LAWETA KOSTRZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOSTRZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen dział powinien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że w zasadzie jesteśmy przygotowani i zdecydowani na dowolne zlecenie. Wszystkich klientów traktujemy niczym przyjaciół, a to pierwszy krok do zapewnienia pomocy również tym którzy przemieszczają się trochę mniejszymi samochodami. Niezmiennie jesteśmy przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w identycznym zakresie jak i pozostałych samochodów i wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce są adekwatnie zaopatrzone.


Niesprawność auta potrafi zdziwić cię w każdej sytuacji w prawie nie prawdopodobnym czasie. Ewentualnie może to się przytrafić dokładnie w rejonie naszego Kostrzyna, i w takiej sytuacji będziesz mógł błyskawicznie zapytać o pomoc MegaHol, to optymalne rozstrzygnięcie. Natomiast faktycznie holowanie samochodu może być zbędne. Mobilny serwis to dzisiaj jest wręcz obowiązkowa usługa, a jeżeli do serwisu dołożymy wykwalifikowaną załogę to przyjedziemy do was z specjalistycznym warsztatem. Zatem, może się zdarzyć, że skasujemy defekt na miejscu wydarzenia.


U nas nie pamiętamy takiej niesprawności z jaką byśmy sobie nie poradzili. Nabyte doświadczenie ugruntowało własną pewność siebie, a to przekłada się na waszą satysfakcję z realizowanego przez nas zlecenia. Wielokrotnie bywa tak, że pospolita awaria wstrzymuje dalszą jazdę, natomiast dla nas nieduża reperacja w miejscu zdarzenia na szczęście nie jest kłopotem. Niech ci się nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bo na drodze nawet niewielka niesprawność auta może okazać się trudna do indywidualnej naprawy, zatem wycieraczki jak również opony, ubytek paliwa podobnie jak nieodpalający napęd też momentami oczekują naszej interwencji.


Staraj się by to mieć w pamięci. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś w okolice Kostrzyna dotrzeć chociażby z końca Europy. Znamy w okolicy miasta każdy kąt zatem nie jest znaczące, gdzie utkwiłeś z własną awarią bez problemów za chwilę cię znajdziemy. Jest problem to musi się pomagać, pora oczywiście nie jest kluczowa bo znaczący muszą być przyjaciele gotowi do pomocy, dlatego jesteś w stanie do pomocy drogowej zadzwonić o każdej porze. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i nigdy żadnego co zrozumiałe nie rozczarowała. Tacy jak my istnieją.


Zapewniamy usługę o każdej porze dnia czy nocy:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy i w granicach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię

NASZA GALERIA


By jakoś rozproszyć jakiekolwiek rozterki na naszym portalu będziesz mógł zapoznać się z naszą kompletną paletą możliwości. Na przyjaciół będziesz mógł czekać zawsze i gdziekolwiek, tymczasem szczególnie w Kostrzynie.LawetaAutoautolawety 24h

Istotą naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, natomiast nasza baza lawet lub autolawet na sto procent jest przygotowana do transportu dowolnego auta. Jedną z metod holowania jest samopomoc kierowców którzy ciągną auto, zwłaszcza auta osobowe przy użyciu linki holowniczej, lecz naszą poradą absolutnie jest zalecenie by brać w podobnym momencie ekspertów.


Nie lekceważcie naszej uwagi. Naturalnie najważniejszym będzie na pewno doświadczenie i profesjonalizm usługi. Awaryjność typowych linek holowniczych adresuje czujność na sprzęt z którego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Teraz gdy nasze podróże w dużej mierze realizują się po trasach szybkiego ruchu oraz autostradach aktualną informacją jest fakt, iż holowanie na tych drogach jest zabronione. Zatem pomoc drogowa MegaHol dysponująca fachowymi zastępami, oraz odpowiednim sprzętem do lawetowania bezwzględnie jest najwłaściwszym doborem.


Będące w profesjonalnym taborze lawety a także autolawety zezwolą nam na przewiezienie każdego modelu pojazdu. Czyż należy wyczekiwać czegoś lepszego niż spokojnego , a do tego szybkiego przewiezienia awaryjnych samochodów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, natomiast my dokładnie tym się zajmujemy profesjonalnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka robota nas interesuje. Każdy chce być najskuteczniejszym w swojej branży, a my w transporcie samochodów ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej znajdujemy się nieopodal tego ideału. Znaczącym etapem do zrealizowania tego celu powinna być świetna oferta i klasa wszystkich usług. Wszyscy doskonale wiedzą jakże trudną może być na drodze awaria TIR-a. Odłączenie jednego pasa ruchu jest w stanie wywołać długie zatory także na drodze dwupasmowej. Jednak efekt potrafi być bardziej czasochłonny gdy na przykład do niesprawności dojdzie na drugorzędnej, jakkolwiek ruchliwej szosie. Z tego powodu nieocenieni muszą być profesjonaliści od szybkich remontów w terenie, i niezawodnego przewozu aut.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz stosownym sprzętem posiłkowym takim, który umożliwia wydobycie ciężkiego TIR-a z rowu , a także umiejscowienie go na kołach. Awaryjnie uwięzionego TIR-a umiemy w takim razie właściwie przewieźć w rejon gdzie będziemy potrafili go bezpiecznie wyremontować. Skutecznie oraz bezawaryjnie dostarczymy pełen wachlarz uciążliwych aut w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych zespołach pełni dyżur kompetentna kadra będąc również żyrantem naszej wysokiej kondycji.Mobilny serwis 24h

Nie raz potrafi się okazać, iż nawet nie będzie dyspozycji na holownik i niskopodwoziówkę. Też na autostradzie skutki zdarzenia może skasować mobilny serwis, który w rejon zajścia dotrze prędzej no i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Czy może to będzie sprawa wulkanizacji opony , a może pomocy przy nieznacznych usterkach silnika, zwykle musimy być na to gotowi. Na każdym szczeblu staramy się przygotować wszystko co realne, dlatego ruszamy po zrealizowaniu gruntownego rekonesansu w czasie akceptowania zlecenia. Regularnie istnieje sposobność wezwania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w zapasie na przypadek gdyby szybka reperacja okazała się niewykonalna.


Usterki, chociaż analogiczne pozostają jednak wyjątkowo rożne, dlatego też do potencjalnych wezwań podchodzimy jednostkowo. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy podpowiedzi, bowiem zawsze są naszymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Jesteśmy wstanie tak funkcjonować dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam niepodważalny luksus wykonania usługi.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy znakomitą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników stąd zdało się być wyrazistym rozszerzenie stałej palety usług o przewóz ciężkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. Należyte spożytkowanie potencjału obsady zmniejsza pełne koszty działalności, a tym samym zmniejsza cenę usługi dla konkretnego kontrahenta, było by pewnie niepokojące gdybyśmy takiego potencjału nie uchwycili.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do kłopotliwych jakkolwiek niewielkich wózków widłowych, wszelkie samochody możemy dostarczyć na obszarze Polski oraz zagranicę. Podobnie towary w formie ładunków ponadnormatywnych bądź transportów dłużycowych mogą być przedmiotem naszej usługi.


Jako, że bezpieczeństwo ładunku jest absolutnie priorytetem to przy uruchomieniu wszystkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak każdorazowo ubezpieczamy frachty. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek procedury powiązane z frachtem w tym możliwe, obowiązkowe pozwolenia wykazując się tym samym kompletną specyfikacją potrzebną do dostarczania tej usługi.Dlaczego my?

Nawiasem mówiąc czemu nie? Czemu akurat nie MegaHol? Każdy ma prawo wpisać, iż jest najlepszy, ale my co zrozumiałe nie planujemy umniejszać innym umiejętności. Nie powinno się zakładać, iż coś nie działa dobrze w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli naprawdę wiele takiego rodzaju warsztatów utrzymuje się w branży.


Zerknij na to trochę nie wprost. Odosobniony zakład na pewno nie będzie operował na tyle uniwersalnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak instytucja będąca elementem sieci tworzącej się z wielu partnerów. Absolutnie nie zmiennie tak samo ma się rzecz z załogą o odpowiednich kompetencjach lub z kierowcami o istotnym doświadczeniu. Stanowimy idealne połączenie równocześnie wspomagających się małych warsztatów, których mocą bezwzględnie jest bliska odległość od miejsca wydarzenia a także niezwykły dostęp do sprzętu oraz technologi.


Podstawę świadczenia naszych usług definiuje idea „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie w związku z tym. Do zamówienia dotrą doskonali fachowcy, zapewne z lokalnego rodzinnego warsztatu, jednak będą trzymali na wyciągniecie ręki otwarte drzwi do zaplecza ogromnej firmowej pajęczyny.


Cennika nigdy nie mamy, jednak powinniście liczyć na rzetelną wycenę, często mniejszą niż się spodziewacie, a to w związku z tym, iż wyceniamy prace indywidualnie. Technicznie optymalną formą rozliczenia za nasze zlecenia jest proste rozliczenie nakładów z ubezpieczycielem, ale wymogiem jest możliwość wykonania usługi w granicach OC względnie Assistance.


Zatem oto nasz MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Kostrzyna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: