LAWETA TŁUSZCZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TŁUSZCZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy być może nie zdecydowanie bardziej odpowiednim tytułem dla obecnego rozdziału nie okaże się hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” dlatego, że akurat w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że nigdy nie odmawiamy podobnej usługi przy odmiennych wezwaniach. W związku z tym formalnie nie kierujemy uwagi na gabaryt samochodu dlatego, że nasi kontrahenci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i pragniemy, żeby nasze czyny wzmacniały ich w przekonaniu, że przyjaciół poznaje się w opresji. Holowanie aut ciężarowych to nasza główna usługa, ale oczywiście oddziały rozłożone po całej Polsce zawsze są gotowe na to by radzić sobie z jakimkolwiek zamówieniem.


Nie znajdziesz miejsc gwarantujących spokój i zawsze potrafimy mieć niedyspozycję samochodu. Czasami może to się zdarzyć dokładnie w okolicy naszego miasta Tłuszcz, no i w takiej sytuacji będziesz mógł szybko prosić o przysługę MegaHol, to doskonałe podejście. Chociaż w rzeczywistości holowanie pojazdu może być niezasadne. Mobilny serwis to dzisiaj bezwzględnie jest wręcz obowiązkowa usługa, a jeśli do tego dołożymy wykwalifikowaną kadrę to dojedziemy do was z profesjonalnym warsztatem. Nasze czynności na miejscu zajścia zawiodą do szybkiego wyeliminowania niesprawności.


Nie pamiętamy takiej usterki z jaką byśmy sobie nie poradzili. Nasze nastawienie na poziomie wykonania każdej pracy gwarantuje dobre skutki, dlatego pilnujemy się tego zawsze dla waszej satysfakcji. Niewątpliwie nie istnieją reguły, ale bez wątpienia generalnie wiele uniemożliwiających dalszą jazdę awarii okazuje się być typowymi usterkami, jakie przy drobnej naprawie na miejscu wydarzenia powinny być skutecznie usuwane przez nasze wykwalifikowane ekipy. Zaakceptuj, że zainteresujemy się także drobnymi naprawami na drodze, jakie wstrzymują dalsza jazdę, a niestety nie możecie ich sami naprawić. Jesteśmy zdeterminowani zainteresować się dowolną drobnostką czy też to będą wycieraczki bądź też nieodpalający silnik, rozerwana opona czy też niedobór paliwa, my skutecznie to zlikwidujemy.


Postaraj się by  to mieć na uwadze. Jeżeli totalnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się denerwować, gdyż my czekamy nieopodal za miedzą. Zapamiętaj, iż posiadasz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, więc nie dręcz się, iż nie wiesz gdzie jesteś my na sto procent cię odszukamy. Dzwoń kiedy będziesz w kłopocie bez względu na godzinę. Zjawimy się na miejscu na pewno ponieważ to pomoc drogowa MegaHol. Oto nasz własny model na funkcjonowanie.Umiemy otoczyć Cię pieczą przez pełną dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w zakresie usług Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie pojazdu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa źle wlanego

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co zawiera kompletna oferta skoro jeszcze nie czujesz pewności. Lecz na przyjaciół z miasta Tłuszcz będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie znaczy to przecież, że nasze profesjonalne lawety czy autolawety nie mogą być dostosowane do przerzutu innych pojazdów. Zatem mimo, że rozpowszechnioną metodą przejazdu uszkodzonego auta osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy kierowca, to my przecież polecalibyśmy skorzystać z zawodowej usługi.


Wydaje się być to wskazane z wielu względów. Kluczowe są doświadczenie i kompetencję znaczące przy realizacji podobnej usługi. Ponadto właściwy sprzęt, bowiem normalna lina holownicza umie bywać niebezpieczna. Dziś kiedy wszystkie wyprawy w poważnej liczbie odbywają się po drogach szybkiego ruchu oraz autostradach aktualną informacją jest fakt, że holowanie na takich drogach jest zakazane. Zatem perfekcyjnie wyekwipowane w stosowny sprzęt do lawetowania, fachowe zespoły pomocy drogowej MegaHol mogą być najodpowiedniejszym wyborem.


Czuwające w pobliskim taborze lawety lub autolawety zezwolą nam na przetransportowanie jakiegokolwiek typu pojazdu. Właściwy transport zapewnimy natychmiast w rejon wypadku i bezpiecznie dowieziemy na wyznaczone położenie i sprzęt i oczywiście pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie bezwzględnie nasz żywioł. Przewóz aut ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to strefy w których zamierzamy być najlepsi. W takim samym stopniu w klasie własnych usług jak również w różnorodnej propozycji. Wszyscy doskonale wiedzą jakże trudną potrafi być na szosie awaria TIR-a. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest w stanie wywołać kilometrowe korki nawet na szosie dwupasmowej. A skutek może być gorszy gdy na przykład do zdarzenia dojdzie na podrzędnej, lecz uczęszczanej szosie. Toteż ważni muszą być eksperci od błyskawicznych reperacji w miejscu zdarzenia, a także niezawodnego frachtu samochodów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz optymalnym sprzętem pomocniczym na przykład takim, jaki umożliwia wyciągnięcie kłopotliwego TIR-a z kanału oraz umieszczenie go na kołach. Jak da się zauważyć mamy duże możliwości przewozu dużego sprzętu w miejsce, w którym bezpiecznie, stosunkowo łatwo dopełnić potrzebnych remontów. Cały kalejdoskop ciężkich pojazdów: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, prędko i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod wyznaczony adres.


Zabezpiecza to jednocześnie specjalistyczna załoga, która odbywając dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny i zaufanie.Mobilny serwis 24h

Nie raz potrafi się okazać, iż akurat nie będzie zamówienia na holownik no i niskopodwoziówkę. Niesprawność mogą usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, jaki na miejsce przyjedzie zdecydowanie prędzej.


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi na mnóstwo typów niesprawności od wulkanizacji opon po reperacje motoru. Na każdym poziomie walczymy by wykonać wszystko co możliwe, dlatego jedziemy po sfinalizowaniu skrupulatnego wywiadu w czasie otrzymywania zlecenia. To zrozumiałe, że zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na żądanie wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu potrafi się okazać, że błyskawiczna naprawa jest akurat nie osiągalna.


Usterki, choć podobne są jednakże wyjątkowo rożne, stąd też do wszelkich wezwań podchodzimy jednostkowo. Kontrahent może nawet nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności, jednakże my potrafimy wsłuchać się w jego potrzeby i wskazówki, a potem wysnuć właściwe wnioski, bo w taki sposób działa się z przyjaciółmi. Luksus realizacji zadań gwarantuje nam znakomicie wyposażone zaplecze, zatem wysłuchanie zleceniodawcy może nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Firmową ofertę usług rozbudowaliśmy o przewóz wielkich maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych bowiem potężna podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników pozwoliła nam na takie rozwiązanie bez strat dla kluczowych zleceń. Odpowiednie spożytkowanie potencjału obsady ogranicza łączne koszty działalności, a tym samym redukuje wycenę usługi dla jednego kontrahenta, było by pewnie zadziwiające gdybyśmy podobnego potencjału nie zauważyli.


Wozimy na obszarze kraju i zagranicę wszelkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do trudnych jakkolwiek małych wózków widłowych. Wolno oczywiście desygnować nam transport ładunków ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


Od początku ubezpieczamy frachty jakkolwiek jesteśmy przekonani, iż w naszych opiekuńczych rękach zawsze są bezpieczne. Wcale nie obciążamy naszych kontrahentów załatwianiem formalności i zdobywaniem atestów potrzebnych do realizacji zamówionego przewozu.Dlaczego my?

Gdyż tym razem nie znajdziesz sobie takiego powodu, ażeby nie. Skoro akurat nie znamy żadnych zastrzeżeń to zapewne może być MegaHol. Prawdopodobnie pragniemy być najlepsi, ale ostatecznie absolutnie nie pragniemy by inni odbierali się gorsi. Jest dużo pomocy drogowych raczej mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże zdecydowanie każda kończy swoje zlecenia.


Powinno się na pewno przemyśleć ten problem szerzej. Jednostkowy warsztat prawdopodobnie nie będzie zarządzał tak uniwersalnym zespołem pojazdów oraz sprzętem jak grupa będąca elementem pajęczyny składającej się z wielu partnerów. Analogicznie sytuacja ma się z wyspecjalizowaną kadrą, jak również z kierowcami o idealnych kompetencjach czy praktyce.  Jednostkowy zakład nie posiada wyboru, my dostosowujemy się konkretnie do sprawy i wysyłamy odpowiedni sprzęt oraz dobranych profesjonalistów, a gwarantuje nam to firmowa platforma warsztatów działająca jak naczynia połączone.


Jako podstawa ustalająca normę świadczenia naszych usług znakomicie sprawdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa pajęczyna jest zobligowana by czuwać nad pracą wyprawionej obsady specjalistów, którzy będą załogą z lokalnego warsztatu, prawdopodobnie związaną familijnie względnie przyjaźniami, ale będą skuteczni mając takie zaplecze.


Obojętnie jakie zlecenie dostaje swoją wycenę dzięki temu często u nas stawki za pracę mogą być mniejsze niż się oczekuje. Oczywiście wykonujemy wszystkie zlecenia z OC oraz Assistance i w podobnym wypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


Taka jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Jak nikt Twój rozsądny przyjaciel z  miasta Tłuszcz.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: