LAWETA LUBOŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBOŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział winien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale wciąż zawsze jesteśmy gotowi i otwarci na każde zamówienie. Jeśli chodzi o nas to klienta uważamy za przyjaciela w związku z tym tak podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel oczekuje rzecz jasna nie patrząc jakie gabaryty posiada jego auto. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku sztandarowa usługa, jednak warsztaty rozsiane po całej Polsce zawsze są przygotowane na to żeby poradzić sobie z dowolnym zamówieniem.


Nie ma stref chronionych i zawsze potrafimy mieć usterkę auta. Gdy zdarzy się taki kłopot w bliskości naszego Lubonia wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu zupełnie skuteczne rozstrzygnięcie. Jest jednak pytanie – Czy też niezwłocznie musi się auto holować? W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, i wyśmienicie wyspecjalizowaną kadrą. Miejsce wydarzenia na pewien czas będzie specjalistycznym punktem warsztatowym, no i w tenże sposób zaoszczędzimy czas i obniżymy wydatek na usunięcie awarii.


Na szczęście nie było takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj upewnia nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy słuszne decyzje w przebiegu realizacji przyjętych zadań. Drobne naprawy, które można przeprowadzić w miejscu zdarzenia to dla nas przeważnie banalne niesprawności, choć klientom hamują dalszą podróż. Wycieraczki, paliwo, opona, nie odpalający napęd lub całe bogactwo innych niuansów, zajmiemy się jakąkolwiek bagatelą.


Nie myśl o tym, lecz miej to wciąż z tyłu głowy. Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś tutaj z dalekiego końca Europy, jednak my zawsze jesteśmy u siebie. Fakt, iż z własnym problemem utknąłeś w miejscu kłopotliwym dla ciebie do rozpoznania nie będzie przedstawiał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy w tym wypadku każdy zakątek. Wywołuj nas o dowolnej porze dnia i nocy. Musisz mieć jasność co do tego, że możesz być naszym dobrym przyjacielem nawet wówczas gdy właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już się funkcjonuje. Oto cały model na istnienie.Będziesz mógł zaplanować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa lub dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie jesteś w stanie zaznajomić się ze szczegółami pełnej oferty to pozwoli ci podjąć ostateczną decyzję o ewentualnej współpracy. Ale na sto procent możesz w Luboniu polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją wszystkich naszych usług, jednak w zasadzie jak już nadmieniliśmy jesteśmy zorganizowani do przerzutu lawetą ewentualnie autolawetą każdego samochodu. Zatem chociaż rozpowszechnioną strategią transportu awaryjnego pojazdu osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy kierowca, to my właściwie sugerowalibyśmy skorzystać z profesjonalnej usługi.


Są preteksty żeby tę poradę rozważać serio. Oczywiście najważniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Linka holownicza, jaką zazwyczaj użytkujemy do tego typu holowania zdarza się często tandetna. W czasach kiedy wszystkie wyjazdy w znaczącej liczbie odbywają się po trasach szybkiego ruchu lub autostradach istotną wiadomością jest fakt, że holowanie na tych trasach jest zakazane. Dlatego należałoby dobrać pomoc drogową MegaHol, bowiem rozporządzamy i odpowiednim sprzętem i doświadczoną załogą.


Oczekujące w profesjonalnym taborze lawety albo autolawety pozwalają nam na przetransportowanie dowolnego typu auta. O każdej godzinie umiemy, niezmiernie szybko przywieźć na miejsce wypadku wygodny transport oraz bezawaryjnie przewieźć i pojazd i podróżnych do wskazanego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co uwielbiamy. Przewóz samochodów ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to płaszczyzny w jakich pragniemy być najlepsi. Zarówno w propozycji usług jak również w klasie ich wykonania. Awaria TIR-a na szosie potrafi być gigantycznym kłopotem. Nawet wówczas kiedy awaria znajdzie sobie miejsce na dwupasmowych trasach samo odłączenie jednego pasa ruchu na parę godzin może spowodować wielokilometrowe korki. Jest raczej jasne, iż wynik może być poniekąd gorszy na uczęszczanej, peryferyjnej szosie. I to jest powód dla jakiego cenić należy sprawne, specjalistyczne poprawki na miejscu powstania zderzenia, oraz profesjonalny przewóz tych samochodów.


Wszystkim co zasadniczo obowiązkowe do kasacji podobnych szkód zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, ciężki sprzęt do robót pomocniczych. Na co dzień mamy, zatem optymalne narzędzia, aby dokonać bezkolizyjnej naprawy po poprzednim uprzątnięciu trasy z awaryjnie uwięzionego, trudnego pojazdu. Skutecznie oraz bezpiecznie dostarczymy pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, słowem po prostu pełny wachlarz uciążliwych samochodów.


Zabezpiecza to jednocześnie wytrawna załoga, która sprawując dyżury w naszych zespołach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój wewnętrzny oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku może się okazać, iż tym razem nie będzie zapotrzebowania na holownik oraz niskopodwoziówkę. I na drodze szybkiego ruchu efekty awarii potrafi naprawić mobilny serwis, jaki w rejon zajścia przyjedzie prędzej oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Czy może to okaże się sprawa wulkanizacji opony czy może konsultacji przy niedużych usterkach napędu, stale musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Na każdym etapie staramy się zdziałać wszystko co potencjalnie możliwe, w związku z tym ruszamy po zrealizowaniu obszernego wywiadu w czasie podejmowania zlecenia. Bywa iż zwiad telefoniczny może być niezadowalający i zespół mobilnego serwisu jednak nie może przeprowadzić krótkiej naprawy, tym razem nie jest to jeszcze kłopot gdyż w odwodzie zawsze czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jesteśmy pewni, że każdy incydent pewnie jest niepowtarzalny dlatego przystępujemy do wezwań niezwykle indywidualnie. Profesjonalni mechanicy potrafią z wskazówek kontrahentów wyłuskać istotne dane bez przytyku, choćby i wtedy kiedy zleceniodawcy plątają się w ocenie awarii. Luksus realizacji zadań przynosi nam doskonale wyekwipowane zaplecze, zatem wysłuchanie klienta może nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy naszą paletę, jednak standardowe usługi na tym posunięciu zgoła nie tracą, gdyż fracht maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych wynika z bogatej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym padoku. To prawda, że w tej gałęzi przewozu akurat nie specjalizujemy się, jednakże jeśli pośród doskonałych kierowców ma się tylu z właściwym doświadczeniem nie można nie zagospodarować takiego potencjału.


Transportujemy na obszarze Polski i zagranicę wszelkie maszyny począwszy od kłopotliwych jakkolwiek niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Wolno też desygnować nam przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


Regularnie ubezpieczamy ładunki jednak jesteśmy przekonani, iż w naszych profesjonalnych rękach są bezpieczne. W każdym przypadku rozporządzamy kompletną dokumentacją niezbędną, by dostarczać zlecone usługi i dlatego zabezpieczamy się przyjmując na siebie jakiekolwiek procedury związane z przewozem.Dlaczego my?

A dlaczego akurat nie? No to niech okaże się, że MegaHol. Każdy potrafi napisać, że jest najlepszy, ale my na szczęście nie planujemy ujmować innym kompetencji. Niewątpliwie potwierdzają się w działaniu wszelkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe mimo że jest ich w branży nadzwyczaj wiele.


Spójrz na to jednak odmiennie. Nasza firmowa siła tkwi w sieci licznych oddziałów i dywersyfikacji sprzętu czy zespołu pojazdów co jest nieosiągalne dla pojedynczego warsztatu. W sprawie kadr firmowa platforma też ma wyższość nad indywidualnym warsztatem, również w sytuacji jeśli pracują tam dobrzy fachowcy. Indywidualny warsztat nigdy nie ma wyboru, my komponujemy się właściwie do zlecenia i dostarczamy właściwy sprzęt plus wytypowanych specjalistów, a umożliwia nam to firmowa platforma warsztatów reagująca tak jak naczynia połączone.


Właśnie dlatego sprawdza nam się wyśmienicie, jako opoka dostarczania naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Pełna firmowa pajęczyna będzie czuwać nad działalnością wysłanej obsady specjalistów, którzy będą załogą z małego zakładu, zapewne powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, ale będą spokojni mając takie wsparcie.


U nas nie posiadamy cennika bo dowolne wezwanie oceniamy indywidualnie, ale takie podejście ma swoje odzwierciedlenie w regularnie niższych wycenach niż zwykle się spodziewacie. Bardzo wygodną formą fakturowania za nasze usługi jest proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, jednak warunkiem jest możliwość wykonania pracy w zakresie OC lub Assistance.


Taka jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Lubonia, który wyczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: