LAWETA POBIEDZISKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych POBIEDZISKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy być może nie wysoce bardziej odpowiednim tytułem dla obecnego akapitu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” bowiem akurat w takiej usłudze się specjalizujemy, chociaż nigdy nie rezygnujemy z podobnej pomocy przy innych zleceniach. Dlatego formalnie nie kierujemy uwagi na gabaryt auta bo nasi klienci powinni być naszymi przyjaciółmi i chcemy, by nasze czyny utwierdzały ich w przekonaniu, że przyjaciół poznaje się w potrzebie. Jesteśmy przygotowani na holowanie pojazdów ciężarowych w identycznym zakresie jak i innych aut i wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce zawsze są właściwie wyekwipowane.


Kłopoty z samochodem w podróży to naturalna rzecz. Zawsze w takiej chwili nie marnuj czasu na poszukiwanie przysługi jedynie natychmiast dzwoń do MegaHol, w bliskości Pobiedziska to jedna z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Jednak może nie wystąpi potrzeba holowania. Zawsze może się okazać, iż wystarczy praca mobilnego serwisu podparta wykwalifikowaną załogą. Więc, może się zdarzyć, że wyjaśnimy kłopot na miejscu zajścia.


Rzecz jasna nie obawiamy się, iż jakaś rzecz nas zaskoczy bowiem posiadamy wystarczająco dużo wyobraźni, by nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie dać radę. Dobre nastawienie na poziomie zrealizowania dowolnej pracy zapewnia pozytywne skutki, dlatego trzymamy się tych zasad zawsze dla waszej satysfakcji. Drobne naprawy, które stosunkowo łatwo wykonać bezpośrednio w terenie to dla nas przeważnie tuzinkowe usterki, choć kierowcom hamują dalszą drogę. Opona, nie uruchamiający się silnik, wycieraczki, paliwo i całe mrowie nie spodziewanych szczegółów, opanujemy każdą błahostką.


To ważne! Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś do nas z odległego końca Polski, natomiast jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie. Przypadek, że ze swoim defektem utkwiłeś w położeniu trudnym dla ciebie do rozpoznania nie będzie przedstawiał dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy tu dowolny zakątek. Wywołuj nas o jakiejkolwiek godzinie dnia oraz nocy. Świetnie jest posiadać przyjaciół na jakich zwykle wolno polegać tak wiarygodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Gdyż tacy powinni być przyjaciele.


Umiemy objąć Cię kuratelą przez całą dobę:

  • Pomoc w zakresie Assistance lub bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dolanie braku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Aby rozproszyć wszelkie obiekcje na naszym portalu możesz zaznajomić się z naszą całą ofertą. Lecz tutaj w Pobiedziskach będziesz mógł liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią wszystkich naszych usług, ale jak już nadmieniliśmy jesteśmy przygotowani do transportu lawetą lub autolawetą jakiegokolwiek samochodu. Zepsuty samochód wystarczy zapewne, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, chociaż odradzamy podejmowanie podobnego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Znajdą się powody żeby tą poradę rozważać poważnie. Kluczowe są doświadczenie oraz fachowość istotne przy realizacji takiej usługi. Nadzwyczaj kluczowy jest sprzęt z jakiego wtedy korzystamy ponieważ zwyczajna lina holownicza częstokroć jest zawodna. Zaś w okolicznościach kiedy dalekie wyjazdy coraz częściej realizujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, iż na takich trasach holowanie na sto procent jest zabronione. Z tego powodu znakomicie zaopatrzone w optymalny sprzęt do lawetowania, specjalistyczne zastępy pomocy drogowej MegaHol zawsze są najodpowiedniejszym doborem.


Dowolny model samochodów możemy dostarczyć na wskazane miejsce czerpiąc z własnych lawet, lub autolawet. Odpowiedni transport zapewnimy szybko na miejsce zajścia i bezpiecznie przywieziemy na wybrane miejsce i sprzęt i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi adrenalinę. Przewóz aut ciężarowych jak i ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w których staramy się być najlepsi. Zarówno w propozycji usług jak też w jakości ich realizacji. Wszyscy dobrze wiedzą jak uciążliwą jest na szosie usterka TIR-a. Niesprawność na trasie dwupasmowej jest w stanie wykluczyć z ruchu jeden pas i być przyczyną długich zatorów. A rezultat jest w stanie być szkodliwszy kiedy na przykład do niesprawności dojdzie na drugorzędnej, lecz uczęszczanej szosie. Dlatego ważni powinni być profesjonaliści od błyskawicznych remontów w rejonie zdarzenia, a także bezpiecznego przerzutu pojazdów.


Wszystkim co pożądane do kasacji podobnych strat gospodaruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to oczywiście są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do prac pomocniczych. Na co dzień mamy, jak się zdaje konieczne narzędzia, aby wykonać zabieg bezkolizyjnej formy remontu po uprzednim opróżnieniu ulicy z awaryjnie sparaliżowanego, ciężkiego samochodu. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, duży kalejdoskop trudnych aut przewieziemy prędko oraz bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Rękojmią klasy naszych prac jest przede wszystkim fachowa załoga dostępna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że zupełnie na szczęście nie będą uzasadnione holownik no i niskopodwoziówka. Może wystarczy mobilny serwis, który na miejsce zajścia zawita istotnie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie skasują przyczynę niesprawności, chociażby na autostradzie.


Od wulkanizacji opon po niewielkie reperacje motoru na oczywiście jest przygotowany mobilny serwis. Jest tak z tego powodu, że przy odbieraniu zgłoszenia realizujemy na tyle precyzyjny wywiad aby mechanik mobilnego serwisu mógł do zlecenia wyruszyć kompletnie przygotowany do pracy. Stale istnieje możliwość przywołania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w odwodzie na przypadek jeśliby szybka reperacja okazała się iluzoryczna.


Najczęściej udaje się nam do wezwań przystępować szczególnie odrębnie ponieważ mamy jasność co do tego, że każdy przypadek potrafi być oryginalny. Kontrahent ma prawo akurat nie mieć racji co do analizy okoliczności, natomiast my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i sugestie, a później wysnuć odpowiednie wnioski, ponieważ w taki sposób postępuje się z przyjaciółmi. Luksus realizacji zadań daje nam doskonale zaopatrzone zaplecze, w związku z tym wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Swoją propozycję usług uzupełniliśmy o transport dużych maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych ponieważ szeroka baza lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na to rozwiązanie bez szwanku dla zasadniczych usług. Trzeba czerpać z kompetencji ekipy pomimo, że nie specjalizujemy się w tej branży frachtu, jednakże mając kierowców o podobnym doświadczeniu staramy się zredukować łączne koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny usług.


Transporty realizujemy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na wskazane miejsce przeznaczenia maszyny począwszy od masywnych mimo, że małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy czy też busy. Obiektem naszej usługi mogą być również ładunki ponadnormatywne i przewozy dłużycowe.


Wszystkie pojazdy i frachty przewożone w zakresie naszych zleceń są całkowicie u nas zabezpieczone, lecz dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy frachty. Nigdy nie obciążamy swoich kontrahentów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem atestów potrzebnych do wykonania zleconego transportu.Dlaczego my?

A dlaczego akurat nie? Czemuż nie MegaHol? Nie zamierzamy aby inni czuli się gorsi, jednak ogromnie potrzebujemy być najlepsi. Jesteśmy pewni, że potencjalne pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe działają bardzo dobrze.


Spójrz na to jednak nie wprost. Nasza profesjonalna siła tkwi w sieci licznych oddziałów i dywersyfikacji sprzętu oraz taboru co jest nieosiągalne dla indywidualnego zakładu. O wyspecjalizowanych mechaników oraz sprawdzonych kierowców też bywa zdecydowanie łatwiej w samej firmowej platformie niż w indywidualnym warsztacie. Stanowimy świetne zestawienie nawzajem wspierających się niedużych zakładów, których potęgą wydaje się być bliska odległość od usytuowania zajścia oraz niewiarygodny dostęp do sprzętu oraz technologi.


Jako podstawa regulująca normę dostarczania firmowych usług znakomicie potwierdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia przybędą odpowiedni fachowcy, pewnie z małego familijnego zakładu, ale będą trzymali na wyciągniecie ręki wsparcie w postaci zaplecza wielkiej firmowej sieci.


Nie korzystamy z cennika ponieważ jakiekolwiek zamówienie szacujemy odrębnie, ale to ma proste odzwierciedlenie w regularnie mniejszych wycenach niż możecie się spodziewać. Zlecenia które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, czyli wykonane z OC ewentualnie Assistance nie wymagają jakichkolwiek opłat klienta.


To jest MegaHol – nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z Pobiedziska, który zawsze przybędzie w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: