LAWETA BUK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BUK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Zawsze przyjmujemy interwencję bowiem podstawowym naszym założeniem będzie na pewno niesienie pomocy, ale wypada dodać, że naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa zatem temu powołaniu dedykujemy własny tabor i kwalifikacje. W związku z tym szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na format auta ponieważ nasi klienci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i pragniemy, żeby nasze czyny utrwalały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół odkrywa się w biedzie. Podkreślamy to, że naszą profesją jest holowanie aut ciężarowych, jednak wszystkie nasze zespoły rozłożone w całej Polsce są tak zaopatrzone aby podołać jakiemukolwiek zadaniu w należyty sposób.


Zawsze może ci się przydarzyć defekt na drodze. Absolutnie w podobnej sytuacji nie marnuj czasu na szukanie pomocy tylko natychmiast dzwoń do MegaHol, w okolicy Buk to jedna z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Natomiast w rzeczywistości holowanie auta może być zbyteczne. W chwili otrzymywania zlecenia zawsze przeprowadzamy wywiad na temat problemów, jakie was spotkały i być może nasza interwencja skończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, iż kierujemy wykwalifikowaną załogą. Miejsce wydarzenia niejednokrotnie staje się być środowiskiem pracy naszych mechaników, którzy tam właśnie sprawnie likwidują awarie.


Na szczęście nie ma takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. Do tej chwili obojętnie jakie zlecenie realizowaliśmy szczęśliwie i oczywiście nie ma takiego argumentu by jakoś to się odmieniło. Oczywiście nie ma reguły, ale bez wątpienia zazwyczaj dużo wstrzymujących dalszą jazdę niesprawności okazuje się być prostymi wadami, jakie przy drobnej naprawie na miejscu wydarzenia mogą być sprawnie usuwane przez nasze wykwalifikowane ekipy. Zezwól, że zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, które hamują dalsza jazdę, a oczywiście nie umiecie ich sami zreperować. Zawsze jesteśmy zdecydowani zająć się jakąkolwiek drobnostką tak samo czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki bądź też nieodpalający napęd, rozerwana opona lub niedobór paliwa, my skutecznie to załatwimy.


To jest istotne! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy stąd, dlatego kiedy niestety nie wiesz gdzie masz awarię nie musisz się trapić. Fakt, iż ze swoim problemem utknąłeś w miejscu niemożliwym dla ciebie do rozpoznania nie będzie stanowił dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy w okolicy miasta Buk każdy zakątek. Jest awaria to potrzeba pomagać, pora oczywiście nie jest istotna bo ważni powinni być przyjaciele zdecydowani do pomocy, zatem jesteś w stanie do nas zadzwonić o dowolnej godzinie. Zjawimy się na miejscu na sto procent bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Tacy jak my istnieją.



Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz rozważać naszą pomoc:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach czy wydostanie go na drogę
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


Tu na naszym portalu możesz zapoznać się ze szczegółami pełnej palety usług to ułatwi ci podjęcie finalnej decyzji o przyszłej naszej pomocy. Lecz na pewno możesz w mieście Buk liczyć na przyjaciół!



LawetaAutoautolawety 24h

Nasz tabor lawet i autolawet jest dopasowany do transportu jakiegokolwiek typu samochodu, choć nie ukrywamy, że przede wszystkim przygotowani zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy świadomość, że powszechną procedurą interwencji jest holowanie, szczególnie jeśli mowa o autach osobowych. Przy wykorzystaniu linki holowniczej potrafi się tej pomocy podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to jednak radzimy sięgnięcie po usługi ekspertów.


Bynajmniej nie ignorujcie tej porady. Rzecz jasna najistotniejszym wydaje się być praktyka i profesjonalizm usługi. Zawodność przeciętnych linek holowniczych adresuje czujność na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Należy jeszcze pamiętać, że holowanie tego typu na autostradzie oraz trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest wzbronione. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol administrująca wytrawnymi zespołami, a także odpowiednim sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najwłaściwszym wyborem.


Nawet nie potrzebujemy wspominać, że w stałej dyspozycji są konieczne do tego lawety lub autolawety. O jakiejkolwiek porze potrafimy, wyjątkowo skutecznie przywieźć w rejon zdarzenia odpowiedni transport i pewnie dowieźć i sprzęt i pasażerów do wybranego miejsca.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie naturalnie nasz żywioł. Bezpośrednio w przewozie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zawsze pośród najdoskonalszych. Zapewniamy mocną propozycję i oczywiście rzetelne zrealizowanie prac. Z uszkodzonym TIR-em zatykającym jezdnię zetknął się raczej każdy kierowca. Jeśli z powodu zdarzenia na trasie dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to oczywisty jest zator, nawet na parę kilometrów. A skutek jest w stanie być groźniejszy gdy na przykład do usterki dojdzie na peryferyjnej, lecz uczęszczanej trasie. I dlatego szanować powinno się szybkie, kompetentne remonty na miejscu kolizji, no i profesjonalny przerzut takich aut.


Jeśli musimy usuwać TIR-a z dołu i postawić go na kołach powinieneś dysponować ciężkim, specjalnym sprzętem, który zawsze jest praktycznie w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Na co dzień mamy w tej sytuacji szansę sprawnego odblokowania trasy oraz przewiezienia TIR-a w najlepsze rejony zapewniające podjęcie bezkolizyjnej formy remontu. Wielkie pojazdy każdego standardu takie jak pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, możemy przez 24 godziny na dobę dostarczyć szybko i bezawaryjnie.


Ale wartość naszych usług zabezpieczona jest głównie przez doświadczoną załogę pełniącą dyżur nieustannie w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.



Mobilny serwis 24h

Zawsze może się wyjaśnić, iż na szczęście nie będzie zamówienia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Niesprawność będą mogli usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon dojedzie znacznie szybciej.


Od wulkanizacji opon po małe remonty motoru na oczywiście zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Zespół mobilnego serwisu startuje kompletnie przygotowany , a zawdzięcza to wnikliwemu rekonesansowi, który przeprowadzamy w czasie zaakceptowania zlecenia. Zdarza się, że rekonesans telefoniczny jest za skromny i zespół mobilnego serwisu jednak nie może skończyć krótkiej reperacji, nie jest to właściwie problem gdyż w zapasie zawsze oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Rozumiemy, iż każdy przykład jest niepowtarzalny dlatego podchodzimy do zleceń szczególnie odrębnie. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich propozycje i podpowiedzi. Takie postępowanie jedynie wspiera nas w luksusie realizacji zadań gdyż pewność przynosi nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze techniczne.



Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w profesjonalnym taborze mamy pod dostatkiem, dlatego daliśmy sobie pozwolenie na rozbudowanie stałej palety usług o fracht maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych. Powinno się korzystać z kompetencji kadry pomimo, że akurat nie specjalizujemy się w tej sferze przewozu, ale mając kierowców o tym doświadczeniu możemy zmniejszyć całkowite koszty działalności, a tym samym jednostkowe wyceny usług.


Bezbłędnie dostarczymy na wyznaczone położenie walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, na terenie naszego kraju i zagranicą. Obiektem naszej usługi mogą być jeszcze ładunki ponadnormatywne i frachty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy spokojni o kwalifikacje firmowych kierowców jak także sprzętu z którego korzystają, a jednak zawsze zlecone ładunki są ubezpieczone. Każdy transport, przede wszystkim niestandardowych ładunków potrzebuje pozwoleń, upoważnień czy też odpowiedniej dokumentacji, jednak na pewno nie obciążamy kontrahenta pozyskaniem tych procedur.



Dlaczego my?

Istnieje jakiś powód, aby akurat nie? Jeśli tym razem nie ma veta to widocznie może być MegaHol. Nigdy nie potrzebujemy ujmować umiejętności innym, jednakże także nikt tego nie robi pisząc, iż jest najlepszy. Ciężko zakładać, że coś nie idzie prawidłowo w branży pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie dużo tego rodzaju zakładów rozwija się na rynku.


Spróbuj się jednak zanurzyć w ten problem. Ponieważ tworzymy sieć, aż tylu sieciowych wspólników to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zdobycia wystarczającego sprzętu jest dużo większe niż w pojedynczym zakładzie. W materii kadr firmowa platforma też ma przewagę nad indywidualnym warsztatem, również w sytuacji jeśli pracują tam doskonali profesjonaliści. Działamy niby jak naczynie połączone, gdzie wszelkie odziały stacjonujące w rejonie wydarzenia współdziałają ze sobą, aby na stanowisko wyekspediować absolutnie najlepiej zorganizowaną załogę.


Podstawę oferowania naszych usług określa dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się przede wszystkim z tego powodu. Zapewne z pomocą przyjedzie mała, familijna obsada zawodowców, ale wspierana mocą naszej firmowej pajęczyny.


Nierzadko stawki za nasze usługi mogą być mniejsze niż oczekujecie, a wynika to z tego, iż nie wspieramy się na taryfikatorze, a wyceniamy każde zamówienie jednostkowo. Bardzo optymalną procedurą rozliczenia za nasze usługi wydaje się być proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest szansa wykonania pracy w zakresie OC lub Assistance.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie wyłącznie. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z miasta Buk.



SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: