LAWETA PUSZCZYKOWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PUSZCZYKOWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł niniejszego rozdziału, lecz patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na jakiekolwiek działania. Naszych klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi autami. Biorąc to pod uwagę, każdy z wszystkich zespołów, rozmieszczonych po całej Polsce, jest zdolny w takim samym zakresie na holowanie pojazdów ciężarowych jak i każdego innego auta.


Kłopoty z autem na autostradzie to zwyczajna rzecz. Czasami może to się zdarzyć akurat w okolicy naszego Puszczykowa, a wówczas będziesz mógł bezproblemowo zapytać o współpracę MegaHol, to idealne wyjście. Notabene nie trzeba niezwłocznie holować pojazdu. W przebiegu otrzymywania zamówienia każdorazowo przeprowadzamy wywiad na temat kłopotów, jakie was dopadły i jest prawdopodobne, że nasza ingerencja zakończy się na usłudze mobilnego serwisu, tym pewniej, iż rozporządzamy wykwalifikowaną załogą. Nasze działania na miejscu wydarzenia doprowadzą do sprawnego wyeliminowania awarii.


Musimy być przekonani, że wyjaśnimy jakikolwiek kłopot. Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało naszą ufność w siebie, a to przenosi się na waszą satysfakcję z naszej pracy. Niejednokrotnie zdarza się tak, że pospolita niesprawność wstrzymuje dalszą podróż, lecz dla pomocy drogowej niewielka naprawa praktycznie w rejonie zdarzenia na szczęście nie wydaje się być problemem. Niech ci się nigdy nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bo na trasie nawet drobna awaria może okazać się niewykonalna do indywidualnej reperacji, dlatego wycieraczki czy opony, brak paliwa czy może nieodpalający napęd też czasami wymagają naszej usługi.


Miej to w każdym przypadku z tyłu głowy. Jeżeli przebywasz z odległego miejsca, nie martw się jak nam objaśnić w którym miejscu zafundowałeś sobie usterkę, bo my jesteśmy z okolicy. Przypadek, iż ze swoim defektem utkwiłeś w lokum skomplikowanym dla ciebie do rozpoznania nie będzie przedstawiał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy w tym wypadku dowolny zakątek. Oczywiście nie rozważaj nad chwilą dnia wzywaj pomoc drogową natychmiast gdy jesteśmy ci konieczni. Wspaniale jest mieć przyjaciół na których zawsze można polegać tak oddanych jak pomoc drogowa MegaHol. Ponieważ tacy powinni być przyjaciele.Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance lub bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Bezpośrednio zorientuj się co zawiera kompletna propozycja skoro jeszcze nie masz ufności. Lecz na pewno jesteś w stanie w Puszczykowie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz tabor lawet czy autolawet jest przystosowany do przewozu każdego rodzaju auta, chociaż nigdy nie kryjemy, iż szczególnie nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy jasność co do tego, że standardową formą interwencji jest holowanie, szczególnie gdy mowa o pojazdach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej umie się takiej usługi podjąć każdy prowadzący, my jednak promowalibyśmy sięgnięcie po usługi profesjonalistów.


Bezwzględnie jest to konieczne z wielu względów. Po pierwsze doświadczenie i fachowość istotne przy realizacji tej usługi. Niestety nie można w stu procentach zaufać pospolitej linie holowniczej bowiem zdarza się ona wadliwa. Zaś w sytuacji kiedy dalekie podróże coraz częściej podejmujemy autostradą lub drogą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, że na takich drogach holowanie jest wzbronione. Prawdopodobnie nie musimy w zasadzie o tym informować, jakkolwiek dokładnie MegaHol ma wszystko co powinno być potrzebne, aby właściwie odholować jakikolwiek samochód.


Czuwające w pobliskim taborze lawety i autolawety zezwolą nam na przewiezienie każdego modelu auta. Czyż można oczekiwać czegoś lepszego niż solidnego i sprawnego odtransportowania niesprawnych aut i ich pasażerów na wybrane miejsce, no prawdopodobnie nie, a my akurat takimi problemami się zajmujemy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi inspirujące ciśnienie. Każdy chciałby stać się najskuteczniejszym w bliskiej sobie domenie, tymczasem my w transporcie aut ciężarowych jak i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy niedaleko tego stanu. Znaczącym gestem do osiągnięcia podobnego finału powinna być różnorodna paleta i wartość naszych usług. Z zepsutym TIR-em zatykającym jezdnię spotkał się raczej nawet nie doświadczony kierowca. Gdy w sytuacji zdarzenia na trasie dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to pewny jest zator, być może na parę kilometrów. Nie wierzmy, iż będzie spokojniej na peryferyjnych trasach bo bywają one bardzo ruchliwe, a awaria TIR-a jest w stanie je kompletnie unieruchomić. I właśnie z tego powodu szanować trzeba błyskawiczne, kompetentne poprawki na miejscu zderzenia, a także fachowy przewóz podobnych aut.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do wyciągania wielkich pojazdów z kanału i oczywiście pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Wykorzystujemy, jak się zdaje konieczne urządzenia, aby przeprowadzić sesję bezpiecznej reperacji po poprzednim uprzątnięciu trasy z awaryjnie zablokowanego, kłopotliwego samochodu. Szybko i bezawaryjnie dostarczymy maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, czyli jak widać cały wachlarz dużych aut.


Gwarancją marki naszych usług jest też profesjonalna kadra dostępna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku może się wyklarować, że na szczęście nie będzie dyspozycji na holownik oraz niskopodwoziówkę. Awarię są w stanie wyeliminować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia przybędzie zdecydowanie sprawniej.


Od wulkanizacji opon po drobne remonty silnika na to jest przygotowany mobilny serwis. Dzieje się tak w związku z tym, iż przy zgłoszeniu realizujemy na tyle skrupulatny sondaż by personel mobilnego serwisu mógł w drogę wyjechać kompletnie zorganizowany do pracy. Jest oczywiste, że jesteśmy ubezpieczeni i na hasło oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu może się wyklarować, że sprawna naprawa jest tym razem nie realna.


Awarie, jakkolwiek bliźniacze często są jednak nadzwyczaj rożne, dlatego też do wszystkich zadań przystępujemy osobiście. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, odpowiadamy na propozycje, ze względu na to, że zawsze już będą naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Firmowi mechanicy, wykorzystując podparcie wyśmienicie wyposażonego zaplecza technicznego, uzyskują z takich pertraktacji jedynie skuteczne podpowiedzi.Transport niskopodwoziowy

Naszą propozycję usług rozbudowaliśmy o fracht dużych maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych ponieważ potężna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na takie rozwiązanie bez szwanku dla kluczowych zleceń. To absolutnie mądra decyzja, gdyż czerpie z potencjału naszych profesjonalnych kierowców i pojazdów, a tym samy obniża koszty działalności pośrednio wpływając na zmniejszenie stawek kluczowych prac.


Transporty organizujemy w kraju i zagranicą sprawnie dostarczając na ustalone miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do masywnych mimo, że niedużych wózków widłowych oraz busy i pikapy. Można oczywiście desygnować nam fracht ładunków ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


W każdym przypadku ubezpieczamy ładunki jednak zawsze jesteśmy spokojni, iż w naszych opiekuńczych rękach są bezpieczne. Zawsze dysponujemy kompletną dokumentacją potrzebną, aby dostarczać profesjonalne usługi i dlatego ubezpieczamy się przejmując na siebie wszystkie formalności związane z przewozem.Dlaczego my?

Czy jest jakikolwiek argument, ażeby nie? W związku z tym ma prawo być MegaHol. Absolutnie nie potrzebujemy aby inni czuli się gorsi, lecz szczególnie mocno potrzebujemy być najlepsi. Nie powinno się zakładać, iż coś nie działa właściwie w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej gdy faktycznie dużo takiego standardu zakładów rozwija się w branży.


Trzeba też nie wprost na tą sytuację spojrzeć. Nasza profesjonalna siła tkwi w pajęczynie licznych zespołów oraz dywersyfikacji sprzętu czy zespołu pojazdów co może być niedostępne dla jednostkowego warsztatu. Podobnie sprawa ma się z przeszkoloną załogą, i z kierowcami o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu. Sieć warsztatów ulokowanych niedaleko zajścia, współdziałając nierozerwalnie ze sobą posiada możliwość wyekspediowania pomocy z specjalnie przystosowaną do sytuacji załogą i odpowiednim sprzętem.


Maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która stanowi podstawę oferowania naszych usług legitymizuje się przede wszystkim z tego powodu. Do zamówienia dotrą prawdziwi mechanicy, zapewne z lokalnego zaprzyjaźnionego zakładu, ale będą mieli na wysuniecie ręki dostęp do pomocy rozległej firmowej pajęczyny.


Cennika nigdy nie potrzebujemy, jednak powinniście przewidywać rzetelną wycenę, niejednokrotnie mniejszą niż oczekujecie, a to z tego powodu iż wyceniamy prace indywidualnie. Usługi które rozliczamy zdecydowanie z ubezpieczycielem, a mianowicie zrobione z OC względnie Assistance nigdy nie potrzebują żadnych dopłat klienta.


A oto nasz MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Puszczykowa, który przyrzeka Ci spokojną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: