsi, lecz bardzo potrzebujemy być najlepsi. Ciężko zakładać, iż coś nie funkcjonuje właściwie w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie wiele takiego rodzaju zakładów utrzymuje się w branży.


Spójrz na to trochę odmiennie. Jeżeli mamy, aż tylu kooperantów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania adekwatnego sprzętu musi być o wiele wyższe niż w jednostkowym warsztacie. Identycznie sytuacja ma się z przeszkoloną załogą, i oczywiście z kierowcami o wysokich kwalifikacjach czy praktyce.  Jednostkowy warsztat nigdy nie ma wyboru, my dopasowujemy się konkretnie do sprawy i kierujemy na miejsce odpowiedni sprzęt oraz odpowiednich fachmanów, a umożliwia nam to firmowa sieć oddziałów reagująca tak jak naczynia połączone.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się dokładnie dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że wyznacza regułę dostarczania naszych usług. Na przykład do usługi przyjeżdża odpowiednio wybrana ekipa ludzi z niewielkiego warsztatu związana emocjami względnie wręcz familijnie, jakkolwiek to formacja jaka ma prawo, w dowolnej chwili, liczyć na wsparcie naszej sieci podobnych oddziałów.


Nie mamy cennika ponieważ każde wezwanie oceniamy odrębnie, ale to posiada swoje odzwierciedlenie w często mniejszych stawkach niż możecie się spodziewać. Technicznie wygodną procedurą rozliczenia za nasze prace wydaje się być bezpośrednie rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, jednak wymogiem jest szansa wykonania usługi w zakresie OC ewentualnie Assistance.


MegaHol, rzecz jasna nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być oczywiście taka. Stale Twój skupiony przyjaciel z Ząbek.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: