LAWETA STĘSZEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych STĘSZEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział powinien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak ostatecznie jesteśmy przygotowani i otwarci na każde zamówienie. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my próbujemy w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i stąd nie odrzucamy zamówień na inne samochody niż ciężarówki. Zaznaczamy to, iż naszą profesją jest holowanie samochodów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze zespoły rozlokowane w całej Polsce są tak wyposażone by sprostać jakiemukolwiek zleceniu w odpowiedni sposób.


Wszędzie może ci się przytrafić awaria na trasie. Zawsze w takiej chwili nie trać czasu na wyszukiwanie odpowiednich służb wyłącznie od początku dzwoń do MegaHol, w okolicy Stęszewa to jedna z najlepszych pomocy drogowych. Chociaż w rzeczywistości holowanie samochodu może być zbyteczne. W chwili uzyskiwania wezwania w każdym przypadku prowadzimy wywiad na temat problemów, które was dopadły i jest prawdopodobne, że ta interwencja zrealizuje się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że dysponujemy wykwalifikowaną kadrą. Więc, być może pokonamy kłopot w miejscu zajścia.


Na szczęście nie boimy się, że jakaś rzecz nas zdziwi bowiem posiadamy dość wyobraźni, żeby z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która dziś upewnia nas w przeświadczeniu, iż podejmujemy słuszne decyzje w przebiegu finalizacji otrzymanych wezwań. Zdecydowanie nie istnieją reguły, ale bez wątpienia zazwyczaj wiele paraliżujących dalszą jazdę usterek okazuje się być banalnymi usterkami, jakie po drobnej naprawie na miejscu zdarzenia mogą być efektywnie likwidowane przez nasze profesjonalne brygady. Zezwól, iż zajmiemy się również drobnymi naprawami na drodze, które paraliżują dalsza jazdę, a oczywiście nie potraficie ich sami skorygować. Jesteśmy dyspozycyjni by zainteresować się każdą drobnostką tak samo czy też to będą wycieraczki bądź ewentualnie nieodpalający napęd, rozerwana opona czy może brak paliwa, my prędko to zlikwidujemy.


Wiedz! My zawsze jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś tutaj przybyć chociażby z krańca Europy. Nieistotne gdzie złapały cię problemy my to miejsce odszukamy, więc natychmiast podamy ci przyjazną dłoń. Wydzwaniaj jeśli będziesz w opresji bez oglądania się na porę dnia. Powinieneś mieć jasność co do tego, że możesz być naszym przyjacielem nawet jeśli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już się funkcjonuje. Oto nasz model na życie.


Potrafimy otoczyć Cię kuratelą przez całą dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub uzupełnienie braku paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance czy nieodpłatne usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, przewożenie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie możesz zaznajomić się ze elementami naszej oferty to ułatwi ci podjęcie ostatecznej decyzji o realnej naszej pomocy. Lecz na przyjaciół ze Stęszewa możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie oznacza to wcale, że nasze profesjonalne lawety lub autolawety nie mogą być dostosowane do transportu innych pojazdów. Zepsuty samochód wystarczy zapewne, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, chociaż odradzamy podejmowanie takiego ryzyka gdy brakuje doświadczenia.


Jest wiele powodów dla których trzeba potraktować tą radę poważnie. Rzecz jasna najistotniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Lina holownicza, jaką przeważnie wykorzystujemy do takiego standardu holowania zdarza się i to dość często niepewna. Holując pojazd trzeba objeżdżać autostrady i trasy szybkiego ruchu co znacząco utrudni no i wydłuży kurs. Więc tu dokładnie może być miejsce dla profesjonalnego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


Jakikolwiek model aut umiemy dostarczyć na wskazane miejsce sięgając do własnych lawet, czy też autolawet. W miejscu powstania zdarzenia zjawimy się prawie natychmiast zapewniając właściwy sprzęt do bezpiecznego przewiezienia waszych samochodów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To w sumie rzeczywiście nasz żywioł. Naszym planem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Zarówno w ofercie usług jak i w wartości ich zrealizowania. Wszyscy dobrze wiedzą jakże uciążliwą potrafi być na drodze awaria TIR-a. Wyizolowanie jednego pasa ruchu jest w stanie sprowokować przewlekłe zatory choćby i na szosie dwupasmowej. Jest również oczywiste, iż rezultat może być zwyczajnie gorszy na uczęszczanej, bocznej drodze. I z tego powodu szanować powinno się sprawne, profesjonalne poprawki na miejscu powstania wydarzenia, oraz profesjonalny przewóz podobnych aut.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz stosownym sprzętem posiłkowym na przykład takim, jaki wspiera wydobycie kłopotliwego TIR-a z parowu , a także umiejscowienie go na kołach. Posiadamy więc możliwość natychmiastowego odblokowania drogi , a także przewiezienia TIR-a w najbliższe położenie zapewniające podjęcie bezkolizyjnej formy remontu. Prędko i bezpiecznie przewieziemy cały wachlarz uciążliwych samochodów w tym: busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy,


Poręką klasy naszych usług jest też kompetentna kadra dostępna dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik no i niskopodwoziówka nie będą celowe. Nawet na drodze szybkiego ruchu efekty usterki potrafi skasować mobilny serwis, który w rejon zajścia przybędzie skutecznie no i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Od wulkanizacji opon po małe reperacje silnika na takie zdarzenia jest gotów mobilny serwis. Zwykle udaje nam się przed wyjazdem sprecyzować podstawę niesprawności i dlatego prowadzimy skrupulatny wywiad podczas przyjmowania zamówienia, dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy odjeżdżają absolutnie przygotowani. To zrozumiałe, że jesteśmy ubezpieczeni i na polecenie wyczekuje autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, iż natychmiastowa naprawa jest nie realna.


Rozumiemy, że każdy epizod pewnie jest wyjątkowy w tej sytuacji podchodzimy do zleceń wyjątkowo odrębnie. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy podpowiedzi, bowiem zawsze już będą naszymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Komfort pracy przynosi nam doskonale wyposażone zaplecze, w tej sytuacji wysłuchanie zleceniodawcy może nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Mając w dyspozycji tak szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników naturalnym było dla nas wyjście z ofertą przewozu dużych maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych. Musi się czerpać z wiedzy załogi mimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej sferze przewozu, lecz mając kierowców o takim doświadczeniu jesteśmy wstanie zredukować ogólne koszty działalności, a tym samym jednostkowe wyceny usług.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do ciężkich chociaż niewielkich wózków widłowych, wszystkie samochody potrafimy przewieźć na terenie Polski i zagranicę. Ponadto frachty ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze już będą bezwarunkowo bezpieczne, ale i tak zawsze ubezpieczamy ładunek. Przyjmujemy na siebie jakiekolwiek procedury połączone z transportem w tym prawdopodobne, obowiązkowe zezwolenia okazując się w ten sposób kompletną dokumentacją niezbędną do dostarczania tej usługi.Dlaczego my?

Lecz czemu akurat nie? Jeżeli akurat nie ma żadnych zastrzeżeń to może być MegaHol. Nigdy nie potrzebujemy odejmować umiejętności pozostałym, jednakże również nikt niczego podobnego rzecz jasna nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Ciężko sądzić, iż coś nie funkcjonuje sprawnie w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej jeśli tak wiele tego typu warsztatów trzyma się w sektorze.


Winno się właściwie przemyśleć tą sytuację szerzej. Jednostkowy warsztat nigdy nie będzie operował faktycznie tak uniwersalnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak marka będąca elementem sieci tworzącej się z całego szeregu partnerów. W sprawie kadr firmowa sieć także posiada wyższość nad jednostkowym zakładem, również w sytuacji kiedy funkcjonują tam dobrzy mechanicy. Jednostkowy warsztat nigdy nie posiada całego asortymentu sprzętu, my dopasowujemy się konkretnie do okoliczności i wysyłamy optymalny sprzęt plus odpowiednich profesjonalistów, a umożliwia nam to firmowa sieć oddziałów pracująca niczym naczynia połączone.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” potwierdza się właśnie z tego powodu i jesteśmy dumni, że wyznacza normę dostarczania naszych usług. Zapewne z usługą przybędzie lokalna, familijna obsada profesjonalistów, ale wspomagana siłą dużej firmowej pajęczyny.


Obojętnie jakie zamówienie dostaje własną kalkulację , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas wyceny za pracę bywają mniejsze niż się spodziewacie. Zlecenia które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, a mianowicie wykonane z OC ewentualnie Assistance akurat nie potrzebują jakichkolwiek dopłat klienta.


Zatem to oczywiście cały MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel ze Stęszewa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: