LAWETA MARKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MARKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze wykonujemy wezwanie ze względu na to, że głównym naszym posłaniem jest niesienie pomocy, natomiast wypada wspomnieć, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu zadaniu podporządkowujemy nasz sprzęt i kwalifikacje. My klienta widzimy jako przyjaciela więc w ten sposób podchodzimy do pomocy której dobry przyjaciel potrzebuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego auto. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza flagowa usługa, ale oddziały rozsiane po całej Polsce są gotowe na to by radzić sobie z jakimkolwiek zamówieniem.


Wszędzie może ci się przydarzyć defekt na drodze. Pewnym rozstrzygnięciem jest w tej sytuacji zatelefonować do MegaHol, a szczególnie jeśli przytrafi ci się taka przygoda w okolicy Marek, dlatego, że to wiarygodna pomoc drogowa. Skądinąd nie musimy natychmiast holować pojazdu. Absolutnie w pierwszej kolejności  warto wykorzystać mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wyspecjalizowane kadry mogą sobie poradzić z reperacją. I w efekcie awaria zostanie wyeliminowana na miejscu powstania.


Jesteśmy pewni, iż pokonamy dowolny kłopot. Nabyte doświadczenie uformowało własną pewność siebie, a dzisiaj to przekłada się na waszą satysfakcję z naszych usług. Zdecydowana większość usterek jakie paraliżują kierowcom dalszą drogę dla wykwalifikowanych drużyn okazuje się trywialnymi do naprawienia. Nasz profesjonalne ekipy zainteresują się każdą drobnostką dlatego wręcz nie potrzebujesz się martwić o opony, paliwo, wycieraczki gdyż pod dobrą opieką będziesz spokojny na drodze.


To ważne! My zawsze jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś w okolice Marek przybyć choćby z końca Polski. Nieistotne gdzie znalazły cię kłopoty my to miejsce znajdziemy, zatem błyskawicznie zaproponujemy ci przyjazną rękę. Jest problem to potrzeba działać, pora rzecz jasna nie jest kluczowa bo ważni powinni być przyjaciele zdecydowani do interwencji, zatem możesz do nas zadzwonić o dowolnej porze. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol posiada sporo przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego co zrozumiałe nie rozczarowała. Naturalnie tak już mamy.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas oczekiwać:

  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie samochodu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie wlanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w ramach Assistance i nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


By jakoś rozproszyć wszelkie obiekcje na naszej stronie będziesz mógł zaznajomić się z naszą pełną ofertą. Na przyjaciół jesteś w stanie czekać zawsze i wszędzie, a  tym bardziej w Markach.LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza baza lawet lub autolawet jest gotowa do przerzutu każdego auta. Zatem jakkolwiek łatwą procedurą przejazdu niesprawnego auta osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy kierowca, to właściwie radzilibyśmy skorzystać z doświadczonej pomocy.


Funkcjonuje parę czynników dla jakich trzeba odczytać tą poradę poważnie. Absolutnie najważniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Linka holownicza, którą zazwyczaj użytkujemy do tego typu holowania zdarza się często niesolidna. Natomiast w okolicznościach kiedy odległe trasy coraz powszechniej podejmujemy autostradą lub drogą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, iż na takich drogach holowanie na sto procent jest zabronione. Niewątpliwie nie potrzebujemy w zasadzie o tym wspominać, jednak dokładnie MegaHol posiada wszystko co powinno być pożądane, żeby prawidłowo odholować każdy pojazd.


Posiadamy lawety lub autolawety przystosowane do przerzutu każdego typu pojazdów, a także pasażerów. O jakiejkolwiek godzinie potrafimy, wyjątkowo prędko przywieźć w rejon kolizji właściwy tabor i solidnie przewieźć i sprzęt i podróżnych do wybranego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co kochamy. W transporcie aut ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zawsze pośród najdoskonalszych. W podobnym stopniu w jakości wszystkich usług jak też w znacznej propozycji. Awaria Tir-a na drodze, podobnego zdarzenia nie zazdrościmy nikomu, ale ostatecznie jak rozumiemy, tak się może zdarzyć. Awaria na drodze dwupasmowej potrafi odłączyć z ruchu pojedynczy pas i zostać przesłanką tasiemcowych korków. Jest raczej oczywiste, że rezultat jest w stanie być też szkodliwszy w skutkach na uczęszczanej, bocznej trasie. Stąd istotni zawsze są profesjonaliści od krótkich napraw w miejscu zdarzenia, i gwarantowanego przewozu samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do wyciągania masywnych samochodów z wykopu oraz pozwalający na postawienie ich na kołach. Mamy więc swobodę sprawnego odblokowania drogi , a także przetransportowania TIR-a w najdogodniejsze położenie gwarantujące przystąpienie do bezpiecznej naprawy. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, pełny arsenał uciążliwych aut dostarczymy prędko i solidnie przez całą dobę.


Gwarancją jakości naszych prac jest przede wszystkim doświadczona kadra dostępna dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może zdarzyć się, że zupełnie tym razem nie będą konieczne holownik no i niskopodwoziówka. Usterkę mogą usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w okolice zajścia dojedzie istotnie prędzej.


Od wulkanizacji opon po niewielkie remonty motoru na to zawsze jest gotów mobilny serwis. Mechanik mobilnego serwisu rusza całkowicie gotów do pracy , a zawdzięcza to gruntownemu wywiadowi, jaki wykonujemy w chwili uznania zgłoszenia. Może zdarzyć się, że wywiad telefoniczny jest niewystarczający i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi zakończyć błyskawicznej naprawy, tym razem nie jest to przecież kłopot gdyż w zapasie zawsze czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Staramy się do wezwań podchodzić nadzwyczaj osobiście bo mamy jasność co do tego, iż każdy epizod potrafi być niezależny. Klient może akurat nie mieć racji co do diagnozy sytuacji, jednak my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i wskazówki, a potem wysnuć odpowiednie wnioski, bowiem tak działa się z przyjaciółmi. Firmowi mechanicy, dostając wsparcie wyśmienicie zaopatrzonego zaplecza technicznego, czerpią z takich negocjacji tylko właściwe sugestie.Transport niskopodwoziowy

Gospodarujemy ogromną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników w związku z tym wydało nam się normalnym zwiększenie naszej propozycji o transport wielkich maszyn budowlanych, drogowych czy też rolniczych. Odpowiednie użytkowanie potencjału załogi ogranicza globalne koszty działalności, no i tym samym zmniejsza stawkę za usługi dla indywidualnego kontrahenta, było by pewnie paradoksalne gdybyśmy podobnego potencjału nie zauważyli.


Efektywnie przywieziemy na wyznaczone miejsce walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, na obszarze naszego kraju i zagranicą. Wolno również powierzyć nam fracht ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Jakiekolwiek samochody i ładunki przewożone w ramach naszych usług zawsze są u nas bezpieczne, ale oczywiście w każdym przypadku ubezpieczamy przewozy. Przenigdy nie obciążamy swoich klientów przygotowaniem procedur i uzyskiwaniem materiałów obowiązkowych do realizacji zadanego frachtu.Dlaczego my?

Ale dlaczego akurat nie? Czemuż akurat nie MegaHol? Każdy potrafi wypisać, że jest najlepszy, jednakże my akurat nie staramy się ujmować innym wiedzy. Rozumiemy, że każda pomoc drogowa, których funkcjonuje wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich może jest nieco mniej, sprawdza się w pracy.


Odważ się jednak zanurzyć w ten temat. Jeżeli mamy, aż tylu kooperantów to prawdopodobieństwo posiadania odpowiedniego sprzętu powinno być dużo wyższe niż w indywidualnym warsztacie. O wyspecjalizowanych mechaników i doświadczonych kierowców także zapewne jest łatwiej w samej firmowej platformie niż w pojedynczym warsztacie.  Pojedynczy zakład niestety nie ma wyboru, my dopasowujemy się właściwie do okoliczności i dostarczamy odpowiedni sprzęt plus odpowiednich fachowców, a umożliwia nam to firmowa sieć warsztatów działająca jak naczynia połączone.


Jako podwalina określająca normę oferowania naszych usług znakomicie sprawdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa platforma będzie na pewno czuwać nad pracą wysłanej obsady profesjonalistów, którzy będą załogą z lokalnego warsztatu, zapewne powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, ale będą skuteczni mając takie zaplecze.


Nie potrzebujemy cennika ponieważ dowolne zlecenie oceniamy indywidualnie, tymczasem to posiada swoje odzwierciedlenie w niejednokrotnie mniejszych wycenach niż zwykle się spodziewacie. W momencie prac prowadzonych z OC lub Assistance nie musi się regulować zapłaty, bowiem rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


Oto MegaHol – nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Przyjaciel z Marek, który wyczekuje na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: